Možná si můžete položit otázku, zda zrovna nyní, když se vše na světě točí kolem zachování našeho zdraví a existence, je vhodná doba k tomu, abychom mluvili o kráse. Ale věříme, že je. Uplynulé období bylo pro tělo a duši každého z nás velkou zátěží a také výzvou k vytrvalosti, a proto si zasloužíte trochu rozmazlování….

Již od dospívání je součástí našich životů péče o krásu a boj za ni. Pravděpodobně vás také znepokojují strie, které se někde na vašem těle objevily. Stejně jako celulitida. Také vás často trápil tvar vaší postavy, a proto jste začali intenzivně hubnout, což vedlo ke vzniku ještě většího množství strií.

Vždycky vám vadilo, že jste příliš bledí, takže jednou týdně se součástí vaší rutiny stalo solárium. Také vaše skvrny nebo jizvy vám dělají starosti. Zkusili jste již všechny krémy a léky a jste připraveni vyzkoušet i nejnovější trendy, jen abyste měli pokožku jako miminko.

A když už to vše máte za sebou, objeví se po dlouhé noci kolem vašich očí první vrásky.

Od té chvíle se soustředíte hlavně na redukci vrásek a staráte se, abyste si co nejdéle zachovali mladistvý vzhled a pevnou a hydratovanou pokožku.

A přitom vaše tělo již od 30 let produkuje stále méně a méně kolagenu a kyseliny hyaluronové, které zajišťují pevnost a kvalitu pokožky, a to vrcholí v období menopauzy. A to je také přibližně ta doba, kdy většinu svého kolagenu ztratíte.

Samozřejmě, že s vámi možná loajálně zůstanou i celulitida a strie, ať už jsou dědictvím období po těhotenství nebo kolísání hmotnosti. Kromě toho se na vašem vzhledu stále více a více projevuje váš životní styl. Je vidět, jak kouření, alkohol, stres, nedostatek spánku, nadměrná spotřeba cukru a používání solária ovlivnily vaše zdraví a také vaši pokožku, která může být díky tomu povadlá a jsou na ní pigmentové skvrny.

Všechny výše zmíněné estetické „chyby“ je možné zlepšit. Klíčem je doplnění chybějících a vyčerpaných vnitřních živin a antioxidantů.

Najít je můžete v #glamUp!

Je doslova revoluční, protože jeho komplexní složení a vysoká dávka jsou na trhu opravdu unikátní. Hlavní účinnou složkou je samozřejmě kolagen, který je v produktu ve vysokém množství 10 gramů na dávku. Abychom se vyhnuli nepříjemné chuti rybího kolagenu a minimalizovali riziko alergie, extrahujeme kolagen ze skotu. Pokud jste někdy pili kolagen, tak samozřejmě víte, že to není nijak zvlášť příjemné, ale ten náš je chutný díky příchuti citrusů, kterou jsme k němu přidali. Kromě toho všeho je kolagen v #glamUP hydrolyzován, takže je snadno stravitelný a rychle se vstřebává.

Kolagen se nejenže dokáže integrovat do pokožky, ale také stimuluje vnitřní tvorbu kolagenu v kůži, čímž zpomaluje proces stárnutí a snižuje viditelnost již existujících poškození kůže.

→ Dalším důležitým prvkem komplexního složení je kyselina hyaluronová, která hraje klíčovou roli v hydrataci a pevnosti pokožky, a tak také zpomaluje proces stárnutí.

→ Potom následují různé přírodní antioxidanty, jako jsou karotenoidy, fytoceramidy, kyselina alfa-lipoová, extrakt z granátového jablka, stejně jako Co Q10 a vitamin E. Primárním úkolem antioxidantů je chránit kolagen a kožní buňky před škodlivými účinky volných radikálů z různých zdrojů (UV záření, kouření, sladké jídlo, stres atd.), takže také pomáhají oddalovat prohlubování vrásek.

Co tyto účinné látky mohou udělat?

 • Snižují hloubku vrásek a zabraňují tvorbě nových. Zlepšují hydrataci a pevnost vaší pokožky. Zvyšují pružnost pokožky a stimulují v ní tvorbu kolagenu.
 • Pomáhají chránit vaši pokožku před škodlivými účinky opalování a solária, stresu, špatného životního stylu a kouření a zvyšují její antioxidační ochranné schopnosti.
 • Pokud máte na obličeji flíčky, jizvy nebo pigmentové skvrny, kolagen redukuje zánětlivost a podporuje jednotný vzhled pokožky.
 • Podporuje rovněž vymizení strií, ať už jsou výsledkem hubnutí, těhotenství nebo nadměrného růstu svalů.
 • V případě ekzému, poranění a po kosmetických zákrocích (např. laserový peeling, dermaplaning) stimuluje tvorbu nové kůže.
 • Přispívá k vymizení celulitidy.
 • Je také důležité zdůraznit, že jsme pečovali o čistotu produktu, #glamUP tedy neobsahuje konzervační látky, barviva, přidaný cukr, lepek, sóju, laktózu ani GMO.
 • kolagen může pomoci zmírnit zánětlivost a bolestivost kloubů

Komu jej doporučujeme?

 •  Ženám ve věku 20–30 let, aby si zachovaly pružnost své pokožky a ke snadnější regeneraci po opalování (soláriu) nebo „nočních akcích“.
 • Ženám ve věku 30–50 let k redukci vrásek.
 • Všem mužům a ženám starším 50 let, aby oddálili stárnutí své pokožky.
 • Ženám během menopauzy, protože zmírňuje kožní změny vyvolané hormonálními procesy.
 • Osobám, které mají na kůži flíčky, jizvy nebo pigmentové skvrny, aby došlo ke zmírnění zánětlivosti a dosáhlo se jednotného vzhledu pokožky.
 • Lidem, kteří bojují s ekzémy, léčí se po zranění a jsou po kosmetických zákrocích, aby se u nich podpořila tvorba nové kůže.
 • Ženám, které chtějí otěhotnět, aby jejich strie byly méně viditelné.
 • Osobám, které dodržují redukční dietu, aby jejich strie byly méně viditelné.
 • Těm, kteří bojují s celulitidou, aby se jejich stav zlepšil.
 • Sportovcům, aby byly strie způsobené nadměrným růstem svalů méně viditelné.

Komentáře