Warfarin je jeden z léků, který zabraňuje krvi, aby se srážela.

Podobně funguje jed na krysy, způsobí kryse vnitřní krvácení a ta zemře.

Jasně – říkáte si, že přece vaši léčbu má lékař přesně pod kontrolou, sleduje pravidelně hodnoty krve a její srážecí schopnost, že?

 

Kdybyste si to nemysleli, asi byste tyhle jedy nemohli užívat…

Je až s podivem, jak obrovské množství lidí užívá léky na ředění krve. A ještě víc je zarážející, že je lékaři mají odvahu předepisovat 🙁

Naše krev, stejně jako lidské tělo, je doposud velmi málo probádaná, je to hotový koktejl všemožných částic a látek, které mají svou specifickou úlohu. Stále vědci přichází na nové a nové částice, o kterých jsme doposud neměli ani tušení.

Třeba vitamín K.

Víte o tom, že tento vítamín, který právě souvisí se srážlivostí krve, je znám necelých dvacet let?

Krev, stejně jako každá část našeho těla, neexistuje izolovaně.

Je kontrolkou nejen jedné z hlavních orgánových skupin (srdce a tenké střevo), ale je kontrolkou všech, je totiž spojovatelkou.

  • Stav krve závisí na stavu našich jater, jak jsou schopná filtrovat nečistoty, jak jsou schopná vytvářet hormony, enzymy, rozpouštědla a jiné důležité látky.
  • Složení krve je přímo úměrné stavu našeho tenkého střeva a jeho schopnosti vstřebávat látky z potravy, kterou krev, a následně celé tělo, potřebuje.
  • Slezina filtruje z krve staré červené krvinky a krev čistí, plíce krev okysličují, ledviny filtrují, čistí a ředí, velmi zjednodušeně.

Naše tělo funguje na základě příjmu životně důležitých látek ze stravy, bohužel lékaři se na fakultě o výživě neučí nic (věřili byste tomu, že veterináři ano?).

Navíc funguje jako systém podle dávno poznaných zákonitostí a souvislostí, bohužel i toto se lékaři neučí a navíc tím opovrhují.

Můžete mi tedy říci, jak je možné, že jim lidé věří a užívají jed na krysy?

Vím, že příčinou je strach.

Léky na ředění krve se totiž ordinují lidem, kteří mají problém se srážlivostí, takže sklon k embolii, ucpání cévy, tromboze a třeba infarktu a mozkové mrtvici. Takže se není divit, že lidé s těmito strašáky asi strach mít musí.

Musí?

Já tedy mám strach, když si přečtu vedlejší nežádoucí účinky warfarinu.

To tedy bych měla sakra strach. A hlavně vidím a slyším lidi, kteří warfarin užívají, jaké mají neskutečné potíže.

A nejvíc mě fascinuje, že tito lidé přijmou od lékaře fakt, že tento lék musí užívat, nesmí ho vysadit, nesmí se k tomu ničím přírodním léčit, ani stravou nesmí svou krev dávat do pořádku, naopak je třeba všechny látky, které by jí spravily, vyloučit, aby se totiž nezkreslily výsledky! Že je člověku špatně, není důležité, hlavně ty výsledky…

Víte, co je nádhera?

Pokud máte sklon k vyššímu srážení krve, duchovně to znamená, že jste v určité oblasti svého života ztvrdli, máte strach, jste zablokovaní, nechcete pustit jiný názor, ucpáváte proud života tam, kam byste ho měli pustit – láskou, pochopením, přijetím.

Takže užívání chemického léku na ředění krve vše jen zhoršujete, strach podporujete tím, že se balamutíte, že někdo jiný to za vás pohlídá, vyřeší, zařídí – a vy můžete dál mít stejné postoje a zásady.

Je fakt, že Vesmírná výuka je dokonalá pro všechny, a stejně nic nejde obejít a vše si musíme vyzkoušet na vlastní kůži, projít vlastní zkušeností. Takže si můžeme být jisti, že stejně nás k tomu tréninku, který jsme odsunuli, někdy v budoucnu přivede. Nepříjemné je, že to bude už výzva důraznější.

A tak se střezte začít užívat léky na ředění krve, pak je skutečně velmi těžké z toho vystoupit, resp. najít dost odvahy a léčbu odmítnout se všemi výhružkami a varováním lékařů.

A své tělo čistěte, čistěte a čistěte. Možná máte za sebou očistu jater, připravte se tedy na další očistu – srdce a tenkého střeva, nebo si vyčistěte cévy. Sami víte nejlépe, kde vás nejvíc bota tlačí 🙂

A pokud tu odvahu máte, tak můžete embolii předejít přírodní cestou.

Také dobře víte, že se můžete ve svém strachu vyřadit warfarin obrátit na lékaře CaliVity. Abyste měli nějakou odbornou radu… 🙂

Rozvolněte se a vše pěkně pusťte!

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

K tématu do naší poradny

Warfarin Oteká mi jedna noha Co je antioxidant?

Do našeho e-shopu

Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace
Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace

Chlorofyl, který propůjčuje rostlinám jejich zelenou barvu, je extrémně účinná zásaditá látka, za jejíž pomoci můžete zachovat nebo obnovit acidobazickou rovnováhu svého těla. Kromě toho je také skvělým detoxikačním prostředkem a má rovněž mírné diuretické účinky, takže je nepostradatelnou součástí očistné terapie.

Detail produktu

Komentáře