Dotaz

Dobrý den,
prosím o pomoc jak na zánět prsu. Kojím. :((
Děkuji velmi za jakoukoli radu.

Odpověď

Dobrý den,
předbíhám všechny ostatní dotazy, protože toto je velmi důležité rychle reagovat a paní Eva, bohužel, neuvedla e-mail. Všichni jistě pochopí 🙂
Je jisté, že vám bude lékař chtít nasadit antibiotika, nejsou ale vůbec dobrá pro miminko. Pokud chcete zkusit jinou možnost, pusťte se do toho, a pouze když to nepomůže, zvolte antibiotika. Vydržte minimálně 3 dny, pokud zánět začne polevovat, vydržte, máte vyhráno. Postupně snižujte dávkování až do úplného uzdravení.
Garlic – česnek, přírodní antibiotikum, k tomu bílou vrbu, což je přírodní acylpirin – White Willow a přírodní vitamín C 1000 – užívat každé dvě hodiny od všeho 1 tbl., až začnou potíže ustupovat, dávky snižovat. Hodně pijte, více než obvykle. Nepřestávejte s kojením, aby se vám neucpaly mlékovody a nevznikl absces. Je vhodné masírovat prsa tak, aby se lymfa odváděla do podpaží. Prsa si mezi kojením přiměřeně chlaďte, ale jen tak, aby mléko při kojení dobře vytékalo a hlavně, abyste o něj nepřišla. Hodně odpočívejte.
A ještě douška – Žena je cit této země, zdroj lásky tělesné, ale i duševní. Ta, která nenajde soulad mezi duševním a tělesným, mívá v životě zasaženy symboly ženství – svá prsa nebo pohlavní orgány.
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?