Co kdybych vám řekl, že pojem žárovka může být lékem na rasismus, sexismus a klasismus – veškerou nesnášenlivost? Jen poslouchejte…

Víte co mají lidé a žárovky společného?

Stejně jako lidé mají různé žárovky jinou barvu, různý tvar, velikost a jsou stvořeny na různých místech. Některé jsou zářivé, některé ponuré, některé čisté a některé porouchané. Na povrchu se zdají být velmi odlišné nicméně to, co všechny spojuje je to, že v každé žárovce koluje jeden a ten samý druh energie.

A stejně tak každou živou bytostí na této planetě prochází jedna a tatáž energie. Nezáleží na tom jak vypadáte, na vaší rase, pohlaví, národnosti, to je pouze “žárovka”. Uvnitř je to, co doopravdy jste” – energie.

Nevěříte, že jste energie? Tak mi vysvětlete toto…

Řekněme, že máte kamaráda jménem Tom, kterého jste posledních pár dní navštěvovali v nemocnici. Až jednoho dne, Tom bohužel zemře na operačním stole. Budete si říkat:

“Ale ne! Tom odešel!”, ale jeho tělo tam přece pořád leží. Leží tam jeho rasa, jeho pohlaví, národnost, ale v říkáte, že Tom odešel? To protože hluboko uvnitř víte, že Tom byl mnohem víc, než jen jeho tělo. Byl ta inteligentní energie, která dala život jeho tělu.

Jsme pouze energie a energie nemá barvu, není to komunista ani demokrat, černá nebo bílá. Energie není křesťan, muslim nebo ateista. Energie je… ENERGIE JE!

Jsme inteligentní, tvořivá univerzální energie a až to pochopíme, tak porozumíme tomu, co se nám moudří muži a ženy snažili sdělit už od počátku věků. A to že my, jsme Jedno.

Kdo jste bez vašich myšlenek, předpokladů, očekávání, emocí, nebo vzpomínek?

Zůstaň potichu – Papaji

Nejsme lidské bytosti mající spirituální zážitek, jsme spirituální bytosti mající lidský zážitek.

Pierre Teilhard de Chardin

Pokud tě toto téma láká, stáhni si náš ebook Vše se vším souvisí a nic se neděje náhodou… najdeš tam víc.

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou
Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou

Nenasycené mastné kyseliny v pupalkovém oleji jsou známy několika svými pozitivními účinky. Přispívají k zachování zdraví kůže a pojivových tkání, a tak podporují krásu a pevnost pokožky. Mají také příznivý vliv na hladinu celkového a LDL cholesterolu a hladinu triglyceridů, a tak podporují zdravý krevní oběh.

Detail produktu

Komentáře