Jsem žena a tak učím ve svých ženských programech ženy, aby pochopily muže a dokázaly ho naplňovat tím, co potřebuje, aby on následně začal naplňovat je.

Na té cestě se setkáváme společně s postoji mužů vůči nám ženám, které jsou pro nás nepochopitelné…

Ano, myslíme, cítíme, fungujeme naprosto jinak.

Znáte článek: Muži a ženy se od sebe liší?

A tak stejně, jako ženy očekávají od mužů chování, kterému oni nejsou schopni dostát, tak i muži předpokládají od žen to, na co slyší oni.

Jsme spletení, a zoufale hledáme cestu jeden k druhému…

Chtěla bych mužům pomoci, aby i oni věděli, kam mají zaměřit pozornost, aby zaujali a udrželi ženu, kterou milují.

Pro muže jsem napsala článek: 7 kopanců pro MUŽE (od ženy) – a docela chápu, že se ženám, fungujícím v mužské energii nelíbí 😀

Muži, uvědomte si základní věc, kterou ženy na mužích hledají: SCHOPNOST OPATŘIT ZDROJE.

Od toho se odvíjí všechno… 🙂

1. Ženám se líbí muži, kteří je dokáží rozesmát

Smích v člověku vyvolává produkci hormonů posilujících naše zdraví, smíchem se zlepšuje náš imunitní systém. Žena podvědomě cítí, že s mužem, který je optimistický a veselý prožije delší a zdravější život, stejně tak i její děti. Úsměv utvrzuje ženu, že o zdroje, které dokáže muž zaopatřit, se s ní i rád podělí!

Proto se muži usmívejte, buďte pozitivní, naučte se dělat vtipy a klidně si udělejte legraci i sami ze sebe. Nešaškujte, neponižujte se, ale buďte veselí!

2. Ženám se líbí muži, kteří jsou ochotni komunikovat

Komunikace je jedna z hlavních potřeb žen. Komunikací se ženy sbližují, především tak, že mluví o svých pocitech. Je jasné, že tohle muž vůbec nemá a nepotřebuje, ale pokud chce získat a udržet ženu, měl by jí naslouchat, a hned nenabízet řešení, jak je to v jeho povaze. Nasloucháním dává muž ženě najevo, že je ochotný vnímat její potřeby a pak je zajistit!

Naslouchat a také něco říci osobního o sobě, protože když sdělíte ženě něco osobního, okamžitě to v ní navozuje pocit důvěry a vytváří ze strany ženy těsnější vazbu.

3. Ženám se líbí muži, kteří umějí vařit

Všechny ženy podvědomě hledají muže, kteří je dokáží zajistit materiálně, kteří jim přinesou mamuta a ony spolu s dětmi nezemřou hlady. A tak i v dnešní době je pro každou ženu tak velmi svůdné pozvání na večeři, nebo dokonce na večeři, kterou připraví sám muž. V ženě to vyvolává pocit, že je o ni postaráno a že je to právě tento muž, který potravu zajistí a podělí se s ní o ni.

Proto zvěte ženu na večeři, ne na drink!

4. Ženám se líbí muži, kteří umí tančit

Tanec je vertikálním vyjádřením horizontální touhy, je výrazem spojení muže a ženy. Žena velmi intenzivně vnímá tanec jako součást milostného vztahu, tancem muže podvědomě svádí a stahuje na sebe pozornost. Muži tohle vůbec nechápou a tak není divu, že muži k tanci nadaní většinou nejsou.

Ženy ale nesledují při tanci techniku tance muže, vnímají pouze jeho ochotu tančit s ní, pozornost, kterou jí věnují. Je jedno, zda muž tančit umí nebo ne, důležité je zda tančí nebo ne. Muž, který ochotně tančí, nemá nikdy nouzi o partnerky a bude velmi žádaný.

5. Ženám se líbí muži, kteří jim dávají pocit jistoty

Všechny ženy potřebují potvrzení svých obav ohledně vzhledu, peněz i toho, zda ji muž miluje. Mnohem častěji potřebuje vyjádření, že je přijímaná a milovaná taková, jaká je. (vsuvka pro ženy: Nejhorší, co můžete pro odpuzení muže udělat, je, říci mu: „Mám velkej zadek, že jo?“ NIKDY se ho neptejte na své nedostatky!)

Pokud bude muž ženu chválit, říkat, jak vypadá výborně, jak moc jí to sluší, bude si připadat v jeho společnosti přitažlivě a možná pomyslí i na sex 🙂

6. Ženám se líbí muži, kteří mají rádi děti

Pokud se má žena cítit bezpečně, klidně a pohodlně musí cítit bezpečí i pro své třeba budoucí děti. Proto ženy velmi oceňují, když se muž na děti usmívá, všimne si jich, hraje si s nimi, mluví s nimi zvesela.

Nemusíte, muži, o děti pečovat, stačí si jich všimnout „mužsky“.

7. Ženám se líbí muži, kteří vypadají zdravě

Každá žena podvědomě hledá partnera, který ji a její děti dlouhodobě zajistí, a bude schopný opatřit zdroje, současně partnera, který vůbec bude schopný děti zplodit. Proto ženu zaujme široká hruď (navozuje pocit bezpečí), vzpřímený postoj (znak vyššího společenského postavení), rychlá chůze a pohyby (znak energie a vitality) a vůně čistoty – čistá pleť, voňavý dech, upravený vzhled mužsky (metrosexuálové tyto potřeby žen nezajišťují!).

A tak muži!

Nejdřív běžte do posilovny, pak uvařte ženě večeři a nakonec jí vezměte někam, kde si zatančí – a vy s ní 🙂

Úspěch zaručen!

S láskou vaše Empatia

Komentáře