Dotaz

Zdravim,
muj syn trpí bolestmi bříška někdy i po jídle,když si uleví tak ho bolest přejde, když mu to nejde tak ho boli.Někdy si myslím,že si vymyšlí..
děkuji lenka

Odpověď

Dobrý den,

je moc důležité sledovat stolici svých dětí, hlídat, zda chodí denně na velkou a jak stolice vypadá, je to pro nás signál, zda je dítě zdravé. Pravidelná a dobrá stolice (ani průjem ani zácpa) je základem našeho zdraví a velmi dobrý diagnostický znak, který můžeme číst všichni. Není důvod si myslet, že děti mají potřebu si něco vymýšlet, obzvášť bolesti – proč? Pokud se s ním dostatečně mazlíte, věnujete se mu a dáváte mu najevo, že ho milujete, nemá dítě potřebu si lásku a tím přízeň vynucovat. Pokud ten pocit máte, více se mu věnujte, resp. více mu dávejte najevo, jak moc ho milujete 🙂

Pro kvalitně fungující imunitní systém je základ kvalitní mikroflóra ve střevech. Doporučuji každému bez vyjímky si pravidelně jednou za čas využívat dávku probiotik preventivně, pokud někdo problém se stolicí už má, tak užívat probiotika klidně každý den, jen tak se předejde dalším a mnohem těžším potížím s tlustým střevem (víte, že máme prvenství na světě v rakovině tlustého střeva?). Před časem jsem sledovala pořad v televizi, ve kterém jakýsi osvícený lékař (dokonce u nás v Plzni) prováděl studii na novorozencích, kteří se narodili matkám alergičkám, astmatičkám nebo jinak s oslabenou imunitou. Těmto novorozencům podával po určitou dobu probiotika. Výzkum trval 3 roky a světe div se, závěr byl takový, že ŽÁDNÉ z dětí, kterým byla podávána probiotika, nemá alergii ani nic podobného! Konečně i lékaři snad pochopí, že prevence je důležitější než hašení nemoci.

A tak se starejte nejen o kvalitní stravu svého synka (žádné mléčné výrobky, žádné sladkosti, žádné maso, uzeniny, co nejméně bílého pečiva), tak je třeba zlepšit jeho vyprazdňování doplněním probiotik Probio Balance (1-0-1 na lačno), užívat tak dlouho, než si syn přestane stěžovat. Nemoci dětí jsou projevem oslabení matky, nevím, jak na tom jste se svým tlustým střevem vy, pokud nic moc, řešte i sebe.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Vám doporučuji projít kurzem Jak mít zdravou rodinu a pro vás Žena je láska

Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti
ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti

Probio Balance jsou žvýkací tablety s příjemnou chutí, které budou s radostí užívat všechny děti i dospělí. Každá tableta obsahuje čtyři miliardy organismů. Tři obsažené bakteriální kmeny tvoří část zdravé střevní flóry. Přispívají k ochraně imunity, poklesu alergií, pravidelnému pohybu střev, vyloučení průjmových infekcí a ke znovuobnovení poškozené střevní flóry. Prebiotika (frukto-oligosacharidy) přidané do tablety napomáhají osídlení a růstu prospěšných baktérií.

Detail produktu

Komentáře