Dotaz

Dobrý den, děkuji za vaši poradnu.

Chtěla bych se zeptat na svého manžela Romana. Od cca června tohoto roku se u něj začaly objevovat bolesti kloubů/šlach – pokaždé jiný kloub – jednou rameno, jindy loket, pak prsty na rukou, třísla…bolest trvá vždy tak 2-3 dny, v akutním stavu nemůže ohnout postižený kloub. Pak vše odezní. Tento víkend to celé vyvrcholilo akutní bolestí levé kyčle, po probdělé noci, kdy manžel nemohl vstát z postele (nohu si posouval rukou) jsem ho odvezla do nemocnice – výsledek – na neurologický problém to nevypadá, CT v pořádku – jen minimální degenerativní změny odpovídající věku, v krvi lehký zánět. Odběry na borelie negativní. Na výsledky z revmatologie čeká. 

Dá se říct, že vše začalo po té, co v květnu doužíval antibiotika na zánět průdušek (měl dlouhodobější kašel a občas dechovou tíseň- problém při nádechu). Tyhle potíže ho trápí dlouhodobě a s postupem času se zhoršují. Mudr. ho tehdy poslala na plicní, kde ho zařadili do kategorie – počínající astma – a napsali  asi šestery léky (ty manžel nebral). Mimoto oběhl doporučené lékařské kolečko s výsledkem alergo -alergie na roztoče a jarní stromy, ORL – křivá nosní přepážka (to má manžel od narození, mívá ucpanou levou nosní dírku). Manžel má téměř celoroční rýmu, lidově řečeno „je zahuhlaný“.

Manžel je programátor/analytik. O svých pocitech nemluví. Z vnitřního světa nevynáší nic na povrch. Nestěžuje si. Má rychlé myšlení. Lásku vyjadřuje spíš činy než slovy. Je spolehlivý, zodpovědný, pragmatický, vážný. Své pocity neumí zformulovat do slov, jakoby je měl někde hluboko v truhle zamčené….Pohybový režim špatný. Sedavý způsob života. Má rád mléko (které teď omezil), sladké, kuřecí…

Děkuji Vám za navedení a ukázání jiného úhlu pohledu.

Přeju Vám hodně úspěchů a spokojených čtenářů.

Daniela

Odpověď

Dobrý den,

a manžel se ptá? Chce se on sám léčit přírodně a něco změnit? Uvědomte si, že je to jeho nemoc, jemu něco ukazuje a on to musí sám změnit. Nemůžete to udělat za něho.

Dejte mu přečíst duchovní příčinu zánětu, je tam proklik i na přírodní léčbu, nechte ho podívat na video o zánětu.

Pokud bude chtít, může užívat Curcumu 1-1-1 po jídle, Super soya lecithin 3-3-3, C1000 2-2-0, AC zymes PLUS 2-2-2, 10 min před jídlem na lačno, Mega protect 1-1-1 po jídle, od bolesti pomáhá Noni – 3 lžíce denně, popíjet přes den Liquid Chlorophyll – 3 lžíce denně rozpustit do 1, 5l vody. Až se zbaví zánětu, můžeme se domluvit dále.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zároveň je potřeba upravit stravu, vyloučit mléčné výrobky, mléko nahradit rostlinným (mandlové, sojové, kokosové..),  vyloučit cukr, sladkosti, bílou mouku, maso omezeně spíše krůtí, ryby, podívejte se na zásady zdravého stravování, ideální v souladu s jeho krevní skupinou.

Podívat se může i na Akademii celostního zdraví na Soužít je láska je pro jeho prvek Vody.

Nesnažte se druhé zachraňovat, jen tím odsunete lekce, které si sami potřebují prožít.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Curcuma Pro: Kurkumin v unikátní formuli MicroActive® proti zánětům
Curcuma Pro: Kurkumin v unikátní formuli MicroActive® proti zánětům

Hlavní složkou přípravku Curcuma Pro je kurkuma známá svými protizánětlivými účinky, kterou jsme pro dosažení lepší biologické dostupnosti doplnili extraktem z pepře BioPerine® a kurkuminem v unikátní formuli MicroActive®. Výrobek přispívá k udržení pružnosti kloubů a jejich normální funkci.

Detail produktu

Komentáře