Začnu o tom, jak vyléčit svého partnera. Nijak. Prostě ho nechte, ať se pro všechno rozhodne sám.

Vy se ale uzdravujte přírodně!

Ukazujte mu, jak to děláte, ať vidí výsledky, tím mu přinášíte důkazy, že to může zkusit taky. Čekejte, až se zeptá, až požádá o radu, až se na vás obrátí. Nepáchejte dobro!

Vaše děti jsou ale závislí na vás, co vy s nimi uděláte, co jim uvaříte, jak je budete léčit.

Vy už víte, že je budete podporovat a léčit přírodně, protože jste jim vděční za pomoc, kterou vám ve škole života poskytují. Tak je nebudete zatěžovat chemickými léky a nepříjemnými zákroky, pokud se tomu dá vyhnout.

Pokud vaše dítě onemocní, je to výzva pro vás.

Proto dát dítě na uzdravování babičce trošku ztrácí smysl, a bude muset přijít něco víc, abyste si uvědomili, že vy s ním musíte trávit čas, vy mu musíte věnovat pozornost, vy se o něj musíte starat. Protože vaše je to nemoc.

Snažte se, aby vaše dítě vůbec neonemocnělo.

Vařte mu zdravě, doplňujte mu talíř živinami, které na něm prostě nemohou být. Podávejte multivitaminy podle věku a vitamín C pravidelně, přírodní samozřejmě.

Přečtěte si článek o výjimečnosti doplňků CaliVita, abyste viděli, proč my užíváme CaliVitu a proč ji doporučujeme dál.

Pokud si třeba myslíte, že žádné doplňování živin doplňky stravy nepotřebujete vy ani vaše dítě, tak se velice mýlíte. Co všechno naše tělo potřebuje za živiny, proč tyhle živiny prostě není možné z dnešní stravy dostat, jak moc je naše tělo zatížené chemií ve všem, co nás obklopuje, že máme problém vůbec přežít v té hromadě chemie, si přečtěte v tomto článku.

A teď k samotnému léčení našich dětí.

Budeme mluvit o naprosto nejběžnějších nemocech, virózách, kašlech, průjmech, teplotách. Pokud si nejste jistí, pak využijte pomoc lékaře na diagnózu, a tu pak s odvahou řešte přírodně.

1. Nasaďte co nejrychleji vysoké, tj. léčebné dávky přírodních doplňků.

Uvědomte si, že léčebné dávky jsou několikanásobně vyšší než doporučené denní dávky. Pokud ale používáte přírodní doplňky stravy, pak máte jistotu, že není možné se jimi předávkovat, tak v klidu můžete zněkolikanásobit dávku a nemít strach. Ideálně je posílit imunitu, aby se dítě s nemocí pokud možno vypořádalo samo, takže probiotika, vitamín C, něco na podporu imunity podle věku dítěte. Léčebné dávkování je o zvýšení dávek, ale i o pravidelnosti, tj. třeba každou hodinu až dvě hodiny podat dávku.

2. Změňte stravu

Jsme zvyklí, že v nemoci dítěti podstrojujeme, hlavně sladkým. To bychom měli zásadně změnit. Uvědomte si, že nemocné zvíře zaleze do pelechu a nežere. Neříkám, že máte trápit děti hladovkou, ale rozhodně by mělo mít velmi lehkou, jednoduchou stravu. Ideálně uvařená rýžová, jahelná nebo ovesná kaše pouze ve vodě, přidat pouze trošku rostlinného mléka, skořice a medu. Uvařit zeleninovou polévku, zeleninové rizoto. Žádné cukry, sladkosti, pečivo, maso, sýry nebo mléčné výrobky. Podávat ovoce podle stavu dítěte, pokud netrpí střevními potížemi, pak je ovoce výborným zdrojem živé vody. Při střevních potížích dávat pouze rýži a vařenou mrkev. Stravujte se stejně jako vaše dítě, jezte společně.

3. Zajistěte pitný režim

Pít je v nemoci důležitější než jíst, ideální je čaj rooibos, který spravuje sliznice. Použít můžete i bylinkový čaj, děti ho ovšem většinou nemilují, nesladit, použít pouze med a citron. Nabízejte dítěti pití pravidelně po malých dávkách.

4. Buďte s dítětem

Nejdůležitějším poselstvím nemoci vašeho dítěte je, abyste byli s ním, a přemýšleli o poselství jeho nemoci pro vás. Buďte s dítětem stále, spěte s ním, vyprávějte, čtěte pohádky, hrajte si, povídejte, mazlete se. Ubezpečujte dítě, že ho milujete a že o něj rádi pečujete.

Odpočívejte a ptejte se: Z jakého důvodu to z lásky ke mně dělá? Možná dobře víte, proč je vaše dítě nemocné. Tak nezbývá jen své chování změnit.

Vyléčit přírodním způsobem lze jakoukoliv nemoc.

Nemoc je jen výzva ke změně, pokud to pochopíme, změníme se, pak už nemoc nepotřebujeme my ani naše děti.

Jestli vás téma přírodního léčení zajímá, veškeré základy se naučíte v Základech celostního zdraví.

Nebo by vám možná stačil mikrokurzík Jak mít zdravou rodinu

Pro členy CaliVity máme speciální informace, ke kterým se dostanou jen oni, protože možná to nevíte, ale šířit léčebné účinky přírodních látek je zakázané. Nemůžeme říkat veřejně, že vitamín C léčí rýmu. Nám to ale nevadí, budeme to říkat dál, ale jen těm, kteří to chtějí slyšet a kteří také se sebou něco prakticky dělají.

Buďte zdraví klidně i bez lékaře!

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Lion Kids C: Vitamín C pro děti bez cukru
Lion Kids C: Vitamín C pro děti bez cukru

Lion Kids C je chutný, žvýkací přípravek šetrný k zubům, který byl vyvinut zvláště s ohledem na potřeby dětí. Neobsahuje cukr, ale sladidlo xylit, které snižuje riziko zubních kazů a u dětí podporuje vývoj zdravých zubů. Je mimořádně důležitý pro tělo v růstu, protože trvale podporuje jeho intenzivní vývoj. Vitamin C je nezbytný pro naši imunitu, příznivě ovlivňuje nervový systém a normální strukturu kůže.

Detail produktu

Komentáře