Kalamitní zdravotní stav dnešní populace je pro nás každého výzvou přestat doufat, že se o nás postará někdo vzdělanější (lékař) a začít se o sebe starat sám podle svého selského rozumu.

Pokud to totiž neuděláme, nejenže postihnou civilizační choroby nás (dobře nám tak!), ale odnesou to naše děti, a to nevratně.

Co si pod pojmem zdravotní kalamita představit?

Třeba fakt, že úmrtnost na nemoci srdce a cév se zvýšila proti roku 1950 o 72%!

A to v době, kdy každý druhý člověk užívá léky na vysoký krevní tlak, srdce, cholesterol,….takže to zvonku vyzerá, že tyto choroby má současná „moderní“ medicína pod kontrolou.

Dramatičnost tohoto nárůstu vystoupí v plné nahotě srovnáním, že ministerstvo zdravotnictví vyhlásí epidemii chřipky při nárůstu nemocnosti o 3%, a okamžitě se začnou provádět opatření – není to podivné?

Základním hybatelem, který ovlivňuje VAŠI léčbu, je farmaceutický průmysl,

který zajímá jen zisk z odbytu patentovaných léků, k tomu je třeba spolupráce lékařů, která se zajišťuje formou úplatků. Aby měl farmaceutický průmysl velký odbyt léků, potřebuje co nejvíce nemocných.

Zdravé lidi chráněné účinnou prevencí nepotřebuje,

a systém zdravotnictví je nastaven ekonomicky tak, aby je nepotřebovali ani lékaři.

Bohužel z tohoto systému nejsou vyňaté ani děti. Proto prostě a jednoduše, když přijdete ke svému lékaři a řeknete mu, že se léčíte přírodními prostředky, úpravou stravy a změnou mysli, vám řekne, že jste blázen a že vám to rozhodně nepomůže!

Přece je to logické – pokud si od něj neodnesete recept, nebude mít žádné penízky! Z čeho by potom žil?

Představte si, že medicína již před lety našla biochemické vysvětlení příčiny nárůstu civilizačních chorob!!

Hádejte! Nic jednoduššího, než deficit vitamínů a minerálů ve stravě!!!

Bohužel však neuměla vysvětlit, jak takový obrovský deficit vznikl, také se ukázalo, že věda je slabá proti lobbyistickým zájmům, a tak postupně, léty došlo na nejhorší – na postižení dětí a mladé generace.

Vysvětlení je opět víc než jednoduché.

Díky kyselým dešťům se zhoršila dostupnost minerálů v půdě. Když kořenový systém rostlin nepřivádí rostlině minerály, přestane tato syntetizovat vitamíny, na jejichž pravidelném příjmu ze zeleniny vždy záviselo zdraví lidí.

Dochází k překyselení organismu člověka díky demineralizaci a ohromnému nárůstu volných radikálů.

Překyselení a toxické působení volných radikálů (které nemohou být nikterak pohlcovány, pokud ve stravě chybí antioxidanty – obyčejné vitamíny a stopové prvky) způsobuje poškození zárodečných buněk v pohlavních orgánech budoucích rodičů. Ve vajíčcích a spermiích dochází ke vzniku chyb v syntéze DNA. Tyto chyby jsou podstatou změn v dědičné informaci, kterou rodiče předávají svým dětem.

V tomto případě se předávání neděje podle zákonů přírody v nezměněné podobě, ale prostřednictvím mutovaných genů.

Mutované geny se po narození dětí projeví zejména ve formě vrozených onemocnění, nejčastěji poruch metabolismu a imunity.

U mladých lidí je projevem překyselení a zvýšené hladiny volných radikálů porušená plodnost jak žen, tak i mužů.

Tyto poruchy v populaci enormně narostly, dokonce už patří do tzv. civilizačních chorob.

Zdravotnictví opět nezareagovalo v duchu Hippokratova odkazu, že by se zaměřilo na prevenci, ale projevilo obchodní zdatnost a nabídlo neplodným párům asistovanou reprodukci, o jejíchž vedlejších účincích a následcích na dítě se raději nemluví. Duchovní příčiny neplodnosti stojí stranou naprosto…

Asistovaná reprodukce je obcházení varovného signálu, kterým je neschopnost dosáhnout otěhotnění přirozenou cestou.

Pokud se tato výstraha obejde, dojde k mnohonásobně vyššímu riziku zdravotního postižení dítěte.

Preventivní vyšetření plodu se zaměřuje na vyhledání mongolismu, ale nevyloučí jiná vrozená onemocnění.

Těhotenství překyselené matky, která je zamořena volnými radikály, je většinou rizikové.

Děti, takto narozené jsou ohrožené vrozenými vadami vývoje centrálního nervového systému, vadami srdce a krevního oběhu, vadami ve vývoji končetin, rozštěpovými vadami, poruchami mentálního vývoje, nebo náhlými úmrtími ve věku kolem 3 měsíců. Samozřejmě i poruchy imunity a metabolismu, k nim patří závažná onemocnění, která se projeví předčasně, jako sklon k nemocem srdce a cév, onkologickým, neurologickým a revmatickým onemocněním a také k obezitě.

Informace, které vám předkládám, nemám vycucané z prstu, mám je – světe div se – od lékaře, ale asi ne tak běžného. Je jím primář poradny pro civilizační choroby MUDr. Karel Erben.

Mám na jednu stranu velikou radost, že ač nejsem MUDr., hlásám stejnou osvětu, na druhou stranu zoufalství, že stále tolik lidí nepoužívá vlastní zdravý rozum a nechá si namluvit, že třeba vitamíny a minerály v těhotenství škodí plodu a že jediné, co matka potřebuje je kyselina listová.

Ženy, budoucnost lidského rodu je v našich rukou.

Pokud máte pocit, že dítě ke svému životu nepotřebujete, nepořizujte si ho jen proto, že se to nosí! Buďte plodné jinde, v této době je tolik oblastí, kde můžete smysluplně použít svou tvořivou sílu.

A vy ženy, které se cítíte matkami, buďte jimi plně.

Nenechte se zblbnout obecnými kecy, jak je nutné miminkovské plavání, školky a různé předškolní aktivity – buďte matkou a dopřejte svému dítěti do šesti let jen to jediné, co ono potřebuje – lásku a pocit bezpečí a jistoty.

Jestli ho doma nenaučíte tak dobře stříhat nůžkami jako ve školce je pro jeho další život naprosto nepodstatné…

Mám pro vás Žena je láska

Starejte se o sebe jako o vlastní

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

C 1000 s prodlouženým vstřebáváním - tělo si vezme v dobu, kdy ho potřebuje
C 1000 s prodlouženým vstřebáváním - tělo si vezme v dobu, kdy ho potřebuje

C 1000 Plus podporuje ochrannou aktivitu našeho imunitního systému za pomoci mega dávek vitaminu C s prodlouženým vstřebáváním a organických šípků, které zvyšují jeho účinky během kritického období, kdy to naše tělo nejvíce potřebuje. Kromě toho přispívá rovněž k normální tvorbě kolagenu, podporuje udržování zdravých cév, kostí, chrupavek, zubů, dásní a kůže.

Detail produktu

Komentáře