Dotaz

Pěkný den,

užívala jsem 7 dní ATB (kožní absces) k tomu tekuté lactobacily z lékárny a ještě po měsíci mám průjmy. Snažím se nyní týden jíst dietně (kaše, dušená zelenina, tak uvidím.

Tady v této oblasti máme všichni mezery a pořád je co zlepšovat. Jak já říkám, nejhorší je poručit sám sobě.

Opravdu mohou ATB být takto agresívní? Tyto léky jsem spíše více používala v mládí (46) – jsem dítětem zdravotníka.

Také se chci zeptat, je-li to možné, prosím o sdělení, na jaké zdravot. problémy trpí krevní skupina O Rh+? Četla jsem více publikací o krevních skupinách a zdá se mi, že se někdy rozcházejí.

Moc vám fandím, mám alternativní medicínu ráda, přestože klasiku nezatracuji.

Přeji pevné zdraví.

Odpověď

Dobrý den,

antibiotika jsou takové razance, že podle informací alternativních lékařů, trvá několik let než se opět obnoví střevní mikroflóra. Bohužel se většinou během několika měsíců po užívání antibiotik projeví jejich vedlejší účinky – problémy se střevy a zažíváním, kožní potíže, angíny a zvýšená náchylnost k nemocem, oslabení imunity a lymfatického systému, problémy se sliznicemi, atd. a tak se opět nasazují ATB nebo jiné chemické léky a seberegenerační proces se stále protahuje, respektive člověk upadá do dalších a dalších nemocí a oslabení.

Antibiotika mohou vyřešit akutní problém, ale i lékaři už dnes ví, že by se měla doporučovat jen velmi omezeně a skutečně kdy je to nutné. Mohou totiž vyřešit rychle akutní problém, ale ty potíže, které nás čekají poté, jsou dlouhodobé a velmi problematické, proč tedy nepoužít něco z přírody, co umí zlikvidovat zánět a přitom to nemá vedlejší účinky žádné? Bohužel lékaři se přírodní medicínu neučí, neznají souvislosti stravy a nemocí, neučí se souvislosti orgánů a částí těla, ztrácí se jim nadhled. Mohou být sice odborníci na svůj obor, ale když vytrhnou jeden orgán z celku a ten léčí, sice se jim to podaří, ale co ten celek?

Také s doplněním mikroflóry je to dnes problém, protože je mnoho produktů, kde se na obalu dočtete, kolik je uvnitř příznivých mikroorganismů, ale zda jsou živé a skutečně vám pomohou, to už se nedozvíte. Zjistit se to prostě nedá, proto my tolik nedáme dopustit na CaliVitu, máme vyzkoušeno, že skutečně funguje, že to, co je napsáno na obalu je skutečně uvnitř, známe technologie výroby a zdroje surovin, kdyby jsme si nemysleli, že jsou to nejkvalitnější a nejúčinnější produkty, asi bychom je sami neužívali a nedávali svým dětem. Máme to vlastně jednodušší než ten, který pátrá v lékárnách a stejně neví, čím se řídit a pak neví vlastně ani, co si koupil. Je to ale každého volba 🙂

Vše o KS včetně dispozic ke zdravotním potížím najdete v oddíle Krevní skupiny.

Mějte se krásně a pokud chcete vyzkoušet CaliVitu, dejte si kůru s AC Zymes (2-0-2 nalačno) a vojtěšky Green Health (2-2-2 před každým jídlem) a uvidíte po jednom balení sama.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Dietní strava je samozřejmostí, ale především v době nemoci, doporučuje se dokonce v době nemoci nejíst nic (pes, který onemocní, zaleze do boudy a nežere :-)). Opatrujte se.

Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie
AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie

AC Zymes je přípravek, který obsahuje vysoký počet bakterií Lactobacillus acidophilus. Lb. acidophilus je zvláště odolná a užitečná bakterie, která podporuje zdravá střeva tím, že nahrazuje probiotické buňky, které během dne mizí, a podílí se na činnosti imunitního systému. Pomáhá chránit normální bakteriální flóru střevního traktu a účinně podporuje zdravou činnost trávicího systému.

Detail produktu

Komentáře