Zažíváme neuvěřitelnou dobu. Znovu se navracíme k podstatě, k základu, k sobě….

Návraty se již nějakou dobu dějí.

Intenzivně po r. 2000 a intenzivněji po r. 2012, a zatím nejsilněji teď v r. 2020. Tato zlomová data nás hodně zastavila a ukázala energii nového tisíciletí razantně v praxi.

Energie čísla 2, energie spojování, pocitu jednoty a nutnosti udržet rovnováhu, se hlásí ke slovu.

Buď ji vyslyšíme a zvládneme změnit své fungování v souladu s energií nového věku, nebo zůstaneme v zajetí čísla 1 a našeho ega a zahubíme sami sebe.

Vše, co zůstává neměnné a nepřizpůsobí se, musí skončit.

Před třiceti lety se téměř žádné aktivity směřující k seberozvoji, návratu k přírodě, hledání skutečného JÁ nekonaly.

Záchvěvem přicházející energie byla šedesátá léta a doba květinových dětí.

Byl to takový maličký předskokan, takové poslíčky před porodem toho, co přijít musí a bude to bolet.

První spojování s matkou Zemí jsme každý z nás zažil jinak, ale každý to spojení už známe.

Vzpomeň si na pocit, kdy sedíš u ohýnku a posloucháš jeho praskání, kdy chodíš po lese a cítíš vůni stromů, sedíš na břehu řeky a jsi uchvácen blýskáním vlnek, kdy se díváš na noční oblohu plnou hvězd, vycházející slunce, úplněk, kdy ležíš na rozpáleném písku na břehu rybníka,…

Nebo kdy tančíš nebo zpíváš a necháváš se unášet pouze tóny, nebo maluješ a plně se ponoříš do onoho procesu. Nebo kdy děláš cokoliv, co miluješ a nevnímáš okolí…

Toto všechno jsou okamžiky, kdy ti tvá duše ukázala tvé spojení s matkou Zemí ♡

Známe to všichni, jen díky dospělosti a potřebě dostát tomu, co „dospělost“ s sebou nese, ztrácíme spojení. Ztrácíme schopnost užívat si, naplňovat se radostí, dětským nadšením z prostého dělání.

Znovu začni, rozvíjej své vlastní spojení s matkou Zemí. Dělej to víc a víc a víc…. ♡

Dalším způsobem, jak nás upozorňuje matka Země na to, že ztrácíme spojení, jsou druzí lidé a většinou nejvíc partner.

Kdy zažíváme problémy, nedorozumění, hádky a smutky, kdy nás partner žene do pocitu zoufalství a my si nevíme rady samy se sebou.

Znamená to, že nás vede k sobě, uvědomění si toho, co já sám na sobě mám změnit, jak najít stíny ve své duši, vytáhnout je na světlo světa a řešit.

Pochopit sebe, uvědomit si, kdo jsem a proč tu jsem, jaké mám výzvy ke změně. Pak jen najít sílu do změny se pustit a tím nastartovat cestu k sobě a znovunavázat ztracené spojení s naší duší a matkou Zemí.

Návrat k sobě učím ženy v kurzu Žena je láska a v KRUHU Žena je láska, a muži mohou najít sami sebe v Harmonických vztazích a následně v programu Akademie celostního zdraví podle svého prvku (více v Táhni k sobě).

Může nás na to upozorňovat i naše tělo, protože tělo je prostředník duše a pokud nás bolí, blokujeme cestu své duše. Všechny nemoci jsou blokace naší cesty za sebou samým, všechny nemoce jsou volání naší duše po návratu k sobě a návratu k podstatě, k rovnováze, k nalezení ztraceného spojení.

Pokud tě zajímá duchovní příčina tvé nemoci, hledej v Duchovní příčiny nemocí

Matka Země umožňuje duším prožívat si, co potřebují.

Dává nám prostor užívat si své dary a radovat se ze svých chyb a pracovat na své změně, posunu v lásku bez podmínek.

Použijme veškeré dary, které nám dává. Stromy, vodu, rostliny, vzduch, oheň, měsíc a slunce, zvířata, půdu,…

Hrajme si, užívejme.

Jsme děti Země!

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

New Life: Pro těhotné a kojící
New Life: Pro těhotné a kojící

Pro těhotné ženy, mladé matky a dokonce i pro ty, které se na těhotenství připravují, je velmi důležité, aby byla zajištěna jejich zvýšená potřeba vitaminů a minerálů. Proto pro ně bude užitečný New Life. Železo, vitamin C, vitaminy B, vápník a hořčík jsou nezbytné pro tvorbu krve plodu a zdravý vývoj jeho imunitního, kostního a nervového systému a kromě toho podporují organismus matky. Kyselina listová se navíc podílí na vývoji tkání matky, udržování její psychické kondice během těhotenství a je také životně důležitá pro rozvoj nervového systému embrya.

Detail produktu

Komentáře