Je velilý rozdíl mezi přírodním a chemickým, jsou to dvě naprosto odlišné energie.

Ačkoliv molekula dané látky může vypadat naprosto stejně, jen je zrcadlově převrácená – levotočivá nebo pravotočivá.

Když jíme chemické potraviny, geneticky upravené, chemické léky, ohříváme jídlo v mikrovlnce a nechráníme se před nebezpečným zářením mobilů, atd., měníme svou biologickou podstatu.

Samozřejmě mě, jako člověka zabývajícího se zdravím, napadla první věc, a to opět radost nad tím, že lidem nabízím dobré produkty, ty, které podporují jejich bioenergii.

A napadla mě taky další věc.

Stále se mluví o pomoci planetě Zemi, o zvyšování svých vibrací, duchovním růstu. Zemi pomůžeme nejvíc tak, že sami budeme čistí a nebudeme se špinit žádnou chemií.

Chci tím říct, že pokud se o sebe staráte, přemýšlíte, co zdravého vařit, jak mile mluvit s druhými lidmi, čistíte se a užíváte přírodní doplňky a bylinky, nejvíc pomáháte matičce Zemi. A zpětně všem lidem na ní.

Pochvalte se za svůj přínos pro celé lidstvo!

Protože přece víme, že jsem součástí všeho, a cokoliv udělám pozitivního, to se odrazí i ve všem ostatním, ať chci nebo nechci, ovlivňuji druhé, ať chci druhým pomáhat nebo nechci, tak když pomáhám sám sobě, těm druhým také.

A že to má význam! Vždyť svět je nádherný! A bude stále…

s láskou empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

L-Lysine Plus: Proti oparům
L-Lysine Plus: Proti oparům

Kapsle L-Lysine PLUS nabízejí v koncentrované formě aminokyselinu lysin, kterou naše tělo nemůže vyrábět, ale která může poskytovat účinnou ochranu proti určitým patogenům, jako je např. herpes virus. Kromě toho hraje lysin závažnou roli při tvorbě kolagenu, který je stavební látkou kůže, pojivových tkání a stěn cév. V kapslích je ještě posílen přidaným vitaminem C. Kromě toho může přispívat k tvorbě a zachování normální stavby kostí, k procesům produkujícím energii a správné činnosti svalů.

Detail produktu

Komentáře