Dostal se mi do ruky článek o pravotočivosti a levotočivosti ve hmotě, stojí za to si ho přečíst celý. Sice polovině nerozumím, ale podstatné z něj chápu.

Vím to vlastně už dávno, jen se mi věci potvrdily i někým jiným.

Je velilý rozdíl mezi přírodním a chemickým, jsou to dvě naprosto odlišné energie. 

Ačkoliv molekula dané látky může vypadat naprosto stejně, jen je zrcadlově převrácená – levotočivá nebo pravotočivá.

Když jíme chemické potraviny, geneticky upravené, chemické léky, ohříváme jídlo v mikrovlnce a nechráníme se před nebezpečným zářením mobilů, atd., měníme svou biologickou podstatu.

Samozřejmě mě, jako člověka zabývajícího se zdravím, napadla první věc, a to opět radost nad tím, že lidem nabízím dobré produkty, ty, které podporují jejich bioenergii.

A napadla mě taky další věc.

Stále se mluví o pomoci planetě Zemi, o zvyšování svých vibrací, duchovním růstu. Zemi pomůžeme nejvíc tak, že sami budeme čistí a nebudeme se špinit žádnou chemií.

Chci tím říct, že pokud se o sebe staráte, přemýšlíte, co zdravého vařit, jak mile mluvit s druhými lidmi, čistíte se a užíváte přírodní doplňky a bylinky, nejvíc pomáháte matičce Zemi. A zpětně všem lidem na ní 🙂

Pochvalte se za svůj přínos pro celé lidstvo!

Protože přece víme, že jsem součástí všeho, a cokoliv udělám pozitivního, to se odrazí i ve všem ostatním, ať chci nebo nechci, ovlivňuji druhé, ať chci druhým pomáhat nebo nechci, tak když pomáhám sám sobě, těm druhým také.

A že to má význam! Vždyť svět je nádherný! A bude stále 🙂

s láskou empatia

Kam dál?

Komentáře