Musím se smát i když to možná k smíchu pro někoho moc není. Aspoň pokud se ho to osobně týká.

Musím se smát tomu, jak už skoro 15 let diskutujeme o tom, zda přírodní doplňky stravy jsou vhodné k léčbě nebo nejsou. 

Zda je dost důkazů a vědeckých studií, aby vitamín mohl nahradit chemickou léčbu.

Četli jste interview s C. L. Paulingem? Už v r.1990 tvrdil, že léčba rakoviny je možná mega dávkami vitamínu C…

Na různých webech přibývají články o tom, jak se běžně už vitamínem C rakovina léči.

Každou chvíli najdeme nějaký článek o tom, jak farmacie, lékaři a zdravotní pojišťovny odmítají připustit léčbu přírodním způsobem….

Proč se tomu směju?

No proto, jak marná je to cesta, a jak to drhne a jak stále pořád a dokola máme potřebu dostat od nějaké instituce, organizace nebo aspoň někoho „jiného“ než jsme my sami, souhlas s tím, jak se my máme léčit.

Jak se nad tím rozčilujeme, jsme smutní, že nám nikdo nepomáhá, je nám líto, že jsme nemocní a nikdo s tím nic nedělá, jsme rozladěni blbým systémem, jak nás odírá farmacie, jak lékaři neslyší, jak pojišťovny neplatí,…

Prosím vás, nechte toho, už… 🙂

Nemá to žádný smysl. Všechny tyhle překážky, které před nás život staví, jsou tu jen proto, abychom konečně přestali být oběti!

Oběti svých nemocí, oběti někoho jiného, oběti systémů.

Váš život je váš, nikdo ho za vás nežije, nikdo necítí to, co vy, nikdo se netrápí za vás a nikoho nebolí tělo za vás. A tak nikdo vás ani nemůže učinit zdravějším, spokojenějším a šťastnějším. Jen vy sami 🙂

Nenadávejte na blbý systém, ale radujte se, že ho můžete bojkotovat tak, že ho nebudete potřebovat. Prostě odmítejte dělat to, co vám připadá nesmyslné. Já nechodím třeba na žádné preventivní prohlídky, protože mi připadají nesmyslné. Jen k zubaři.

♡ Nečekejte, že vaši nemoc někdo vyřeší za vás.

Nestane se tak nikdy a z podstaty života se to ani stát nemůže, ostatně to ani tak nechcete. Ani lékař chemickým práškem vás nemoci nezbaví. Jen ji posune dál. Stejně vás jednou dožene, tak se na to vykašlete a začněte pátrat po tom, proč svou nemoc potřebujete právě vy.

♡ Nesmutněte, že zdravotní pojišťovny proplácí tuny léků a očkování a dalších nesmyslů, vy nic nevyužíváte, a chtěli byste přispět třeba na vitamíny, které si kupujete.

Radujte se, že jste to pochopili a už nemusíte chodit žebrat o to, co vám proplatí a prostě si to koupíte sami. Podle svého rozhodnutí a své kapsy. A svých priorit.

♡ Nehádejte se s lékařem, aby vás léčil jinak než chemií.

Neumí to a je to ztráta času. Vašeho času. Použijte ho na vlastní vzdělávání, jak se můžete uzdravit a preventivně o sebe starat sami.

♡ Nebuďte znechuceni farmacií, že vyrábí denně další tuny léků.

Je to jejich byznys a nikdo se nikdy nevzdal dobře prosperujícího byznysu, když měl odbyt. Ani vy byste to neudělali. Tak jen nebuďte vy tím odbytištěm. Když nebude poptávka, přestane být nabídka.

Jsme v nádherné době. Době přechodu ze společnosti obětí na společnost vědomých lidí.

Ta změna bolí všechny…

Aby ta změna mohla proběhnout, musíme se těmi vědomými lidmi stát. Nepotřebovat ty, kteří zoufale drží starý systém obětí v chodu, a tím se zhroutí sám. Když ho nikdo nebude potřebovat.

Nebo myslíte, že je jiná cesta než od nás samých?

Užívejte si ten boj starého s novým.

Vědomě s odstupem vnímejte, jak křečovitě se starý systém drží, ale jak už tolik a tolik lidí ví, že je to předsmrtná křeč.

Nemusíte křečovat taky. Odstupte, odpojte se a těšte se! Bude líp 🙂

O přírodním vitamínu C TADY

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

C 1000 s prodlouženým vstřebáváním - tělo si vezme v dobu, kdy ho potřebuje
C 1000 s prodlouženým vstřebáváním - tělo si vezme v dobu, kdy ho potřebuje

C 1000 Plus podporuje ochrannou aktivitu našeho imunitního systému za pomoci mega dávek vitaminu C s prodlouženým vstřebáváním a organických šípků, které zvyšují jeho účinky během kritického období, kdy to naše tělo nejvíce potřebuje. Kromě toho přispívá rovněž k normální tvorbě kolagenu, podporuje udržování zdravých cév, kostí, chrupavek, zubů, dásní a kůže.

Detail produktu

Komentáře