Mnozí z vás se mne ptáte, proč rozdávám knihu právě od 1. do 11. května?

A mnozí z vás, kdo mě znáte, tak tušíte, že to má nějaký „vyšší“ smysl. Má.

Jsem vášnivý numerolog. Přitom nemám žádnou numerologickou školu, žádný speciální numerologický kurz, jen přítele Milana Walka,  stejně vášnivého numerologa, který mě tím nakazil a jednou řekl: „Nedumej a piš!“

Od té doby vidím za čísly něco víc, umím skrze čísla poznat souvislosti, které nechápu, kde se berou.

Jsem totální numerologický amatér, ale vnímám poselství čísel a umím s nimi pracovat prakticky. Používám čísla ve svém životě jako třeba někdo používá karty nebo kostky nebo slovník či tabulky. Já se při rozhodování o čemkoliv řídím tím, co mi řeknou čísla.

A tak samozřejmě není vůbec náhoda, že jsem se svou knížku rozhodla rozdávat 1. května a skončit 11. května.

(Pokusím se vám to vysvětllit, ale přiznám se, že mé myšlenkové pochody jsou řízeny něčím jiným než logikou, tak mnozí z vás možná budete nechápavě zírat, cože to tu blábolím. Těm se omlouvám předem, neumím věci, které cítím, vyjádřit slovy jinak.)

Jednička je číslo začátku, takže cokoliv začnete 1., nese energii startu samo o sobě.

Tak ten start bude o to lepší, než třeba 9., což je číslo ukončení. Jednička je číslo ega, Já, mé vlastní osoby, což dává tomu, co začínáte prvního sílu vlastního rozhodnutí, osobní účasti, zasazení o věc vás člověka jako jednotlivce. Jednička je číslo „špičaté“, takže má dost silné lokty, aby prosadilo nosnou myšlenku. Dává člověku sílu zvládnout věci sám bez pomoci druhých. Navíc já sama jsem 1. narozená 😀

Jedenáct jsou dvě jedničky vedle sebe.

Jsou to dvě samostatné osobnosti se všemi atributy silné jedničky, ale dohromady dávají číslo 2, což je pár. Dva, já a ty, princip komunikace, spolupráce, souznění, porozumění, napojení na druhého.

Od 1. do 11. je deset dní, kdy desítka obsahuje nulu.

Což je princip kruhu, svatého koloběhu stále se opakujících věcí, princip sjednocení, spojení nás všech a všeho dohromady.

A květen je pátý měsíc.

Pětka je číslo akce, změny, schopnost udělat první krok, síla k tomu začít věci dělat jinak.

Od 1. května, kdy dostanou mou knížku ženy, bude stoupat energie jejich aktivity a osobního nasazení o změnu jejich vztahů.

Budou mít dost energie nejen knížku přečíst pro sebe, ale budou naplněny i touhou posunout svou sílu dál a něco udělat.

Všechny ženy, které se v tomto období dostanou do této energie, pochopí svou sílu v celém cyklu života a uvidí propojení a dosah svého rozhodnutí žít jako žena.

Možná tomu nerozumíte stejně jako já 🙂 jsou to informace, které vím, ale moc vysvětlit nedokážu. Jen cítím tu sílu, kterou tyto dny mají.

A proto až rozdám všechny knížky, které mám natištěné, dám k tisku další a další, aby všechny ženy, které touží dostat se do této energie, měly šanci.

DĚKUJU všem ženám, které v této spirále se mnou jedete a které cítíte tu sílu okamžiku a příležitosti. Nejen pro nás, ale pro všechny…

KNÍŽKA STÁLE K DISPOZICI TADY

s ♥︎ Miluška

Komentáře