Dotaz

Dobrý den,

při hledání odpovědi na mé problémy jsem narazil na vaše vysoce odborné stránky zabývajícími se lidským tělem a všemi souvislostmi s nim. Chtěl bych vás požádat o radu.

Téměř celý život trpím špatným zažíváním, trémou ve škole, při vyřizování. Problémy mně dělá třeba i to, když jedeme někam na výlet, na nákup.Většinou nastnou bolesti břicha a průjem. Ještě musím připomenout,že problémy neumím ventilovat, spíše je dusím v sobě.Je to velká chyba, ale moc stím nejde dělat. Pokud byl člověk mladší,tak se to na zdraví nějak viditelně neprojevovalo, ale později přibližně před 5ti lety se při neshodách,resp. problémech “stáhne žaludek”.

Asi před  3-4 lety mně zjistili žlučový kámen ,rozměr si již nepamatuji, ale poměrně dost velký. Současně i ztučnění jater. Žlučník se občas ozval,ale stačilo zklidnit čajem (salvat),trochu dietu a byl klid. Před několika měsíci se zničeho nic objevila bolest krční páteře, někdy až náznak na točení hlavy.

 Asi před dvěma měsíci se mně začalo dělat špatně od žaludku+palení celého žaludku a jícnu. Po jídle se pálení vždy na chvíli zlepšilo. Občas do toho nafukovaní břicha, plynatost ve střevech, trochu bolest v podbříšku po přitlačení. Ted se do toho ozývá i ten žlučník, nafukování břicha je častější. Vyhledal jsem  příběhy jiných lidiček s podobnými problémy. Vyšlo mně překyselení organismu, špatná funkce žlučníku i játry. Ke každému problému doporučujete nějakou léčbu  přírodními “léčivy” CaliVita, jenže jsem nikde nenašel  radu na všechny tyto problémy dohromady. A aby toho nebylo málo, objevila se i úzkost a strach právě z těch nemocí. To je snad horší ,než všechny ty funkční problémy dohromady. Začátkem ledna jsem si v eshopu objednal Rhodiolin na úzkost a Green Health na překyselení. Po zhruba 14 dnech užívání to vypadá, že rhodiolin trochu zabral.Cítím se lépe. Překyselení se zatím moc nesnížilo. Stravu jsme i s manželkou výrazně upravili. Jsme téměř bez cukru, masa, mléčných výrobků, světlého pečiva,…

Chci vás požádat o radu, co by jste mně doporučila pro zlepšení stavu. Mockrát děkuji za případnou odpověď

Kdyby člověk věděl dříve o všech těch souvislostech v těle, které tu popisujete, nemuselo by to dojít tak daleko.

S úctou  Prorok Miroslav

Odpověď

Dobrý den a děkuji, snažím se jednoduše ukazovat souvislosti 🙂Všechny vaše potíže vychází z toho, co víte – neumíte ventilovat emoce ven. Podle astrologie devíti planet jste 8 Země, máte nejohroženější orgány žaludek, slinivku a slezinu. Základní životní výzvou pro vás je seberealizace do roztrhání těla, dělat práci jako koníček a sám na sebe, žádná práce pro peníze. A navíc máte ženská čísla, takže další výzvou je učit se být chlap. Nemyslet si, že říci něco nepříjemného se nesluší a nemůžete. Můžete říct cokoliv, jde o to, jak. Výzvou pro vás je učit se sdělovat a vyjadřovat nespokojenost, emoce žlučníku a jater. Podívejte se na Tolerovat je láska na Akademii celostního zdraví, věřím, že vám to pomůže. Studujte sebe, hledejte souvislosti, starejte se o sebe tělesně, mluvte se svou ženou, vyjadřujte emoce, naplňte si život tím, co milujete. Doporučuji vám určitě pokračovat s Rhodiolinem (2-2-2) a dát si k němu jaterní kůru. Zvyšte dávky Lecitinu na 2-2-2 a přidejte si Noni, rozvolňuje tkáně, takže při očistě jater se může stát, že se vám uvolní kámen a spokojeně projde žlučovody (lecitin to změkčí a noni taky). Noni navíc pomáhá psychice a podporuje Rhodiolin – člověk má pocit, že je nad věcí, jakoby si šlehnul 😀Nopalin upravuje stolici, působí proti nadýmání i průjmu. Mělo by se to zastavit, i když je to v hlavě 🙂A doporučuji vám Základy celostního zdraví, které najdete na Akademii. Ke strachu z nemocem bych ráda podotkla, že jediný program, který ještě není hotový (a který vy byste potřeboval), je Přijímat je láska k prvku Země (budeme dělat v časném létě). Strach z nemocí je nepřijetí strachu ze smrti. Čeho se bojíte? Přijímáte život jako školu? Přijímáte karmu? Strach ze smrti je základem všech strachů, vypořádejte se s tím tématem, nebo si počkejte na Přijímat je láska 🙂 a zatím si zadejte do vyhledávače v empatii strach ze smrti, a čtěte, články a dotazy a mé odpovědi tam najdete…Kdyby něco, ptejte se! s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?