Každý 10. člověk zná, co je bolest migrény. Tohle číslo mě nepřekvapuje…

Migréna je ukazatel problémů s játry a žlučníkem.

Jde o neventilovanou energii nespokojenosti a zlosti, agrese. Křečovitě ji držíme v sobě, ale ona někudy ven vylézt musí… a když přijde, tak máme v hlavě orgasmus. Návaly bolesti a uvolnění.

Velmi často lidé s migrénami mají zablokovanou krční páteř a ztuhlé trapézy. Křeč se projevuje na tkáních fyzicky. Pak stačí rozvolnit masáží nebo Lecitinem nebo jaterní kůrou.

Jenže, co se stane, když si vezmeme na migrénu chemický prášek na bolest?

Ještě víc si přetížíme játra, ještě víc nám játra „ztuhnou“, příště bude bolest ještě intenzivnější. A my vezmeme silnější prášek, až nepomůže už nic. Snad to tak nemáte 🙂

Pokud vás trápí migrény, moc přemýšlíte a upřednostňujete rozum před srdcem a city.

Vše chcete mít nalajnováno a předem rozmyšleno. A jste často s mnoha věcmi nespokojení, máte problém být vděční za to, co máte teď. Přijmout sebe a vše kolem jako to nejlepší pro mě, a stávat se přizpůsobivějším a pružnějším k okolí, je cesta měkkých jater a hlavy bez bolestí.

Oslabená játra mají za následek nejen migrény a tuhnutí tkání, bolesti krční páteře a ztuhlé trapézy, ale máme i málo energie.

Málo energie se projevuje třeba vypadávajícími vlasy.

A tak není divu, že hodně studií dokázalo, že s migrénou pomáhá koenzym Q10.

Koenzym je energie.

Během studie z r.2006 léčili 32 pacientů dávkou 150 mg koenzymu Q10 denně. Po tříměsíční léčbě dosáhli u 60% pacientů snížení počtu dní s migrénou v průměru o 60%, a frekvence záchvatů se snížila víc než o 40%. A to vše bez vedlejších účinků.

Během další studie, která zahrnovala 1550 lidí, podávali pacientům trpícím migrénou 1-3 mg/kg koenzymu denně (např. pacient, který měl 70 kg, dostával dávku 70-210 mg denně), a za krátkou dobu, přibližně za 3 měsíce (je parádní, když už 20 let doporučuji užívat léčebné kůry min. 3 měsíce, tak vám to potvrdí nějaká studie :-)) se výrazně snížil počet, frekvence a závažnost záchvatů.

Koenzym Q10 hraje důležitou roli v procesech mozku – chrání citlivé místa jako antioxidant.

Vzbudil zájem vědců, kteří zkoumají Alzheimerovu nebo Parkinsonovu chorobu. Vyšlo už několik vědeckých článků, které potvrzují ochrannou funkci koenzymu Q10 na nervovou soustavu, např. zmírnění buněčné smrti a odumírání mozkové tkáně.

Dlouhodobým užíváním koenzymu ve správných dávkách můžeme nejen zvítězit nad migrénou, ale podpořit i svou nervovou soustavu.

(Ráda bych v souvislosti s koenzymem připomněla, že není koenzym jako koenzym. Většina běžně dostupných je získána z vnitřností jatečních zvířat, tak to já díky, ale nechci. Koenzym CaliVity je získáván z mladých lístků tabáku.)

Koenzym má Calivita různé síly, od 20mg v tbl. až do 50 mg v tbl. Když se mrknete do našeho shopu a dáte do vyhledávače koenzym, vyskočí vám odkazy na ně.

Komplexní léčbu migrény tedy najdete tady – vidíte, jak všechny doporučené produkty jsou na rozvolnění a proti křeči.

A jaterní kůru tady.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

S láskou vaše Empatia

Vše o játrech na TOLEROVAT JE LÁSKA

ZDROJ:
Open label trial of coenzyme Q10 as a migraine preventive – Rozen TD, Oshinsky ML, Gebeline CA, Bradley KC, Young WB, Shechter AL, Silberstein SD Cephalalgia. 2002 Mar;22(2):137-41
Efficacy of coenzyme Q10 in migraine prophylaxis: a randomized controlled trial – Sándor PS, Di Clemente L, Coppola G, Saenger U, Fumal A, Magis D, Seidel L, Agosti RM, Schoenen J., Neurology. 2005 Feb 22;64(4):713-5.Coenzyme Q10 deficiency and response to supplementation in pediatric and adolescent migraine – Hershey AD, Powers SW, Vockell AL, Lecates SL, Ellinor PL, Segers A, Burdine D, Manning P, Kabbouche MA., Headache. 2007 Jan;47(1):73-80.

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Silymarin Plus: Detoxikace jater
Silymarin Plus: Detoxikace jater

Játra jsou jedním z nejaktivnějších orgánů v těle: rozkládají škodlivé látky, které vstupují do organismu, a detoxikují, a tak je jejich ochrana zvláště důležitá. Ostropestřec mariánský je nejoblíbenější bylinka, která chrání játra, extrakt z něj může účinně pomáhat při detoxikaci jater a tedy i při jejich regeneraci. Aminokyseliny obsahující síru, jako je methionin a cystein, také zvyšují samoléčebnou funkci jater. Chrom může játrům odlehčit tím, že podporuje metabolismus polysacharidů.

Detail produktu

Komentáře