Dotaz

D

obrý den,

jsem velice ráda, že jsem narazila na Vaše stránky. Pročítala jsem si především duševní příčiny nemocí, ale vím, že budu potřebovat uzdravit nejen duši, ale i tělo. Ráda bych Vás poprosila o pomoc.

Od roku 2017 mám zdravotní potíže. Začalo vše pocity na omdlení, bušením srdce, nejistotou při chůzi (jako v opilosti) a vnitřním napětím. Po mnoha vyšetřeních mi byly zjištěny hraniční hodnoty boreliozy. Ta byla přeléčena antibiotiky. Potíže ale přetrvávali.

Obrátila jsem se k homeopatii, vyzkoušela i autopatii. Mnoho příznaků zmizelo. Pak se objevilo i pískání v uších a občasné jakoby svalové záškuby v hlavě. Celkově mám pocit jakého si tlaku v hlavě. Jako bych vnímala, že tam pořád pracuje nějaký motůrek. Od ledna mám stavy, kdy jako když mě chytne svíravý pocit v levé části hrudi a pak mnou projede elektr. výbojek do končetin. Často teď mívám záškuby ve svalech. Především ve fázi usínání. Jinak přes den jen párkrát v týdnu malý svalový záškub na ruce. Na neurologii mi řekli, že je to přilišná dráždivost nervů – tetanovský syndrom. Nechtěla jsem ale brát chemický hořčík Magnosolv, tak beru schüsslerovu tkáňovou sůl Magnesium Phosphoricum. Ale asi ty dávky nejsou dostatečné, když mám ty záškuby.

Navíc také poslední dva měsíce hodně cítím svalové spasmy v oblasti zad. Stačí se lehce protáhnout a chytají mě křeče v zádech. Neurologovi jsem neřekla, že chemii neberu. A tak už se odvolává na to, že to může být panická porucha. Všechna vyšetření MRI mozku,krční páteře, EEG byla v pořádku.

Musím ještě doplnit, že v roce 2017 jsem měla hodně stresové období v partnerském životě, které se přelévalo ještě do dalšího roku. Nutno dodat, že danou situaci jsem si způsobila sama. Jak taky jinak. Prošla jsem Vaším kurzem Žena je láska a stále se na sobě snažím pracovat. Jsem i třetím rokem v kurzu, který mi pomáhá ventilovat pocity a hledat souvislosti i díky odblokům.

Vnímám propojenost svých zdravotních problémů se stresy z roku 2017 a vím, že mě navedly k tomu, abych se přiblížila víc k sobě a začala se vnímat.

Mockrát Vám děkuji za Vaše rady.

Odpověď

Dobrý den, přečtěte si podobný dotaz  Přečtěte si o svém dni narození, životním čísle 5 a třech izolovaných jedničkách. Vy jste energie 1 Vody, která je tou nejuzavřenější energií, neumíte mluvit o svých pocitech, vše držíte v sobě a tváříte se, že se nic neděje. Navíc máte osmičku, která vám dává sklon k negativnímu myšlení, máte tendence vše vidět černě, je to pro vás výzva hledat jiné úhly pohledu a pozitivní přístup.  Jako energie Vody jste přišla pochopit vztahy, nelpět na druhých a nebát se, že druhé ztratíte, tím, že něco řeknete. Máte dvě šestky, což je rodinná karma, toužíte po harmonii, partnerství, ale nemáte sama sebe dost ráda, nejste si vědomá své hodnoty, máte sklon se obětovat po druhé, dát sebe někde až na poslední místo a zapomínat na sebe. Uděláte cokoliv jen aby byli druzí šťastní, i za cenu, že vše to negativní budete držet v sobě a tvářit se, že všechno je v pohodě. Vnitřně se tak ale překyselujete, a dochází k nedostatku minerálů, které tělo potřebuje k neutralizaci překyselení, a nedostává se tak pro nervový a svalový systém. Přečtěte si o duchovních příčinách boreliozy, myslím, že to sedí. Je potřeba se otevřít a mluvit o tom, co vás trápí, co vás bolí, čeho se bojíte. Zaměřit se na sebe, na to, co vám dělá radost, na své příjemné pocity a pracovat na lásce k sobě, být spokojená sama se sebou. Přečtěte si o odkyselení organismu, dále si přečtěte na stránkách o Aquarionu, o působení volných radikálů v kyselém těle. Je potřeba se obrnit trpělivostí, nezmizí vše za měsíc, jak dlouho nemoc vznikala, tak dlouho tělo potřebuje k nápravě, ale můžete to zvládnout. Doporučila bych vám Green Health – vojtěšku 2-2-2, 10 minut před jídlem + Liquid Chlorophyll – 3 lžíce denně do 1,5 l vody popíjet během dne, New life 1-1-1 – multiminerál, Strong Boness – vápník a hořčík v chelátu -2-2-2, vitamín D v produktu D drops 3-4 kapky denně, Stress management – komplex vitamínu B – 1-1-1 na podporu nervů i zklidnění, Rhodiolin 1-1-1, uvolní a zklidní psychiku. Vhodné by bylo Noni – harmonizuje psychiku a hormonální systém, podporuje imunitu– 3 lžíce denně. Vše nakoupíte v empatia shopu. Začněte takto a za měsíc bych vyměnila vše kromě Chlorophyllu a Strongu za Silymarin a Lecithin na očistu jater – takto 3 měsíce a pak se znovu vrátit ke kůře výše. Podívejte se na zásady zdravého stravování, je potřeba vyloučit cukr, sladkosti, bílou mouku a výrobky z ní, mléčné výrobky. Stravujte se podle své krevní skupiny.  Podívejte se na Akademii celostního zdraví na Soužít je láska pro váš prvek Voda a pokračujte na ženské cestě. Doporučila bych vám kurz Základy celostního zdraví, který je právě otevřený, tam najdete a pochopíte všechny souvislosti i jak se o sebe starat. S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?