Dotaz

Moc vás zdravím. Jak vaše poradna, tak i vaše skvělé stránky empatia, se mi moc líbí. Měla bych dotaz. Poslední dobou mívám časté bolesti hlavy, které se rozšiřují na šíji. Mívám i takový pocit tlaku v hlavě. Bolí mě i trapézové svaly. Mívám také závratě, takový pocit slabosti. Mohlo by se jednat o stres? A pokud ano, poradíte jak na to? Moc děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
vaše potíže jsou typické příznaky stresu, stažení a současně a s tím souvisejícího překyselení organismu. Stresem se dostáváme do nespokojenosti a nepohody, což jsou ničící činitelé jater a žlučníku, v souvislosti se stresem tedy máme i potíže trávicí. Kontrolka jater je právě vzadu na krku, kde si nahmatáme vystupující 3. obratel, a tam také máme hlavní energetický kanál, kterým přijímáme vesmírnou energii a také vysíláme. Stresem se tento kanál stahuje (jsme jako pes, kterému se ježí chlupy za krkem, ale pes se toho lehce zbaví, jakmile stres přejde, ale my to stažení povolit nedokážeme) a my pociťujeme únavu, málo energie a současně se nám zablokovaná energie kumuluje v hlavě a bolí nás. Od tohoto místa postupně tuhneme celí, tuhnutí postupuje přes ramena níž, až nás bolí záda celá. Na tělesné úrovni jde o překyselení, kdy tělo spotřebovává na zbavení se stresu minerální látky a jejich nedostatek je právě ono překyselení. A nedostatek minerálních látek v tkáních způsobuje jejich tuhnutí, nepružnost, praskání. Přečtěte si vše na aquarion.empatia.cz, je tam krásně vše popsáno, jak to souvisí. Je důležité si uvědomit, zda není možné prostě stresové situace vypustit, protože bolesti hlavy a závratě vás přesně k tomuhle nutí – zastav se a přemýšlej o tom, jakým špatným směrem jdeš a co nepodstatného v životě děláš. To, co si myslíš, že je nutné a nelze změnit, právě nutné není a změnit musíš. Zkuste pouvažovat a nečekejte na důraznější výzvu. Pak totiž v bílém nemocničním pokoji najednou všemu rozumíme a najednou chápeme, co máme udělat a připadá nám to najednou snadné. Najděte tu sílu a změňte, co se dá, teď 🙂 Čtěte knížku Hovory s Bohem.
Pro tělo doporučuji:
Rhodiolin – sušená rozchodnice růžová, rostoucí v Tibetu a díky které se údajně místní obyvatelé dožívají takového věku, obsahuje totiž přírodní adaptogeny a pomáhá tělu vypořádat se se stresem. Dávkování 1-1-0.
Stress Management B Complex – známý protistresový vitamínek, dávkování 1-1-1.
Vápník s hořčíkem (Strong Bones – tamtéž – minerály) – dva nezbytné minerály, které jsou odpovědny za bolesti hlavy a nervové vypětí, dávají člověka zpět do rovnováhy, učí ho klidu, posilují tudíž nervovou soustavu. Dávkování 1-1-2.
Kdyby jste si chtěla dopřát, viděla bych pro vás velmi vhodné i Noni v dávkování 1-1-1 polévková lžíce. Je třeba hodně pít, vy téměř nepijete mám pocit.
Uvařit si 3x denně jaterní čaj. Jednou za 3 týdny si udělejte ušní svíce (vlastně vám je musí pálit někdo jiný :-), pomohou vám povolit tlak v hlavě a uvolní napětí. Snažte se stravovat podle své krevní skupiny, rozhodně je nezbytné vyloučit téměř všechny mléčné výrobky a cukr. Doporučení ke stravování najdete v rubrice Krevní skupiny.
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře