3+1 Liquid Chlorophyll ZDARMA

Liquid Chlorophyll je už delší dobu jedním z nejoblíbenějších produktů uživatelů, o jeho účincích není pochyb.

Podívejte se na ně:

  • Liquid Chlorophyll pomáhá dosáhnout pH rovnováhu v organismu, což představuje první krok k úspěšné dietě. Následně pomáhá udržovat optimální hodnotu pH v organismu, aby všechno, co děláte v zájmu hubnutí, přineslo viditelné a trvalé výsledky
  • Chlorofyl izolovaný z vojtěšky nám pomůže zbavit se toxických látek, a zároveň vzácné složky vojtěšky – aminokyseliny, vitaminy K a B, minerální látky – vyživují náš organismus, doplňují zásoby vitaminů a minerálních látek v našem těle a udržují jejich optimální hladinu.
  • V lidovém léčitelství byl chlorofyl považovaný za efektivní vnitřní „deodorant“, protože neutralizuje zápachy. Jeho účinek je obzvlášť výhodný při vylučování toxických látek.
  • I jeho příjemná mátová příchuť navozuje pocit svěžesti a čerstvosti, a to všechno díky použití pravé mátové silice.

Doporučené dávkování:

ráno a večer 2×2 čajové lžičky + EXTRA RADA:

Vezměte 1,5 litrovou láhev a naplňte ji vodou. Přidejte do ní dvě polévkové lžíce produktu Liquid Chlorophyll a tento nápoj popíjejte v průběhu celého dne. V tom případě stačí užívat vždy ráno a večer 1 čajovou lžičku Chlorophyllu. Takto se nejen alkalizujete, ale dodržováním vhodného pitného režimu se postaráte i o vylučování toxických látek z vašeho organismu.

  • Věděli jste, že naši zákazníci používají Liquid Chlorophyll ke zmírnění nepříjemných příznaků nadměrné produkce žaludeční kyseliny, a že podle určitých názorů vzniká celulitida tak, že se toxické látky hromadí v tukových tkáních, které vážou vodu? Takže prvním nezbytným krokem k ošetření celulitidy je detoxikace!

Nyní obdržíte, při nákupu tří produktů Liquid Chlorophyll, jeden jako dárek úplně ZDARMA!!

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace
Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace

Chlorofyl, který propůjčuje rostlinám jejich zelenou barvu, je extrémně účinná zásaditá látka, za jejíž pomoci můžete zachovat nebo obnovit acidobazickou rovnováhu svého těla. Kromě toho je také skvělým detoxikačním prostředkem a má rovněž mírné diuretické účinky, takže je nepostradatelnou součástí očistné terapie.

Detail produktu

Komentáře