V Kolumbii jsem zažila spojení s Univerzem, Bohem, Vesmírem, energetickou databankou, Všehomírem,… od té doby každý den medituju a znovu se napojuji.

Dostala jsem DAR, ale současně i povinnost a větší zodpovědnost.

Každý den mi přichází další a další impulzy k tomu, co dělám.

A dnes mi přišlo, že jsem mistr.

A že vám mám sdělit, jak se stanete mistry vy všichni taky.

Je to tak jednoduché, že mi to bere dech!

Ještě než to napíšu, tak bych chtěla přiznat, že jsem si do dneška neuvědomovala tuhle jednoduchost a měla jsem dojem, že je snadné najít své poslání a prostě ho dělat. Nechápala jsem lidi, proč to prostě nedělají a zdálo se mi, že jen hledají výmluvy, protože se jim nechce měnit svůj klid a pohodlí.

Nechápala jsem to proto, že dneska cítím tak ohromnou sílu toho, co dělám, že mám dojem, že už dávno nedlěám „práci“, ale žiju svým posláním. Že s tím nikdy nepřestanu, skončí to s mou smrtí. Dnes cítím dělání svého poslání stejně jako když dýchám. Vnímám stejnou vděčnost za to, že můžu dělat to, co dělám, jako za to, že dýchám.

Jenže jak postupujete, tak zapomínáte, jak jste to měli na začátku. A já vím, že na začáku jsem rozhodně žádnou silnou vizi pomoci světu, přiložit ruku k dílu v otevírání očí lidem, neměla. Začala jsem jednoduše proto, že jsem chtěla uzdravit své děti. Vůbec mě nezajímal nikdo jiný, jen zdraví mých dětí. Důvod, proč jsem začala s tím, co se vyvinulo v to ohromné, co žiji dneska, vůbec nebyl zachránit svět.

A pak mi došlo, s čím se lidé, kteří hledají právě takové naplnění, jako vidí u mě, setkávají. Jsou to výzvy k tomu, aby si našli něco, co má vyšší smysl, co ostatním pomáhá, co je bude naplňovat silným pocitem, že dělají něco, co má safra smysl. A v tom je ten kámen úrazu!

Tenhle pocit nikdy nemůže mít nikdo na začátku!

Tenhle pocit přijde až poté, kdy začne přicházet na vaše dělání odezva z okolí. Když stejně jako svým dětem doporučíte kamarádce Noni pro její nemocné děti a ona vám poděkuje. Když se to takhle stane desetkrát, stokrát. Tím postupně zjistíte, že vaše osobní dělání toho, co vám přijde užitečné, přerostlo dál a pomáhá i jiným. Pak začnete cítit, že je třeba v tom dělat víc.

Víte, proč většina lidí nežije svým posláním?

PROTOŽE JEN HLEDÁ SVÉ POSLÁNÍ!!!

A jsem u té jednoduché rady, jak se stát mistrem.

Začni s tím, co tě láká a dává ti to smysl, začni s tím u sebe, začni řešit svůj problém, který máš

Znovu zopakuju 1. větu, která je klíčová: ZAČNI

Znovu ji upřesním: PŘESTAŇ HLEDAT, A ZAČNI s čímkoliv, co tě láká!

A přečti si článek: Jediný čas, který máš, je TEĎ

Pokud cítíš, že chceš dělat to, co děláme my, ale vůbec netušíš, kam by tě to dovedlo, tak pojď do toho.

Nech vyšší síle, aby tě někam dovedla. Protože to, co se očekává od tebe, je cestu nastoupit.

Začít můžeš teď.

ZDRAVÉ BOHATSTVÍ – videa pro ty, kteří touží pomáhat druhým lidem jako my. Inspiruj se naší cestou ♡

s láskou MIluška

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Energy Memory: Pro udržení výkonnosti a koncentrace
Energy Memory: Pro udržení výkonnosti a koncentrace

Energy&Memory je komplexní doplněk výživy se stimulačními účinky, který obsahuje přírodní kofein z guarany, lecitin, vitaminy podporující mentální a fyzickou aktivitu, minerály a antioxidanty. Tento produkt jsme vyvinuli pro ty, kteří v případě mentálního a fyzického napětí dávají přednost přírodnímu řešení, aby si udrželi normální výkonnost a koncentraci.*

Detail produktu

Komentáře