Dotaz

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat, už několik let jsem na duchovní cestě, ale přesto nejsem spokojená. Sice už nedělám spoustu hloupostí, které jsem dělala dřív, ale taky pořádně nežiju. Sanžila jsem se tímto způsobem vyřešit své strachy, hlavně z lidí, ale někdy mám pocit, že je to snad ještě horší. Zas jsou výkyvy i do druhé strany, kdy se to zdá celkem na dobré cestě, ale pak do toho zase spadnu. V posledních letech mi dělá problém cokoli změnit, je to opravdový strach z nových věcí, kontaktů atd. Jinak bych už dávno uvažovala o určitých změnách. Dokonce tuším, že jsem silná v komunikaci i kontaktu s lidmi, kdybych se zbavila strachu a to je asi právě to, co mne blokuje…Takže začarovaný kruh. Vím, že je potřeba to změnit, ale ty příznaky strachu jako třes, absolutní neuzemnění jsou pro mne někdy nepřijatelné. Možná i strach z vlastní moci, to všecko mne nějak zastavuje. Takže vlastně i můj život nemá příliš směr, nic moc netvořím /nevím co/. Na děti se necítím – asi jsou ve mně ještě nějaké nevyjasněné bloky s matkou. Do toho podstupuji andělskou terapii, předtím jsem brala esence, ale dost se v tom všem plácám. Vše mi ukazuje na nutnost odvahy ke změně, ale jak k tomu dospět? Možná by mi pomohla taky spíš aktivita a sport k odbourání stresu? Možná i obojí – pro vnitřní klid a uvolnění?
Předem děkuji za radu.

Odpověď

Dobrý den,
pokud někdo napíše, že je na duchovní cestě, rozhodně na ní není 🙁 Skutečně duchovní člověk o sobě jako o duchovním nikdy nemluví, ale žije tak. Není to soud, jen upozornění, že vlastně nevíte, co je duchovní cesta. Proto jste v životě nespokojená a plná strachu, a žádný posun vám není umožněn. Přitom máte velmi dobré předpoklady pro duchovní růst, máte plnou rovinu empatie. Máte ale také plnou rovinu odhodlání a především jste narozená 5 a podle astrologie devíti planet jste 6 Kov, až si své charakteristiky přečtete (čtěte pozorně především své negativní stránky, to jsou ony výzvy a jsou nejdůležitějšími informacemi pro nás), pochopíte, proč jsem psala, že nevíte, co je duchovní cesta. Pokud totiž člověk pozná sám sebe, své přednosti, slabiny, možnosti a výzvy, začne své přednosti a poslání plnit, reálně to dělat, prakticky realizovat v životě, pokud pochopíte, že pro vás je na prvním místě práce a potom vztah, tak budete na tomhle pracovat jako na výzvě a budete se to snažit změnit, aby se vedle vás partner cítil spokojený. Žijeme v reálném světě a v reálných tělech, prožíváme reálné vztahy – není možné být na duchovní cestě a současně mít problémy se svým životem a spokojeností. Navíc vy jste velmi praktický člověk, který jen přes praktické dělání může posunout svou mysl a pochopení. Lidská bytost je jako strom, který musí mít pevně zapuštěné kořeny, být dobře uzemněný, aby mohla růst koruna a plody, není možné rozvinout svou duchovnost odtrženě od těla a reality. Proto je možné se zbavit strachu zase jen akcí, realizací, děláním. Pro vás by bylo velmi vhodné dělat něco podobného, co my 🙂 Poradenství, strava, doplňky, masáže, cvičení – hlavně ne žádné andělské terapie či jiné odtržené aktivity, ty vás ještě více odzemňují. Začněte se reálně o své tělo starat, změňte stravu, začněte užívat doplňky stravy (minerály a vitamíny jsou hmotné, uzemní vás, bylinky jsou energie, odhmotňují), začněte pracovat ve směru, který vás zajímá – to bude pravá duchovní cesta 🙂 Pak uvidíte, jak vám bude vesmír otevírat další a další vrátka, budete poznávat další a další lidi, kteří vám budou nabízet další a další pochopení, znalosti a změny pro svůj vlastní život. Pokud totiž kráčíme životem reálně s duchovním přístupem (čtěte knížku Láska jako životní styl, v ní najdete, jak být reálně duchovní :-)), posouváme se dál, stáváme se lepšími, spokojenějšími, láskyplnějšími, a to jde.
Kupte si:
Rhodiolin – sušená dužina rozchodnice růžové, rostliny, rostoucí v Tibetu, díky níž jsou místní lidé tak v pohodě. Podporuje totiž tělo v tvorbě adaptogenů na stress, posiluje naši odvahu. Dávkování 1-1-1.
Stress Management B Complex – vitamín, který přináší uklidnění a učí vás brát život s klidem a bez nervů, posiluje nervovou soustavu. Dávkování 1-1-1.
Strong Bones (vápník s hořčíkem) – velmi důležité dva minerály, které pomáhají navozovat rovnováhu v těle (příjem – výdej), posilují nervová vlákna a proto výrazně uklidňují a uzemňují. Dávkování 2-2-2.
Nenechávejte všechno jen na pochopení bez reálné akce, tj. bez pomoci hrubohmotnému tělu, kupte si nejen doporučované doplňky, ale také upravte stravu, prostě se o své tělo začněte starat, začněte s námi spolupracovat. Vše se vším souvisí a nic nejde od sebe oddělovat.
Kdyby vám něco nebylo jasné, jsem tu 🙂
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře