Dotaz

Dobrý den, zjistili mi špatnou srážlivost krve. Mohli byste mi poradit, jak se k tomu postavit, co to vlastně znamená? Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
špatná srážlivost krve znamená nedostatek vitamínu K (nechci nic řešit, raději ať to je pryč a nemusím se angažovat) a současně vitamínu C (nechci si uvědomit, že život mi dává dostatečné a přiměřené hmotné zabezpečení i možnosti pro duchovní růst). Lidé trpící špatnou srážlivostí krve často krvácí – ztrácí radost ze života. Tím u nich dochází ke ztrátám železa, tudíž se ztrácí síla zvládnout vše, co nás v životě čeká. Člověk se stává smutným a trápí se. To ale není třeba. Je nutné si uvědomit, že vše, co nás v životě potkává je pro naše dobro, je třeba přijímat vše s láskou a vírou v dobro (teď to nechápu, proč se mi to děje, ale je to dobře a dobře to dopadne). Nezůstávat však stranou a řešit to, co moje jest. Neutíkat před potížemi, ty přicházejí pro můj posun vpřed. Život v blahobytu a bez potíží by byl nuda a nepotřebovali bychom takový život – nikam by nás neposunul. Buďme tedy vděční za každou potíž a s radostí ji řešme.
Pro tělo doporučuji toto:
Green Health (Vojtěška) – je to sušená rostlina, kterou naši předkové používali na spoustu neduhů. Dnes se k ní vracíme – léčí zažívací trakt, ledvinové a močové cesty. Navíc pro svůj obsah vitamínu K je doporučována lidem se špatnou srážlivostí krve (když např. často krvácejí z nosu). Dávkování 2-2-2.
Vitamin C 1000 – velmi důležitý vitamín, podporující mimo jiné krvetvorbu a účinnost vitamínu K. Dávkování 1-0-0.
Pijte minimálně litr bylinných čajů denně a s ním zapít 1 lžíci suché směsi Ostropestřce mariánského smíchaného s glukopurem (hroznovým cukrem).
Přeji vám vše krásné.
Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K
Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K

Vojtěška, která je základní látkou Green Health, je díky svému vysokému obsahu chlorofylu skvělá k detoxikaci a alkalizaci. Je to opravdová zásobárna živin: obsahuje několik vitaminů (C, D, E, K, B), betakaroten, minerály (vápník, železo, draslík, fosfor) a esenciální aminokyseliny, které všechny podporují zdravé fyziologické procesy v těle.

Detail produktu

Komentáře