Na začátku nového roku ti chci poděkovat, že jdeš ženskou cestou.

Ať už čteš mou knížku, procházíš kurzem zdarma nebo jsi v KRUHU Žena je láska, z celého srdce ti děkuju.

NE za sebe, ale za nový svět, který tím, že se snažíme navrátit k přirozenému a vědomému ženství, společně tvoříme. Běhá mi mráz po zádech, když vidím, co vzniká…

Chci tě ubezpečit, že ženská cesta je tvým nejdůležitějším životním úkolem, i když to tak možná zatím necítíš.

Možná máš jiné starosti a priority, ale věř mi, že až ucítíš sílu svého ženství, co všechno jsi schopna měnit jen tím, že jako žena budeš prakticky fungovat, budeš litovat všech let, kdy jsi se snažila o cokoliv jiného….

♥︎ Vím, jak je opojné mít práci, kterou miluješ …

♥︎ Vím, jak je naplňující cestovat a navštěvovat místa, o kterých sníš….

♥︎ Vím, jak uspokojivé je překonat sebe a začít cvičit, běhat, hýbat se, vidět posun schopností tvého těla…

♥︎ Vím, jak radostné je jíst zdravě a cítit ten příval energie, kterou ti zdravé jídlo přináší….

♥︎ Vím, jak uspokojivé je všechno, oč se v životě snažíme …

ALE!

Změna ve vědomou ženu, která chápe svou sílu, je sama sebou, ví, co chce, umí prakticky své ženské vlastnosti žít, vidí tvorbu vztahů kolem sebe, … to je teprve to NEJ ♥︎ ♥︎ ♥︎

Spousta z vás to prožívá a souzní s pocity z ženské cesty, které se vám snažím přiblížit. Jsou nádherné!

A tak ať si dáváš jakékoliv předsevzetí, co chceš tento nový rok změnit a dělat jinak, věz, že tím nejdůležitějším pro tebe samu i tvé okolí je žít jako vědomá žena.

Pochval se, protože tou cestou už kráčíš a já ti přeju spoustu odměn, abys na té cestě byla co nejšťastnější ♥︎

Pokud nemáš knížku Žena je láska, objednat si ji můžeš TADY

Pokud nejsi v kurzu Žena je láska zdarma, vstup je TADY

Pokud miluješ sdílení na FB, máme ženskou stránku Žena je láska TADY

A teď můj silvestrovský zážitek…

Rozhodli jsme se s Ivanem znovu si užít silvestrovskou půlnoc na kopci, kam milujeme lézt – na Klíči u Svoru. Vypadalo to jako skvělé rozhodnutí.

Při stoupání výš a výš začala cestička s kameny být víc a víc namrzlejší, klouzali jsme na strmé cestě zpátky a téměř lezli po čtyřech. Těsně před vrcholem už to nešlo dál. Rozhodli jsme se vrátit.

Sjížděli jsme zledovatělou cestičkou téměř po zadku zpátky, drželi jeden druhého a pomáhali si. Svítili jsme si vzájemně baterkami, Ivan mi ukazoval cestu, kam šlápnout, šel přede mnou a jistil mě. Slézali jsme dolů jako společně a já měla silný pocit našeho spojení. Byli jsme v tu chvíli totálně spolu.

Kolem nás nahoru stoupali lidé a vtipkovali o tom, proč se vracíme a že oni to tedy rozhodně zvládnou. Jejich popichování v nás hlodalo a my začali pochybovat sami o sobě. Nešlo by to zvládnout? Nejsme slaboši? Nevzdali jsme to příliš brzy?

Těsně před půlnocí jsme si sedli na kameny u cesty. V objetí jsme pozorovali obzor a vesničku pod námi, jak vše osvětlují ohňostroje.

V tu chvíli to přišlo…

Jak je člověk lehce ovlivnitelný okolím. Jak snadno se dokáže cítit nedostatečný a jak jednoduše ve vás druzí lidé dokážou vyvolat nepříjemné pocity. Ale současně jak úžasné je umět ty pocity změnit prostě jen tím, že se rozhodneme dělat to, co cítíme. Pokračovat v tom, co nám dává smysl a jít si svou vlastní cestou.

Není důležité, zda dosáhneme vytyčeného cíle tak, jak jsme si ho představovali. Důležité je, že jsme vykročili a alespoň někam došli. Důležitá je cesta sama.

Není důležité, co dělají druzí, jak zvládají stejnou věc. Důležité je, jak se posouvám já sám.

Není důležité, v čem jsou šťastní druzí lidé a co potřebují k dobrému pocitu. Důležité je dělat to, co přináší dobrý pocit nám.

Umíme změnit špatný pocit. Máme tu schopnost. Stačí poslouchat své srdce, uvědomit si, co mi dělá radost a v čem se cítím spokojený, a to prostě jen dělat.

Dovolit si žít život pro sebe.

A tak mé uvědomění z výstupu na Klíč je:

I kdyby kdokoliv cokoliv říkal, že moje cesta vědomého ženství je zcestná, mě dělá neskutečně šťastnou a naplněnou, proto pokračuju, i když se třeba nedoškrábu na vrchol. Ten pocit souznění za to stojí, ať se doškrábu kamkoliv.

Děkuju, že se škrábete k vrcholu po zamrzlé cestě, kde nám to všem klouže, se mnou. Moc mi pomáháte!

s láskou Miluška

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Vitamin D: Megadávka vitaminu D
Vitamin D: Megadávka vitaminu D

Vitamin D hraje různorodou úlohu: nejenže se podílí na vývoji zdravých kostí a zubů, ale také může chránit tělo před mnoha nemocemi od chřipky, přes depresi až po cukrovku. Dlouhodobý nedostatek vitaminu D také zvyšuje riziko osteoporózy a infekcí dýchacích cest.

Detail produktu

Komentáře