Dotaz

Vážení a milí v Empatii,
již 2 dny brouzdám po netu a snažím se zachytit nějaké kvalitní zprávy o tom, co s přemnoženými plísněmi v těle. Úplně „náhodou“ jsem zamířila i na Vaše stránky a z odpovědí jsem byla velice mile překvapena. Zastávám totiž názor, že za svoje neduhy si můžeme sami, nejakým způsobem jsem si je „vypěstovali“ a ještě se nám namnožily. Tak také, když se něco děje, snažím se ptát, co mi ta situace má říci, kam se mám posunout. Odpověď přijde. Ale nyní se ocitám v situaci ve které si nevím rady. Ještě před rokem jsem měla občas něco na způsob PA – pouze ale v noci, asi 15 min bušení srdce, veliký třes těla. Po užití homeopatika Aconitum 1M vše ustalo. Jenže já z toho mám pocit, že se to spíše přesunulo někam jinam… Mé největší potíže jsou v oblasti 4. a 5. čakry. Bolesti ve 4. – pocit nabodení na kůl, v 5. někdy veliké bolesti v krku, jakoby polité kyselinou, mnohdy stahování hrdla. Mám velice intenzivní pocit, že v oblasti 4. a 5. č. mám výrazný blok, nevím jak ho mám rozpustit, asi by bylo nejlepší vyplakat, to ale nejde, pláč se zasekl…Momentálně užívám ATB, no to už jsem si přečetla, jaký je to průšvih, ale měla jsem neskutečné bolesti a teploty a věřte, nevěřte, ty ATB jsem si jěště ráda vzala, ačkoli jinak jsem „nechemická lady“. K dalšímu se v noci přidaly podivné záškuby svalů, občas lehké třesy, nespavost, mrtvění rukou a v puse mám neuvěřitelně kyselo…Co se stravy týká, tuším asi co mi doporučíte, a tak trochu předběhnu a napíši: vyloučila jsem mléč. výr. celkem i maso, b. mouku, cukr, kávu ani alkohol nepiji. Piji pram. vodu. pro kterou si jezdíme. Dg na EAMset: plísně, velké překyselení, játra nic moc, chronická borrelioza, na sliznicích zajímavá kombinace: bakterie a emoce. Používám zapper, frekvence na plísně a aflatoxin. Přemýšlím o tom, co mne to má naučit, ten stav je ale poslední dobou docela zoufalý.
Srdečně zdravím Eliška

Odpověď

Dobrý den,
veškeré potíže, které popisujete, jsou projevem překyselení. Díky němu ztrácíte minerální látky, které chybí srdci – z toho bolesti na hrudi a třes těla a svalů. Překyselení způsobuje přetížení lymfy, následně bolí v krku. Překyselení je ideální stav pro množení všech možných i nemožných patogenních organismů, především za sliznicích, z toho záněty. Antibiotika vše ještě zhoršila, to je vám už teď jasné.
Je toho hromada, co byste potřebovala užívat. V každém případě minimálně vysoké dávky probiotik AC Zymes a na odkyselení Liquid Chlorophyll. Pokud budete chtít cokoliv přidat, bylo by to jen k užitku, jinak toto jako základ, s tím začít a postupně produkty měnit podle stavu. Zbavit se plísní je jako zbavit se závislosti, takže velmi těžká a velmi dlouhá práce. Pokud máte zájem o osobní rozbor, proč to tak máte a k čemu to potřebujete, co změnit, ráda vypracuji za poplatek. A ke stravě jen tolik, že pokud byste jedla pouze suchou rýži natural s vařenou mrkví, tak by to byl ideál 🙂 Nesmíte nejen to, co jste uvedla, ale pečivo (kynuté) žádné, žádný cukr, sladkosti, maso žádné, mléčné výrobky žádné. Ono toho moc nezbyde. A k té studánce – mnoho zázračných studánek mají vodu léčivou z toho důvodu, že je extrémně kyselá, ta ve velmi malém množství léčí, jenže nesmí se pít trvale. Testovali jsme takových zázračných studánek spoustu, a ve většině byla voda extrémně kyselá. Někdy voda z kohoutku je lepší.
Držím palce! Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře