Dotaz

Dobrý den, zjistili mi špatnou srážlivost krve. Mohli byste mi poradit, jak se k tomu postavit, co to vlastně znamená? Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
špatná srážlivost krve znamená nedostatek vitamínu K (nechci nic řešit, raději ať to je pryč a nemusím se angažovat) a současně vitamínu C (nechci si uvědomit, že život mi dává dostatečné a přiměřené hmotné zabezpečení i možnosti pro duchovní růst). Lidé trpící špatnou srážlivostí krve často krvácí – ztrácí radost ze života. Tím u nich dochází ke ztrátám železa, tudíž se ztrácí síla zvládnout vše, co nás v životě čeká. Člověk se stává smutným a trápí se. To ale není třeba. Je nutné si uvědomit, že vše, co nás v životě potkává je pro naše dobro, je třeba přijímat vše s láskou a vírou v dobro (teď to nechápu, proč se mi to děje, ale je to dobře a dobře to dopadne). Nezůstávat však stranou a řešit to, co moje jest. Neutíkat před potížemi, ty přicházejí pro můj posun vpřed. Život v blahobytu a bez potíží by byl nuda a nepotřebovali bychom takový život – nikam by nás neposunul. Buďme tedy vděční za každou potíž a s radostí ji řešme.
Pro tělo doporučuji toto:
Green Health (Vojtěška) – je to sušená rostlina, kterou naši předkové používali na spoustu neduhů. Dnes se k ní vracíme – léčí zažívací trakt, ledvinové a močové cesty. Navíc pro svůj obsah vitamínu K je doporučována lidem se špatnou srážlivostí krve (když např. často krvácejí z nosu). Dávkování 2-2-2.
Vitamin C 1000 – velmi důležitý vitamín, podporující mimo jiné krvetvorbu a účinnost vitamínu K. Dávkování 1-0-0.
Pijte minimálně litr bylinných čajů denně a s ním zapít 1 lžíci suché směsi Ostropestřce mariánského smíchaného s glukopurem (hroznovým cukrem).
Přeji vám vše krásné.
Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?