Jsme tělo, mysli a duše, a pokud se už něco projeví na těle, je třeba to spravovat i hmotou.

Hmota pro tělo je strava.

Jenže léčit se dnes stravou je v podstatě nemožné, protože zdravá strava dnes neexistuje. I když budete jíst pouze zeleninu a ovoce z vlastní zahrádky a nic jiného, pít vodu ze studánky, stejně nemůžete svému tělu zabezpečit dostatek životně důležitých látek. Ani k běžnému životu, natož k léčení.

Je to proto, že jsme přírodu totálně zdevastovali, a když vitamíny a minerály nejsou v půdě, nemohou být v rostlinách.

To, co se nám dnes předkládá v obchodech jako potraviny, z 99% potravinami vůbec nejsou. Jsou to prázdné umělé náplně pro naše těla, kterými je jen zacpeme, ale nic jim nepřináší. Ve většině případů přináší jen zkázu.

A tak potřebujeme přírodní hmotu, přírodní potravinové doplňky, ve kterých najdete koncentrované živiny pro své tělo. Bohužel je to realita, ve které žijeme.

Dnešní lékaři vůbec nepřistupují k pacientům celostně. Neumí to, neučí se to a taky nemají zájem se to učit.

Možná si říkáte, že jsou přece studovaní a znají o vašem těle a procesech v těle víc, než vy. Možná. Jenže o léčení neznají víc, než jaký lék na co dát.

Dnes celým zdravotnictvím hýbe farmacie, ona řídí, jaké normy budou na cholesterol, a to tak, aby mohli prodat léky na vysoký cholesterol. Ona řídí, jaké tabulky budou na hladinu cukru, na hormony štítné žlázy, na plodnost mužů. Aby mohli lékaři pacientům prodat lék.

Lékaři dnes neléčí, jsou podavači léků. Někteří jsou i prodavači léků.

Dnes běžně v ordinaci dostanete ke koupi něco, co vám lékař doporučí a řekne vám, že u něj v ordinaci to budete mít levnější než v lékárně.

Celý systém dnešního zdravotnictví nevede k vyléčení nemoci, ale k tomu, aby si vás udržel jako pacienty.

Vyléčený pacient je finanční ztráta.

Proto se divíte, jak je možné, že léky máte jíst už do konce života. Nebo se tomu nedivíte? Když by vás přece měly léčit, tak by vás měly vyléčit a vy je jednou měli přestat brát! To se ale neděje. Naopak dostáváte další a další léky, protože všechny mají vedlejší účinky, tak dostáváte další a další léky na vedlejší účinky těch, které už jíte.

Naši předci chodili k lékaři, když jim něco bylo.

Když měli nějaký problém, šli k doktorovi.

Dnes nám vtloukají do hlavy, že zodpovědností je chodit na preventivní vyšetření. Abyste předešli nemoci včas.

Jenže často ta preventivní vyšetření udělají více škody než užitku, např. mamograf, který může způsobit prasknutí cysty v prsu. Žádný gynekolog by svou ženu na mamograf neposlal. Vám to ale doporučí.

Nebo rakovina tlustého střeva. Před vyšetřením vám totálně vymlátí celou příznivou střevní mikroflóru a vy jste po vyšetření na tom hůř než před ním. Teprve po něm jste potenciální adept na rakovinu.

Proč to tak je? Myslíte, že je opravdu zájem zjistit nemoc včas? Nebo je zájem zjistit cokoliv, na co se dá napsat lék? Třeba když nezjistím rakovinu, alespoň zjistím zánět, cystu, polyp, prostě něco, na co můžu dát lék.

Nevěřte na preventivní vyšetření.

Příběhy neuvěřitelných preventívních prohlídek si můžete přečíst tady

A nevěřte tomu, že nerozumíte svému tělu.

Rozumíte a nejlépe ze všech lidí! Podívejte se na Orientální diagnostiky

Já si říkám, že stejně, i kdyby mi cokoliv našli, bych se neléčila tím, co mi nabídnou, tak proč tam vůbec chodit? Nemám ani svého praktického lékaře, zrušila jsem registraci.

Je to tak snadné zbavit se strachu. Kdykoliv jsem tam šla, natolik mě vyděsil a rozhodil, že to opravdu zapotřebí nemám.

Držím vám palce, ať jste schopní léčit se preventivně sami!

Abyste dokázali rozklíčovat svou nemoc celostně … začít můžete v ZÁKLADECH CELOSTNÍHO ZDRAVÍ nebo si pořiďte knížku Základy celostního zdraví 

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

qProtect: Antioxidanty s ginkgo bilobou
qProtect: Antioxidanty s ginkgo bilobou

qProtect je přípravek na bázi jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba) pro každodenní ochranu našich buněk. Ginkgo napomáhá správnému krevnímu oběhu, podporuje normální funkce mozku, pomáhá koncentraci a zachování paměti. To vše jsme doplnili čtyřmi důležitými antioxidanty – vitaminem C, betakarotenem, vitaminem E a selenem, které mohou být zvláště užitečné, pokud se užívají společně, protože to zaručuje správné zásobování buněk kyslíkem a živinami.

Detail produktu

Komentáře