Dotaz

Dobrý den, prosím o radu.
Celý život mám tlak kolem 90/60. Minulý týden mi najednou vyskočil na 170/70. Motala se mi hlava, hučelo mi v uších, teď už jen šumí v jednom, tlačilo mě v hlavě, v očích, bylo mi na omdlení. Byl to pro tělo šok, když se tlak zvýšil na skoro dvounásobek.  Takto se pohyboval zhruba týden. Teď je kolem 110/70. Lékař radí užívat léky. V rámci koleček vyšetření se přišlo i na polyp ve žlučníku, cystě na vaječníku a v ledvině. Nejsem velký příznivce polykání chemie, spíš bych chtěla vše vyřešit alternativou. Proto moc prosím o radu, jakým způsobem mé problémy řešit.

Moc děkuji za vaši ochotu a čas.    Jitka

  

Odpověď

Dobrý den,
krevní tlak je ovlivňován energií ledvin – podívejte se na orgánovou růžici. Z pohledu duchovního kvalita vztahů ovlivňuje to, zda jsme šťastní. Pokud potřebujeme druhé lidi měnit, nepřijímáme je takové, jací jsou, tlačíme na ně a zvyšuje se nám krevní tlak. Někdy se stane, že se nic zásadního nezmění, ale nemoc přijde náhle. Je to ale tak, že vydržíme dlouho, tělo se snaží vše ustát, ale pak se vše zhroutí v jeden okamžik. Ale možná se skutečně stalo něco zásadního ve vašich vztazích, mohla byste z toho vyčíst, kde a v čem je problém, a také kde a v čem se změnit, co řešit. 
Je dobře, že nechcete chemii, nic neřeší, léky na tlak mají negativní vliv na trávení i na játra, jde to v pohodě zvládnout přírodní cestou. Začala bych podporovat ledviny a současně posílila srdce, aby tlak ustálo. Tlak krve sám o sobě nevadí, vadí usazeniny v cévách, které se mohou tlakem dostat do krevního řečistě a ucpat někde něco, co nechceme (třeba mozkovou cévku), proto je důležité, aby cévy byly pružné, k tomu je dobrý lecitin.
Přečtěte si o vysokém krevním tlaku, je tam proklik na přírodní léčení. 
Doporučuji vám užívat tohle:
Chlorophyll + Resveratrol + Triple Potency Lecitin + C 1000 + Garlic
Podívejte se na očistu ledvin a přečtěte si další doporučení ke stravě. Možná se vám tlak upraví dřív než za 3 měsíce, ale přesto bych vám doporučila udělat si tuto kůru min. 3 měsíce. A pak bych kvůli pružnosti cév  a polypu na žlučníku pokračovala očistou jater. Postupně se dostanete k letní očistě lymfy, kde se užívá Ocean, který pomáhá rozhýbat lymfu a zbavuje tělo cyst. Vše je na delší čas, to je vám ale asi jasné.
S láskou vaše Empatia
 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře