Každý z nás slyšel nebo četl o lidech, kteří se zázračně uzdravili.

Kteří NĚCO udělali a totálně změnili svůj život ♥︎

♡ Co je za tím zázrakem?

♡ Jak se jim to povedlo?

♡ Co změnili a udělali?

♡ Je možné zvládnout to taky?

♡ Dokážu to nebo oni měli jen štěstí?

Jejich obrat nás fascinuje a rádi bychom to uměli taky.

Podobných lidí je kolem nás spousta.

Ačkoliv to nemusí být příběhy totálních obratů ve smyslu odvrácení smrti, pro dotyčné je jejich životní změna tím největším, co dokázali.

Mají potřebu vykřičet to do světa a pomoci všem ve smyslu:

Když jsem to zvládl já, zvládne to každý!

Příběhy těchto lidí si můžete poslechnout TADY:

Video příběh Alenky, Bibiany, Ivky, Lenky,..

O čem to mluví? Jak to udělali, že pochopili sebe a vzali život do svých rukou?

Uvědomili si 4 základní pravdy a začali je žít:

1. Život má vyšší smysl

Život není náhoda. Má vyšší smysl a je vyjádřením cesty naší duše za láskou. Naše duše, tělo i mysl je nezničitelná energie jen vyjádřena různou formou, a je součástí univerzální energie božství. To, kam všichni směřujeme, je láska bez podmínek, totální souznění, božská harmonie, ráj. Všichni se posouváme, každý z nás jsme střípek v celém tomto systému a každý z nás zaujímáme jedinečné a nezastupitelné místo v něm. Máme tu moc pomáhat celému tomuto soukolí tím, že se posouváme jako jedinci a sami se stáváme lepšími. Jen díky strachu věříme pravidlům, která nás drží v roli oběti a nedovolí rozvinout náš potenciál naplno. 

2. Vše souvisí se vším

Život je dokonalým konceptem, kde vše má své nezastupitelné místo a také vliv na cokoliv dalšího v systému. Bez nahoře není dole, bez zimy není teplo, bez smutku není radost, bez zloděje nevidíme poctivost. Nikdy se nic neděje náhodou a vše má svůj důvod, i když my ho vždy nedokážeme dohledat nebo pochopit. Celý vesmír je ohromnou mandalou, vibrující jistým řádem, který můžeme pochopit, uvidět a v životě používat. Člověk může vidět život v souvislostech a chápat, proč se věci dějí. Každý máme v rukou nástroj, který nám pomáhá řídit náš život a nemusíme být obětí náhod a vnějších okolností.

3. Život je o nás samých

Jako jedinci jsme součástí celého systému, ve kterém ale hrajeme především svou osobní roli. Jsme přesvědčeni o karmě, zákonu příčiny a následku, kdy vše, co sázíme, taky sklidíme. Vším, co jako jedinci uděláme, máme moc ovlivnit nejen svůj život, ale i životy všech ostatních lidí. Nejsme oběti nikoho, náš život je náš, a jak si ho zařídíme, tak ho máme. Pokud se nám něco nelíbí, je třeba změnit sami sebe. Cokoliv venku ukazuje na nás, vše je náš odraz ve vnějším světě a tak nemá smysl ukazovat prstem ven, ale jediné, na co se můžeme zaměřit je pochopit proč a uvidět jak a změnit sami sebe. 

4. Život je jednoduchý

Našemu životu nemůže rozumět nikdo jiný lépe než my sami. Pokud dostáváme problémy, nemoci či trápení, tak dostáváme i nástroje a sílu, abychom uměli vše rozklíčovat, přijmout a taky změnit. Neexistuje lepší odborník na naše životy, na naše trápení, na naše nemoci, než jsme my sami. Život je tak jednoduchý, že být zdravý, spokojený a šťastný, může úplně každý z nás. Není třeba chodit nikam za nikým, kdo nás zachrání. Každý můžeme rozumět tomu podstatnému, co se nám děje, a co chceme vyřešit. Život není pro mistry se speciálním výcvikem, ale pro každého obyčejného člověka. Nemáme bloudit, ale chápat, abychom se mohli jednoduše změnit. I kroky ke změně jsou jednoduché a nepotřebujeme žádné extra metody. Možná tomu jen nevěříme, protože ta jednoduchost je až banální. Uvěřit v jednoduchost života je uvěřit svým vlastním schopnostem a je to první krok ke změně. 

Videa o těchto základních pravdách si můžeš poslechnout TADY:

V co věříme a za čím si stojíme

Najít sebe je jednoduché a může to  zvládnout každý. Stejně jako další lidé, kteří vás chtějí inspirovat k tomu stejnému – Mirka, Jarka, Katka, Věrka a Zdeněk. Na svých příbězích ukazují, jak použili jednoduché diagnostické metody ke klíčování svých problémů v životě a jak díky nim našli cestu ven.

Videa jejich příběhů si můžeš poslechnout TADY:

Příběh Mirky, Jarky, Katky, Věrky a Zdeňka

  • Příběh Mirky o antidepresivech, antikoncepci a snížené funkci štítné žlázy..
  • Příběh Katky o bronchitidě, kašli a astma dítěte, o seberealizaci na mateřské..
  • Příběh Zdeňka o chřipce, infekci, zánětech v těle, zácpě, překyselení, imunitě, vyrážce a nekomunikaci o pocitech..
  • Příběh Jarky o bolesti za krkem a pod žebry, nadýmání a trávicích potížích, o děložním čípku, vypadávání vlasů a páchání dobra..
  • Příběh Věrky o partnerských vztazích, zánětech močových cest, výtocích, křečových žílách, studených rukách, černé barvě a antikoncepci..

I ty můžeš. Inspiruj se jejich příběhy. I ty můžeš udělat stejný obrat.

s láskou Miluška a Ivan a stovky lidí, kteří vás touží povzbudit ♥︎

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Resveratrol Plus: Výtažek ze semen hroznů a koenzym Q10 - komplexní ochrana srdce a cév
Resveratrol Plus: Výtažek ze semen hroznů a koenzym Q10 - komplexní ochrana srdce a cév

V našem prvotřídním produktu jsme zkombinovali cenný resveratrol pocházející z červeného vína a semínek z hroznů, který podporuje cévy, a koenzym Q10 dodávající energii, tak, abychom, jak je to jen možné, zajistili komplexní ochranu kardiovaskulární systému. Na druhé straně složky tohoto produktu také napomáhají ochraně proti škodlivým účinkům volných radikálů a mohou zpomalovat proces stárnutí.

Detail produktu

Komentáře