Dotaz

Dobrý den,
chtěla bych Vás požádat o radu. Mám dlouhodobé stresy, často se rozčiluji s přítelem, se synem, a k tomu všemu onemocněla maminka, rakovina tlustěho střeva….byl to šok, protože před 15 léty zemřel i otec  na tuto zákeřnou nemoc. Plakala jsem často, začal mě bolet žaludek, přidaly se bolesti v pravém podžebří, někdy mě bylo na zvracení. Lékař mě poslal na gastro a sono břicha. Zjistili lehký antrální zánět žaludku, napsal Controloc 40 mg 1x a žlučník plný konkrementů s třemi kameny o velikosti 33 mm. Zkoušela jse léčitelku, která mě dala byliny, po nich jsem byla bez bolestí, avšak kameny jsou stále….Doktoři mě posílají na operaci, mám z ní však obavy, vím,co znamená být  bez žlučníku..proto Vás velmi žádám o zaslání odpovědi, zda by se s tím dalo něco dělat Ohledně žaludku  také ,protože brát inhibitory protonové pumpy není dobré. Děkuji ,přeji krásný den Andrea.G

Odpověď

Dobrý den,
nejpodstatnější je zbavit se stresu, protože ten je příčinou všech vašich potíží. Zbavit se stresu znamená pochopit, že partner i syn jsou pouze vaši trenéři a zlobit se s nimi je naprosto zbytečná záležitost. Právě teď začíná období žlučníku a jater, proto ideální čas s tím něco dělat. Podívejte se na Tolerovat je láska, tam najdete mnoho rad, jak se zbavit stresu a povolit vztek a rozčilování. 
Pokud si zadáte do vyhledávače v Empatii vaše potíže, vyskočí vám hodně odpovědí na podobné problémy, které řešíte vy. Samozřejmě všechno, co vám radí lékaři, je k ničemu a neřeší to příčinu vašich potíží. K léčení vám doporučuji podívat se na očistu jater a žlučníku, věnovat se doporučení ke stravě a ostatnímu. Pak si také přečtěte o žlučníkovém kameni, je tam proklik na přírodní léčení. Doporučila bych vám užívat toto:
Rhodiolin (2-2-2) proti stresu a zklidnění + Liquid Chlorophyll (6 čajových lžiček denně) proti překyselení a na stabilizaci žaludku + ProbioBalance (3×1 tbl.) proti zánětu. Takto 3 měsíce a poté se uvidí, jak se vám zklidní zánět, bude vám lépe, pak bychom začali něco dávat dalšího na rozpouštění kamenů. Teď to chce zklidnit zánět a psychiku. Určitě potřebujete pracovat se svou ženskou rolí, podívejte se na ženské programy na Akademii celostního zdraví, je tam spoustu informací zdarma. 
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?