Dotaz

Krásný den.
Už dlouho se trápím se stravou a nezměrnou chutí na sladké. Nyní se snažím držet detoxikační dietu, už 14 dní, ale stále mě provází bolesti zad. Mám vyhřezlou plotýnku a občas mě trápí. DO toho se dnes přidala bolest kyčle. Již jsem bolesti kyčlí zažila při různých intenzitách, i v klidu. Záda a kyčla bolí i v noci a při každém otočení musím být opatrná. Už bych se toho opravdu chtěla zbavit. Měním stravu, přístup k životu, ale zatím mě ta strava docela nadýmá a včera jsem strávila na záchodě celý večer…

Odpověď

Míšo, dobrý den!
Jste totálně překyselená a zaplísněná, plísně jsou opravdu neuvěřitelné potvůrky s jedinou zakodovanou informací – přežít! Milují cukr (proto ta neuvěřitelná chuť) a překyselené prostředí, to je prostředí, kde vše měkké tuhne, takže základem bolestí zad, plotýnky, kloubů je právě překyselení. Netuším, jako detoxikační kůru držíte, ale bez podpůrných prostředků, bez berliček, které vám pomohou plísně a překyselení zlikvidovat, to jen stravou nezvládnete. Plísně jsou jednoduše silnější, ačkoliv je člověk pán tvorstva 🙂
Dejte si do vyhledávače v Empatii Plísně, Překyselení a čtěte odkazy. Doporučila bych vám v této fázi užívat juku Pure Yucca, rozmydlí vše usazené v těle, na změkčení tkání vysoké dávky lecitinu Super Soya Lecithin a na odkyselení Liquid Chlorophyll. Dávkování vám ráda napíšu. Pít bylinné a zelené čaje, užívat psylium, srovná trávení. Pokud by zbyly peníze, přidala bych k juce Paraprotex, likviduje plísně a to docela dost razantně, takže vám pomůže k rychlejšímu zbavení se potíží. I tak s berličkami se připravte na měsíce očisty.
V každém případě to chce vyřadit všechny sladkosti, mléčné výrobky, mouku, uzeniny. Ideální je jíst rýži se zeleninou a nic víc. Na urychlení odkyselení je výborné pít zásaditou vodu z Aquarionu.
Tak to zvládněte!
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře