Dotaz

Dobrý den,
ráda si pročítám Vaše stránky a mám prosbičku, zda mně můžete poradit jak na sobě mohu zapracovat. Mám již dlouhou dobu problémy se zažíváním, bolesti břicha a potíže s vyprazdńováním, vyšetření bylo v normě. Bolesti břicha i konečníku jsou velmi časté a připadá mně, že mně nikdo nemůže pomoci.
Za případnou radu moc, moc děkuji.

Odpověď

Krásný den,
řešení je velmi snadné, jde jen o to přijmout vlastní zodpovědnost za své zdraví a nespoléhat se jen na výroky „těch, kteří našim tělům rozumí lépe“. Druzí vám mohou říci, co máte dělat, ale pomoci si můžete jen a jen vy sama.
Sama jste poznala, že i když všechno podle výsledů je v normě, vy se rozhodně v normě necítíte, tudíž nejde o to, zda ve střevech je nález, ale jak fungují.
Naše trávicí ústrojí je cesta, kterou prochází informace k nám přicházející. Buď se snažíme je vnímat jak zkoušky, jako výzvy, které nás mají vést k pochopení čehosi a které nám mají pomáhat, nebo je vnímáme jako ublížení, křivdy, útoky proti sobě a pak se s nimi trápíme, pitváme je (nadýmání), sami se jimi trýzníme (bolest ve střevech) a nakonec ani nedokážeme odpustit a tuto informaci vypustit (zácpa). Je třeba se učit vnímat život jako cestu k sebezdokonalení sebe sama, tato škola nikdy nekončí a po jedné zkoušce přichází druhá a tak stále. Život není vytvoření si jakéhosi modelu, ve kterém chci žít, život je změna sama a stálý posun vpřed, a proto vše „špatné“, co přichází, je třeba brát jako nástroje, které k tomuto pochopení potřebuji.
Řešení těla je velmi jednoduché:
Nopalin – (2-2-2 před jídlem) čistí trávicí trakt, harmonizuje funkce všech trávicích orgánů.
AC Zymes – (2-0-2 s Nopalinem) příznivá střevní bakterie, která stolici změkčuje, navíc vytváří rovnováhu mezi ostatními mikroorganismy v našem střevu a nedovolí jim přemnožit se, tudíž zabraňuje nadýmání, podílí se na aktivní imunitě člověka.
Hodně pít, dopoledne střídat čaje na podporu trávicích orgánů. Přes den popíjet zelené čaje s vymačkaným citronem, čistí sliznice trávicího traktu a citron odhleňuje. Celkem je třeba dostat se na minimálně 2,5 litru tekutin (káva je mínus voda). Ze stravy rozhodně alespoň na čas vyřadit všechny mléčné výrobky, pak se vrátit ale jen k bílému jogurtu, fetě, mozzarele, ovčímu a kozímu sýru. Můžete sojové mléko, sojové jogurty, sojové sýry, tofu. Přečtěte si Naše zásady zdravého stravování.
Tuto kůru je třeba držet minimálně 3 měsíce, jde o zprovoznění funkce trávicího traktu, aby začal pracovat zase tak, jak má.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře