Dotaz

Dobrý den,
měla bych na Vás dotaz. Mám problém s anémií, mdlobami a byl mi diagnostikován systémový lupus. Vystudovala jsem právnickou fakultu a nějak se v tomto oboru v praxi nemohu najít. Těžko se vypořádávám se stresem a vysokými požadavky, které v tomto oboru panují a myslím že to můj zdravotní stav ještě zhoršuje. Nevím zdali si hledat jiný obor ve kterém budu pracovat nebo v sobě najít vlastnosti pro tuto práci, to je zejména průbojnost atd. Co mi ty nemoci chtějí říct? Mám dojem že v celém mém životě je chaos. Děkuji Vám za odpověď

Odpověď

Dobrý den,
přečtěte si o anémii, mdlobách a lupénce. A teď zkusíme rozklíčovat, proč to potřebujete 🙂
Přečtěte si o svém dni narození, životním čísle (současně o vaší osmičce v mřížce) a energii podle astrologie devíti planet. Jste velmi silná osobnost, máte výborné schopnosti a všechny předpoklady být dobrým právníkem. Důvodem, proč se v tomto oboru nemůžete najít, je vaše vysoce zvýšená citlivost (tři dvojky v datu narození) a nedostatečná houževnatost (chybějící pětka). Byla jste vytoužené, přijímané a milované dítě, vaše dětství bylo plné porozumění a lásky – do dospívání. Pak přišlo období tvrdé a nepříjemné (to trvá dodnes a bude trvat ještě dalších deset let :-(( ). Toto období nám staví překážky a omezení, se kterými se nepočítalo, může dojít ke ztrátě blízkého nebo peněz, je to období těžké a můžeme mít pocit, že vše je proti nám a nic se nám nedaří. My ale víme, že je třeba vnímat těžkosti jako výzvy, a tak je třeba pojmout tento čas jako zkoušku trpělivosti a prověrku naší síly a odolnosti, proto je to současně období tvrdé práce na sobě, velkých změn, kterými můžeme projít – pokud to jako výzvu přijmeme. Mám pocit, že jste před těmi asi osmi lety ztratila rodinné zázemí, jistotu a oporu, pocit bezpečí a byla nucena se postavit na vlastní nohy. A místo přijetí této situace jako výzvy pro sebe z toho máte spíše pocity nepříjemné a utápíte se v tom. A tady se opět vrátím k vaší osmičce v mřížce – je to číslo karmy, která vyzývá ke hledání rovnováhy ve všem, co člověk dělá, mezi prací a láskou, mezi penězi a citem, mezi věnování se sobě a druhým, mezi duchovními záležitostmi a tělesnými, mezi dáváním a braním,… Je to výzva nic nepřehánět a brát v úvahu situace jako celistvé, se vším, co k nim patří. Nejen na všem „špatném“ vidět především tu výzvu, tzn. pomoc pro nás, ale vše v životě dělat s tímto vědomím, tzn. nevěnovat se cele pouze práci, ale myslet i na volný čas a relaxaci. Určitě už sama vidíte ty souvislosti s vašimi nemocemi 🙂
Anémie jako nechuť a strach se do těchto výzev skutečně obout, a to s radostí a důvěrou, že je to pomoc pro mě. Odmítání této školy života, ustupování před výzvami, jejich odmítnutí a touha raději se ztratit a zmizet – mdloby. Vesmír však trpělivě přitlačuje, přidává na razanci, je třeba touto školou projít! A tak když stále před problémy ustupujete a navíc si své negativní postoje zakonzervujete, obrníte proti „ošklivému“ světu, přijde lupénka. Každá nemoc je jen pomocníček, ukazatel toho, čím se máme zaobírat. Vidíte sama, jak s vaší duchovní cestou dokonale souvisí 🙂
A co s tím? Jen si uvědomte, jak jste schopná a silná, čtěte si pozorně o svých charakteristikách, uvidíte, že ať se podíváte na sebe z jakékoliv stránky, budete si muset své schopnosti přiznat. A pak ve své práci vítejte všechny překážky radostně, nenechte se převálcovat nepříjemnostmi, změňte svůj přístup na pozitivní. A ventilujte svou velikou citlivost sportem, fyzickou prací, jakoukoliv manuální činností. A vytvořte si své vlastní hnízdečko domova, otevřete se lásce a partnerovi, potřebujete zázemí lásky. Vyrovnejte si své vztahy s tátou 🙂
Přečtěte si knížku Sedm rozhodnutí k úspěchu aneb cesta Davida Pondera, je to knížka o skutečných lidech, kteří v sobě našli sílu postavit se výzvám, je naprosto dokonalá. A knížky Umění života a Umění ovládat osud.
Přečtěte si výše uvedené odkazy, jak léčit vaše tělesné potíže. Protože jsou ze stresu a psychiky (zvýšená citlivost), doporučila bych vám toto:
Vojtěška = Green Health (2-2-2 před jídlem) na snížení překyselení, hojení kůže a zánětů, podpora vstřebávání živin kvůli železu.
Omega (1-1-1 po jídle) proti zánětům a na lepší odvod zplodin lymfou.
Stress Management B komplex (1-1-1 po jídle) proti stresu a na vstřebávání železa.
Iron Plus (1-1-1 po jídle) chelátové železo, které je vstřebatelné, chemická železa nás anemie nezbaví – proč si přečtěte tady.
Zřiďte si členství v CaliVitě kvůli členským cenám.
Z bylin bych přidala ostropestřec a jaterní čaj 3x denně. Pít hodně bylinkové čaje nebo zásaditou vodu z Aquarionu, dostat se na 3 litry denně. Ze stravy vyřadit sladkosti a mléčné výrobky. Podívejte se na zásady zdravého stravování.
Takto bych to viděla na tři měsíce, pak se uvidí, jak to bude vypadat s lupénkou, předpokládám, že deficit železa už mít nebudete.
Život je cesta a přírodní léčba je její součást! Budu vám ráda pomocníkem.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře