Dotaz

Dobry den, uz asi rok trpim tezkymi nohy- tzv.slonni nohy. Celkovou unavou a castymi nemocemi. V posledni dobe jsem unavena tak, ze nemohu nic delat. Byla jsem u lecitele z Peru a rekl mi, ze mam moc toxinu v lymfe a v krvi. Uz 5let se detoxikuji kapky Joalis. Posledni rok jsem zkousela sama kapky od nadeje. Zbavila jsem se hemeroidu, ale imunita se zacla zhorsovat. Po posledni angine a ryme mam uzliny stale zdurele v podpazi a na krku. Spise v podpazi. V krvi dle lekaru mam premnozene bile krvinky. Tedy pocatek autoimunity. Prosim mohlo dojit k ucpani lymfy v dusledku nadmerne ocisty? Beru kapky neustale cely rok a piji zeleninove stavy. Mouku jen spaldovou atd. Kde jsem udelala chybu a cim lymfu vycistit a rozproudit, aniz by me to oslabilo? Moje myslenky nebyly vzdy ciste a v minulosti jsem dost pila vino. Nejedla jsem ale moc maso, ted jim casto a mam zvaseny cholesterol. Cevy v poradku.
dekuji moc

Odpověď

Dobrý den,
nepracuji s produkty, kterými jste se čistila, tak nemohu k nim nic moc říct. Obecně se ale vždy musí očista pojit s užíváním antioxidantů (vitamínů, stopových prvků), které volné radikály a zvýšené množství uvolněných škodlivin likvidují. Já tedy ke každé očistě vždy doporučuji antioxidanty. Podívejte se, jak doporučuji čistit lymfu a také mrkněte na lymfedém. Pokud máte zájem o osobní placený rozbor příčiny, tj. proč přesně vy tohle potřebujete, ráda udělám!
Přečtěte si článek o stagnaci lymfy a příčině, proč to tak většina lidí má 🙂
Nemáte potíže s tlustým střevem, chodíte na velkou denně? To je potřeba ohlídat.
Doporučila bych vám Ocean 21 (3 polévkové lžíce denně) + C 1000 (2-1-0) + Omega 3 (1-1-1) a čaje, doporučené u očisty, především Lapacho.
S vyšším cholesterolem bych si nedělala starosti, až rozhýbete lymfu, spraví se i ten.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře