Dotaz

Dobrý den.
Dnes jsem Poslechla Váš verbinář /můj žlučník/. Chtěla bych Vás poprosit o radu,.

Již delší dobu mě bolí na pravé straně pod žebry až do zad Teď nemám nadýmání /ikdyž na něj trpívám/ Stolice není každý den, ale není tuhá. Občas jsem měla řídkou, ne průjmovou, zapáchající. Průjem snad 2x.       Během 10let několikrát UZ bricha, až 4 fibroskopie, 2x kolonoskopie, CT břicha . Výsledky celkem normální. Zjištěn reflux jicnu1 stupně, gilbertův syndrom, chronický zanět ledvin s normální funkci. Veškeré odběry též v normě. nebyl mi zjištěn žádný kamen ani snad nic jiného. Léčila jsem se s depresemi. Dlouhou dobu už nic neberu.

Teď mi pan doktor řekl, že neví co se mnou a napsal neurol. Jsem z toho celkem špatná. Bolest neni nesnesitelná ale obtěžuje mě, nemohu na ni přestat myslet. Občas mívám svíravé bolesti pod epigastrem, které přejdou jen po algifenu. Poprvé se mi objevily před 30lety.

Je mi 62 let, jsem žena. Obě děti mám v zahraničí, kde mají rodinyi. Obě mají dvě děti. Jsem člověk, který si všechno moc bere. Mám jěště matku, která je na mě cástečně závislá. Nebydlí se mnou, ale dojíždím tam. Jsem spíše negativního založení. V sočasné době mám velmi skleslou náladu, nic mě nebaví a ani mě te蘒nechutná moc jíst a někdy tlačí žaludek. Prožila jsem taky u svého manžela před 9lety nevím jestli fyzickou , ale psychickou nevěru. Těžko jsem to nesla, není to tuším možná u mě vyřešené dodnes.

Někdy se mi to vrací. Dnes ho nepodezřívám, ale vrací se to. Ale nemůžu říci, že by náš vztah byl špatný. Jsem  v důchodu a nejsem zrovna moc akční. Káždý říká, máš to psychické. Ono se to hezky řekne, ale co s tím. CHtěla jsem se zeptat, začala jsem teď brát, na doporučení kamarádky zelený ječmen a chlorelu. Beru to asi třetí týden. Tak nevím jestli je to dobře. Přesně tak jak říkáte, moc se staráš o druhé, ale to není jen tak se vtěhle letech změnit. Taky mám špatná záda, několikrát rehabilitace. Častečný in.důchod na záda a psychiku 10let. Antipresiva se mi nechce už brát. Nebyla zjištěna žádná psychická nemoc. PO antidepresivách jsem byla jak prázdný kbelík,t o už nechci. Chci Vás poprosit, zda-li ta chlorela a ječmen by mi nemohla ublížit, když mě to teď bolí. Pokud budete mít čas číst můj dlouhý dotaz a odpovíte mi , předem Vám mnohokrát děkuji.

Ps.Vyzkoušela jsem autopatii, kineziologii a jiné léčitelé bez valného účinku.J á vím,že musím hlavně sama , ale jak na to. Děkuji Mihulková

Odpověď

Dobrý den,máte zablokované žlučovody a přetížená játra, jste překyselená…spoustu toho o sobě víte, a tak je třeba, pokud se chcete léčit a vyléčit přírodně, začít pomalu, ale jistě něco se sebou dělat. Přestat věřit, že vám prášky a vyšetření pomohou. Nebo si opravdu myslíte, že na bolest žlučníku vám pomůžou prášky na nervy?  Je třeba začít pomalu a být se sebou trpělivá. Začít nejen různé terapie, ale hlavně změnit stravu, začít měnit mysl a vztahy, začít léčit své tělo přírodně. Všechno dohromady krok za krokem. Je jasné, že nebudete bez bolesti stejně rychle, jako když si vezmete prášek na bolest, přírodní léčení trvá, obzvlášť když máte za sebou tolik let chemie, prášků a zanedbávání sebe. Podívejte se na Akademii celostního zdraví, jsou tam programy zdarma, kde si můžete poslechnout naše povídání na různá témata. Např. téma žlučníku a nespokojenosti řeší Tolerovat je láska, téma vztahů Soužít je láska – to je pro vás další důležitá věc k pochopení a změně, protože jste 1 Voda, a tak vaším životním úkolem je pochopit vztahy.  Doporučila bych vám jaterní kůru, přečtěte si o ní, o stravě a pitném režimu, z toho užívat Nopalin (2-2-2 na lačno před jídlem) – na spravení trávení, očistu žlučníku a jater, proti průjmu + Rhodiolin (2-2-2 spolu) – na rozvolnění žlučovodů, povolení stažení, proti stresu + Super Soya Lecitin (5x2tbl., zapít 1/4 litrem jaterního čaje). Takto začít s tím, že je třeba vyřadit ze stravy cukr a sladkosti, mléčné výrobky, uzeniny, bublinky, pečivo. Jíst zeleninu, ovoce, rýži, pohanku, ryby. Všechny produkty si pořídíte v našem shopu.  Začněte sledovat Tolerovat je láska, užívejte léčbu pro tělo a jezte zdravě. Přečtěte si zásady zdravého stravování.  Hodně důležité je to, co jste napsala na konci – musíte už konečně sama. Nikdo vás nezachrání ani nevyléčí, dokud nezačnete s něčím vy.Kdyby něco nebylo jasného, ozvěte se!s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?