Dotaz

Dobrý den, Miluško,

obracím se na Vás s prosbou o radu. Jsem po operaci štítné žlázy, kdy mi byla hyperfuncni SZ odoperována. V těhotenství zjištěn vysoký tlak, trápím se s ním už 9 rokem. Tlak narůstá hlavně při nervozitě, jsem tremar, úzkostný typ, specielně když jdu k doktorovi. Nyní mám i trávicí problémy, pocit překyselení, nafouklé břicho, tlak v podžebří, mělké dýchání, pískání v pravém uchu. Přidalo se i pálení za hrudní kostí a obcas bolest na pravé straně hrudníku ( hlavně při stresu se oblast prokrvuje a pálí). Bojím se, že jde o žlučník, játra – přehřívají žaludek a srdce? Asi půjde o vnitřní nespokojenost, jsem dlouho doma a potřebovala bych změnu, chodit do práce, jen nemůžu najít práci, která by mě bavila a naplnovala, abych se mohla realizovat. Snažím se na sobě pracovat a hledat věci co mi dělají radost (což už je pokrok, protože jsem donedávna upřednostňovala potřeby jiných před svými, snažila se mít vše pod kontrolou atd.) Ráda bych se zbavila neustálého vnitřního napětí a dokázala se ve svém těle uvolnit. Poradíte, prosím?
Mnohokrát děkuji,
Kamila

Odpověď

Dobrý den,

cítíte to naprosto správně, chce to jen nepolevovat a pokračovat ve starání se především o sebe a o svou vnitřní spokojenost. Přečtěte si o zvýšené funkci štítné žlázy duchovní příčině, i když je žláza pryč, neznamená to, že tato skutečná příčina nepřetrvává a tak neposouvá problém dál… zřejmě ano.

Když se podíváte na energetickou růžici, štítná žláza patří do prvku Země, prvek Země ovládá prvek Dřevo, kam patří játra a žlučník a emoce nespokojenost a zatvrzelost, takže příčina problémů se štítnou žlázou pramení odtud. Srdce, vysoký tlak, prvek Oheň je mezi Dřevem a Zemí, takže je to další orgán na řadě, kterému prvek Dřevo bere energii. Vidím tam i velké oslabení celého prvku Země, celého trávicího traktu a jeho přímý vliv na prvek Vodu, a jak vidíte, tak Voda přímo odstřeluje prvek Oheň, takže vaše srdce je ohroženo ze všech stran…

A jak to je konkrétně. Vy jste 3 Dřevo, takže vaším životním úkolem je učit se spokojenosti, nebýt zatvrzelá ve svých pohledech na život, učit se radovat z maličkostí, z bytí tady a teď. Přečtěte si duchovní příčiny oslabených jater. Vašimi nejohroženějšími orgány jsou játra a žlučník (ty máte v pořádku?), takže vše sedí naprosto neuvěřitelně. Ale to není všechno…

Máte dvě, vlastně tři čísla 8 v datu narození (nula za číslem ho násobí), je to energie negativity, ve všem vidím problém, katastrofické scénáře, neskutečná síla, snaha ovlivnit a přesvědčit druhé o svém názoru, své pravdě. K tomu dvě izolované jedničky, což je hodně já, hodně ega a vlastní pravdy, kterou ale nedokážete vyjádřit tak, aby vám druzí rozuměli, aby to vnímali jinak tlak na ně. Nemáte žádné ženské číslo (ani dvojku ani šestku), takže vaším druhým nejdůležitějším životním úkolem je učit se žít ženskou energii – ustupovat, být pasivní, neorganizovat život druhým, nebýt aktivním hybatelem všeho a všech, ale naučit se poznat svou ženskou sílu právě v neakčnosti. Možná vůbec netušíte, o čem mluvím 🙂

Je třeba začít se změnou, krok za krokem, nechat se vést, těžko to zvládnete sama, potřebujete inspiraci (nemáte pětku, je pro vás těžké udělat první krok). Doporučuji se přidat do členské sekce Tolerovat je láska, je to kurz pro váš prvek Dřevo a právě teď je nejvhodnější čas řešit žlučník, játra a toleranci a spokojenost. Členské sekce otevíráme jen v “jejich” období, takže pouze 1x v roce, čas ho projít a všechno zpracovat máte ještě měsíc… Zpracované téma prvku Dřevo vás dovede k seberealizaci.

Vysoký tlak je buď “od ledvin” nebo “od jater”, u vás to druhé, přečtěte si duchovní příčinu vysokého tlaku, je tam proklik na přírodní léčbu a já bych doporučila toto:

Silymarin Plus a Super Soya Lecitin od každého 2 tbl. po obědě a před spaním jako podporu jater + Strong Bones 2-2-2 na stabilizaci srdce + Organic Noni 3 polévkové lžíce na snížení stresu a napětí, harmonizaci hormonálního systému, změkčení + na zlepšení trávení probiotika AC Zymes 2-2-2 než problémy ustanou (3 měsíce?), popíjet Liquid Chlorophyll (3 polévkové lžíce denně naředěné ve vodě) proti překyselení

Vše si pořídíte v empatia shopu

Stravu co nejvíce odlehčete – rýži a zeleninu, občas jablko, až začnou zelené saláty cca za měsíc, tak přidat. Rozhodně vyloučit uzeniny, mléčné výrobky, cukry a sladkosti, pečivo všechno. Zeleninové polévky, dušenou, vařenou zeleninu, rizoto, kaše s jablkem,… velmi, velmi jednoduše a co nejméně kombinací potravin. Přečtěte si naše zásady zdravého stravování, ale i ty nejsou všechny pro vás.

Choďte každý den do přírody, les a stromy jsou vašimi lékaři. Podívejte se na další doporučení ohledně zdravých jater a žlučníku.

Doporučuji nahlédnout do programů Žena je láska, všechny problémy na pravé straně ukazují na nežité ženství (projděte si kurzem zdarma, přidejte se do FB skupiny Žena je láska – cesta k vědomému ženství), ale jen zlehka, víc se věnujte Tolerovat, to je zásadní. Ale rozhodně vstupte v květnu, až ho otevřu, do KRUHU Žena je láska, tam najdete krok za krokem cestu, jak najít a žít své ženství.

Máte velkou sílu, ten jen otočit prst na sebe a měnit své postoje. Zvládnete to!

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře