Na počátku fungování Empatie, když jsme přišli s negativními názory na hormony a hormonální antikoncepci, jsme vzbuzovali dost negativních a odmítavých reakcí.

Zarážel vás náš názor na hormony, psali jste, že bez hormonů si nedokážete představit život, ostatně, pokud si zadáte do vyhledávače Antikoncepce, vyskočí vám cca 100!!! odkazů, rad, odpovědí….

Řekla bych, že už žádná čtenářka Empatie nemůže antikoncepci užívat …

Časem se k zdravotním negativům antikoncepce přidaly vztahové, duchovní.

Při konzultacích jsem tak jasně viděla, jak jsou ženy užíváním hormonů řízené, jak je hormony ovládají, jak jim nedovolují přijmout svou skutečnou ženskou roli.

Pokud to, ženy, se svou ženskou rolí myslíte vážně a skutečně se chcete ženou stát, chce to akci!

Vyhodit hormony do koše!

Když uděláte takovou „maličkost“, změní se ve vašem životě tolik, kolik si dnes ani nedokážete představit, to mi věřte …

Vyhoďte hormonální antikoncepci a přehoďte starání se o potomstvo svému drahému muži, uvidíte, že to v pohodě zvládne. Dejte mu najevo důvěru, že je na něj spolehnutí. Ostatně – když otěhotníte, můžete se následně spolehnout, že vás i uživí.

Svého muže milujte a budete mít s ním ráda tolik dětí, kolik si udělá ♡

A tady je článek z i.dnes:

Už před několika lety začali čeští lékaři naznačovat, že užívání hormonální antikoncepce ohrožuje zdraví mladých dívek. Mohou dostat mrtvici, ochrnout a v krajních případech dokonce zemřít. Ve Francii se kvůli následkům jejího užívání strhla lavina žalob.

Pětatřicet tisíc lidí v Česku ročně postihne mrtvice. Třetina z nich zemře. Mezi nimi je i několik desítek dívek ve věku kolem dvaceti či pětadvaceti let. Proč?

To lékaři dlouho nevěděli. Dokud neurolog Jiří Neumann nezačal případy velmi podrobně zkoumat. „Ukázalo se, že když jsme vyloučili rodinnou zátěž a další možnosti, zbyl jeden společný jmenovatel: hormonální antikoncepce,“ říká. Že mohou pilulky proti otěhotnění způsobit mrtvici, dokazuje právě probíhající soudní pře ve Francii.

Tam řeší žalobu pětadvacetileté Marion Laratové, která po mrtvici skončila ochrnutá na půlku těla. Případ strhl lavinu rozhořčení a advokáti postižené dívky už zdokumentovali třicet dalších podobných příběhů, včetně jednoho úmrtí.

Marion Laratová brala hormonální pilulky jen tři měsíce, když ji mrtvice postihla. Vyšetření ukázalo, že trpěla vážnou poruchou srážlivosti krve. Dívky, které touto poruchou trpí, hormonální antikoncepci užívat nesmí. Potíž je však v tom, že Laratová o své nemoci nevěděla. Předběžná vyšetření totiž zpravidla nikdo neřeší – ani ony, ani lékaři.

Hormonální antikoncepce se u nás stejně jako ve světě hojně předepisuje (užívá ji 80 procent dívek do dvaceti let) a ženy i mnozí lékaři získali dojem, že je zcela bezpečná.

„Gynekologové testy na zjištění poruch srážlivosti nedělají. Jsou finančně příliš nákladné na to, aby se daly hradit z veřejného zdravotního pojištění. Není divu, když dívky začínají brát antikoncepci v šestnácti či sedmnácti letech, kdy nikoho nenapadne, že by nebyly zdravé,“ říká Neumann.

V populaci je přitom podle Všeobecné zdravotní pojišťovny deset procent žen, které trpí stejnou poruchou jako ochrnutá Francouzka. To znamená, že každou desátou Češku, která antikoncepci užívá, může potkat stejný osud jako Marion Laratovou. A možná i horší.

Podle genetičky Moniky Koudové mohou dívky zemřít na mrtvici klidně už v šestnácti letech. Stačí, když letí na dovolenou letadlem, čímž se zvýší riziko jak mrtvice, tak trombózy, tedy ucpání žil.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz

Buď odvážná!

Věř sobě!

Pusť se na svou novou cestu toho, kým skutečně jsi – ŽENOU ♡

MÁM PRO TEBE:

ŽENA je LÁSKA – kurzu o základních principech vědomého ženství

KRUH Žena je láska – členská stránka vědomých žen, které jdou do hloubky svého ženství

KNÍŽKA Žena je láska – pokud raději čteš

Držme se jedna druhé a odvážně se zbavujme toho, co ničí naši podstatu ♡

s láskou Miluška

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Calcium Magnesium Plus: Vápník a hořčík doplněný vitaminy D3 a K2 pro lepší vstřebávání vápníku
Calcium Magnesium Plus: Vápník a hořčík doplněný vitaminy D3 a K2 pro lepší vstřebávání vápníku

Calcium Magnesium Plus je přípravek, který podporuje zachování zdravé struktury kostí, normální činnost svalů a nervového systému. Tento produkt obsahuje vápník a hořčík, které jsme doplnili vitaminy D3 a K2, abychom zajistili lepší vstřebávání vápníku. Pokud byste chtěli dosáhnout odpovídající kostní hmotu a udržet si ji, pak vám Calcium Magnesium Plus může pomoci!

Detail produktu

Komentáře