Dotaz

Dobrý den,

rád bych s vámi zkonzultoval duchovní příčinu symptomů, které mi mé tělo už delší dobu naznačuje, což jsem si uvědomil až nyní, když jsem si při sportu zlomil levou ruku.

Uvědomil jsem si, že již delší dobu (přibližně 2 roky) mi křupe při chůzi v levém kotníku. Nebolí to, jen při určitém pohybu při chůzi v kotníku „loupne“. Přibližně půl roku nazpět, mě začalo bolet levé koleno. Nejdříve jen při kleku na kolenou, všimnul jsem si toho, když si chci hrát se 2 letým synem, tak mě to začalo omezovat při sezení. Postupně mě koleno začalo bolet i při běžných pohybových činnostech (sport např.). Koleno nyní nedokážu ohnout do plné polohy tak, jsako koleno pravé. Myslel jsem si, že je to důsledek častého nošení syna na rukou, ramenou, do schodů atd. a že už to kolenní klouby tak lehko neunesou. To jsem ale nyní přehodnotil, když vidím očividnou souvislost příznaků, ketré mi tělo dává skrze levou částtěla. Před dvěmi dny jsem si totiž při sportu zlomil levou ruku v loketní kosti, dislokoval zápěstí, naštípnul zápěstní kůstky a cítím bolest v celé ruce od ramene po zápěstí. Tedy, je tu očividná souvislost mezi těmito úrazy, pravá strana těla je naprosto v pohodě. Rád bych tedy tímto poprosil o konzultaci, jakou by mohlo mít duchovní příčinu.

Zkoušel jsem nejdříve najít odpověd v knize Základy celostního zdraví, kterou máme doma, ale bohužel to v tom nevidím. Podle již položených dotazů zde na empatii to směřuje na nějaký problém se ženou, což mi ale zase nesedí, neboť s manželkou máme krásný vztah, s mamkou taktéž. Je možné, že třebas problémy nevidím, ale v současnosti o nich jednoduše nevím, či je nevnímám.

Mnohokrát děkuji za rady, které zde poskytujete. Zároveň, pokud by byla příčina komplexnější a bylo by zapotřebí delší rozbor příčin mých symptomů, rád bych se tímto také zeptal na způsoby možné podrobnější konzultace.

Děkuji, s pozdravem a přáním hezkého dne,

Štěpán.

Odpověď

Dobrý den,

jste šikovný, že hledáte souvislosti. Je vám asi jasné, že úrazy nejsou náhoda, jen urychlení toho, co máme řešit, přečtěte si o duchovní příčině zlomeniny

Levá strana skutečně souvisí s ženskou energií, s nějakou ženou – kotníky jsou kontrolkou pohlavních orgánů, kolena jsou kontrolkami ledvin, tudíž zobrazují naše vztahy. Zřejmě pořád něco přehlížíte, a tak přišlo další zastavení – zlomenina levé ruky v loketní kosti a naštípnutí zápěstí. Loket představuje naši schopnost se prosadit, nastavit si hranice a postavit se za sebe, levý loket souvisí se slinivkou – jestli máme v rovnováze lásku dávanou i přijímanou, ale i jestli milujeme druhé, ale nezapomínáme na sebe, prostě jestli jsme v harmonii. Předloktí stejně jako potíže s kotníky souvisí s blokováním energie v pohlavních orgánech.

Pokud v této oblasti je u vás vše v pořádku, napadá mě ještě jedna oblast. Levá strana představuje cit, tvořivost, vy jste aktivní energie 9 Ohně, potřebujete pro to, co děláte hořet, a zapalovat ostatní. Jak jste spokojený se svou práci? Umožňuje vám seberealizovat se, tvořit, dělat práci s nadšením nebo je to jen práce pro peníze? Nesnášíte omezení a pravidla – jste krevní skupina B!

Máte 3 izolované devítky, tedy velmi silnou schopnost vše analyzovat, zřejmě se rád zabýváte čísly, ale tato energie vás udržuje příliš nahoře. Vše se odehrává jen ve vaší hlavě a příliš nad vším přemýšlíte, je potřeba to stáhnout dolů. Nelítat v oblacích, co by kdyby, ale udělat něco reálně, jako změnu, akci, čin. A co více nás může stáhnou dolů na zemi, než bolest hmotného těla? Když někdy dlouho neslyšíme a máme jednostranný pohled, býváme jakoby násilím zlomeni, abychom se zastavili a změnili to.

A podpořte tělo:

Calcium magnezium PLUS – vápník a hořčík v chelátu, pro silnější kosti a k lepšímu hojení, dávkování 1-1-1

Super soya lecithin – na podporu kloubů a rozvolnění svalstva, změkčení, dávkování 2-2-2

Liquid Chlorophyll – na neutralizaci, v překyseleném těle se tvoří zatuhlosti, dávkování 3 lžičky do 1,5l vody popíjet během dne

C 1000 – přírodní céčko, urychluje hojení, dávkování 2-1-0

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Podívejte se na Akademii celostního zdraví na kurz pro váš prvek Radovat se je láska.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Calcium Magnesium Plus: Vápník a hořčík doplněný vitaminy D3 a K2 pro lepší vstřebávání vápníku
Calcium Magnesium Plus: Vápník a hořčík doplněný vitaminy D3 a K2 pro lepší vstřebávání vápníku

Calcium Magnesium Plus je přípravek, který podporuje zachování zdravé struktury kostí, normální činnost svalů a nervového systému. Tento produkt obsahuje vápník a hořčík, které jsme doplnili vitaminy D3 a K2, abychom zajistili lepší vstřebávání vápníku. Pokud byste chtěli dosáhnout odpovídající kostní hmotu a udržet si ji, pak vám Calcium Magnesium Plus může pomoci!

Detail produktu

Komentáře