Dotaz

Dobrý den,

prosím o radu. je to pět dnů co jsem si zlomila levou klíční kost-zlomenina je čistá, není třeba naštěstí operace, rtg- prý trpělivě čekat na srůst a být v klidovém režimu. léky na to nejsou – mažu to kostival. mastičkou. nikdy jsem zlomeninu a úrazy neměla – docela to bolí, spadla jsem z kola, jinak žádné další poranění – napsala bych víc, ale ještě se nemůžu moc hýbat a sezení zatím bolí, tak se omlouvám, že píšu stručně – moc moc prosím a děkuji za odpověď na e-mail – proč se to stalo a čím se mám poučit a napravit-)

p.s. je mi 37, vdaná, v podstatě spokojená-) přeju krásné dny.

Odpověď

Dobrý den,

Má odpověď je s takovým zpožděním, protože jsem spadla z kola a utrhla si klíční kost z ramenního kloubu, bohužel operace byla nutná 🙁 Ale mohu poskytnout vlastní zkušenost a to čerstvou :-)))

Klíční kost ukazuje, jak jsme poctiví, jak balamutíme sebe či druhé, jak šidíme a děláme, že problémy, o kterých sice víme, ale nevíme si s nimi rady nebo se bojíme je měnit, vůbec neexistují. Zlomenina je razantní zastavení, abychom měli čas o všem popřemýšlet a najít to, v čem svůj postoj změnit nechceme, v jaké oblasti si malujeme vzdušné zámky. Zlomenina je nepružnost, neochota prostě změnit postoj. Pokud jste si zlomila pravou klíční kost, hrajete divadlo na druhé, pokud levou, šidíte sama sebe. Vy hledejte ve starých křivdách, které jste zastrčila pod postel, otevřete je a odpusťte. Já byla operovaná před necelými 14 dny, sice mám stále ruku zafixovanou, ale už ji uvolňuji a snažím se mírně zatěžovat. Sice mne lékař varoval před uspěcháním, ale přece vím, jak se cítím a také vím, že při užívání CaliVity musí má regenerace probíhat mnohem rychleji.

Užívám od operace toto (a vám vřele doporučuji též):

Noni – regeneruje, rozvolňuje tkáně, posiluje ducha, pomáhá pochopit, díky němu vím, kde jsem byla nepoctivá, každý týden jsem vypila 1 lahev, celkem 2 za sebou, minimální dávka je 3 polévkové lžíce.

Super Soya Lecitin – základní látka, která měkké tkáně zpružňuje, urychluje hojení, dávkování 3-3-3.

Strong Bones = vápník s hořčíkem – urychluje hojení, dávkování 2-2-2.

C 1000 – přírodní céčko, podporující rychlejší hojení, dávkování 2-1-0.

Power Mins – komplex minerálů, potřebných k nové výstavbě porušených tkání, dávkování 1-1-1.

Power Booster – přírodní podpora tvorby růstového hormonu, který podporuje tvorbu nových tkání, dávkování 2-0-2.

Místo Noni jsem si teď nasadila Ocean 21 na zprovoznění přerušených lymfatických cest v místě úrazu (cítím jakoby necitlivé rameno) 3 polévkové lžíce denně a k němu Omega 3 za stejným účelem.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Když to někomu říkám, co všechno užívám, klepou si na čelo, ale mně je to naprosto fuk 🙂 Tělo, které mi tento život slouží, budu ještě dlouho potřebovat funkční, doposavad mi sloužilo skvěle a já mu chci vrátit, co je v mých silách. Vždyť co je důležitější? Vidím kolem sebe lidičky skuhrat po úrazech mnoho týdnů, ale každý má přesně, co potřebuje a co si vybere :-))

A pokud si chcete přečíst duchovní příčinu úrazu, nehody, tak tady.

Přeji i vám rychlou regeneraci!

Vaše dočasně jednou rukou píšící, ale stále s láskou Empatia

P.S. Report: Za 3 týdny jsem byla ZDRAVÁ ♡

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Strong Bones: Vápník s hořčíkem
Strong Bones: Vápník s hořčíkem

Naše tělo není schopno tvořit vápník a hořčík, ale tyto minerály jsou nezbytné pro zachování zdravé stavby kostí a zubů a k zajištění normální činnosti svalů. Kapsle Strong Bones obsahují tyto dva minerály v nejvhodnějším poměru 2:1, a tak přispívají k našemu zdraví.

Detail produktu

Komentáře