Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Co jsme pokazili, máme možnost nemocí, která nás zastavuje, spravit a vyrovnat. Proto nežehrejme, nespí-lejme nemoci, lékařům a léčitelům, nýbrž sami pokoj-ně hledejme a přemýšlejme, abychom nalezli onen krok, který nás ze středu dráhy vychýlil.

M. Hrabica

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta C 1000 obsahuje tolik vitamínu C jako 2 kg pomerančů nebo 20 kg jablek?

Ryby

RYBY
20.2. – 20.3.
část I.

Pokud se vám náhodou podaří zahlédnout Rybu v kukani pokladníka nebo sedět za stolem bankovního ředitele, uvidíte vzácný druh.

Málokteré Ryby snesou být na dlouhou dobu připoutány na jedno místo.

Větší štěstí budete mít, když navštívíte spiritistickou seanci, uměleckou galerii, klášter nebo půjdete na koncert nebo show v nočním baru. Také můžete zkusit schůzku Ligy autorů, zákulisí po představení nebo opalování na jachtě.

Je pravděpodobné, že v těchto proudech života získáte pěkný úlovek.

Čím víc je prostředí tvůrčí a umělecké, čím nenucenější a nezvyklejší, tím víc Ryb v něm najdete.

Rozhodíte-li sítě na koktejlu nebo na plese, bude plná barevných, lesklých druhů. Dokonce můžete zaseknout pár hezkých dívek nebo exotický exemplář v podobě princezny Lee Radziwellové.

Tito lidé pod vládou Neptuna mají málo světské ctižádosti.

Většina z nich by nedala ani střevli za postavení, moc nebo vůdčí pozici a bohatství, je přitahuje pramálo. Málo jedinců v tomto znamení shromáždí větší obnos, ledaže ho vyžení nebo vyvdají či zdědí.

Ne že by měli něco proti penězům. Rádi přijmou pár mincí, pro které nemáte použití. Ale víc než kdo jiný si uvědomují jejich pomíjivou hodnotu.

Ten, kdo řekl: "Nechci být milionářem - chci jen žít jako jeden z nich," věrně vystihl filozofii Ryb.

V jejich srdci není ziskuchtivost. Budoucnost je příliš nevzrušuje.

Mají intuitivní znalost minulosti a taktní toleranci k přítomnosti. Pro skutečnou i lidskou rybu není nikdy lehké probíjet se vzhůru proti proudu.

Je obvyklejší - a také to stojí méně úsilí - nechat se proudem unášet, ať je zanese kamkoli. Ovšem plavat proti proudu je výzva Rybám - a jediný způsob, jak najít klid a štěstí. Snazší cesta po proudu je past, blýskavá třpytka, která tyto lidi láká, zatímco v sobě ukrývá nebezpečný háček - promarněný život.

Elegantní způsoby a lenivá, příjemná povaha Ryb na vás zapůsobí.

Jakákoliv omezení je nechávají lhostejnými, pokud je nepřipraví o volnost snít a procítit životní cestu. Ještě lhostejnější jsou k urážkám, obviněním a provokativním názorům jiných lidí.

Řeknete-li Rybám, že společnost je v úpadku, vláda se hroutí, znečištěné ovzduší nás všechny přivede do hrobu a svět je na pokraji kolapsu, zívnou nebo se kouzelně usmějí nebo se zatváří lehce chápavě.

Máloco je vyprovokuje k prudké reakci. Samozřejmě ani tito lidé nejsou dokonale korektní. Také se rozzlobí.

V takové chvíli mohou být kousavě sarkastičtí. Dovedou zlobně mrskat ocasem a vychrlit podrážděný proud rozhořčení, ale typické Ryby normálně zvolí cestu nejmenšího odporu a Neptunovy chladné vody neustále odplavují jejich hněv.

Popíchnout Rybu k projevu zlosti je jako hodit kamínek do čistého jezera s hladinou hladkou jako zrcadlo. Vyvoláte několik vlnek, ale brzy je povrch zase klidný.

Když potkáte osoby ve znamení Ryb, podívejte se jim nejdřív na nohy. Budou výrazně malé a delikátní (včetně mužských) nebo naopak velké a placaté jako nohy upracované pradleny.

Ruce mají také malé, křehké a elegantní - nebo velké a kostnaté, takže vypadají, jako by patřily k pluhu. Pokožku mají hedvábně hebkou, vlasy jemné, často vlnité a obyčejně světlé (i když najdete značný počet Ryb brunet). Oči jsou vodnaté, s těžkými víčky a plné zvláštních světel.

Často, ale ne vždycky, jsou lehce vystouplé a neobyčejně podmanivé. Oči některých Ryb jsou skutečně nádherné. Jiným slovem se nedají popsat.

Rysy mají živé a pohyblivé a zpravidla najdete víc dolíčků než vrásek. Málokteré Ryby jsou vysoké; jejich těla jsou jaksi podivně stavěna, ale díky neobyčejnému šarmu to téměř není patrné.

Zdá se, že jaksi plynou, místo aby kráčely, jako kdyby plavaly v místnosti i na ulici. Někdy tomu tak opravdu je. Kde je nějaká tekutina? Může být blízko a Ryby jsou k ní přitahovány.

Je to třeba obliba vody s ledem nebo zvyk vypít tucet šálků čaje nebo kávy denně, prahnutí po sladkých limonádách nebo nepotlačitelná touha po něčem silnějším.

Stejně jako Štíři a Raci by se lidé narození ve znamení Ryb měli vyvarovat alkoholu.

Málokteří si dokážou dát společenskou skleničku a přestat. Přirozeně, někteří to dokážou.

Ale příliš mnoho Ryb nachází lákavou úlevu od problémů v alkoholu. Dodává jim falešný pocit bezpečí, ale je to nebezpečná ukolébavka. Samozřejmě z každé Ryby, která si dá likér ke kávě, se nestane alkoholik, ale toto procento je vyšší, než by mělo být.