Dotaz

Dobrý den,

zaujaly mě odpovědi na vašem serveru.. díváte se na věc „holisticky“ a to mi připadá správné. Mám takový problém a ráda bych vás požádala o váš názor a laskavou radu. O víkendu jsem měla potíže s močovými cestami, pálení a velká bolest vevnitř. Také bolesti dole v zádech, hlavně vlevo a bolest hlavy. Ráda bych měla děťátko, ale předtím bych měla ráda jistotu, že jsem zdravotně v pořádku. Chápu, že si za své bolesti a nemoci mohu sama a také, že bych je pak mohla přenést na své dítě.

Proto Vás žádám o radu.. čím jsem si takovou bolest způsobila? jestli se to může týkat i jiných vztahů než partnerských? a co dělat (co si uvědomit a pochopit) aby se to neopakovalo, případně nerozšířilo do dalších orgánů? děkuji moc a přeju krásné dny 🙂

Odpověď

Hezký den,

potíže s ledvinami a močovými cestami souvisí vždy se vztahy, nemusí to být ale pouze se vztahy partnerskými, většinou tomu ale tak je. Přečtěte si o zánětu močových cest.

U vás je základ v tom, že potřebujete druhého vlastnit, mít ho pro sebe a máte stálý strach ze ztráty, bojíte se, že o něj přijdete. Místo toho, abyste otevřela svou nahromaděnou citlivost v sobě, místo, abyste prostě své pocity vyventilovala, komunikovala o nich, držíte je v sobě a trápíte se, vytváříte si v hlavě konstrukce a představy, posilujete své strachy, protože rozum není v otázce vztahů dobrý rádce, je to pokušitel, který nám vnucuje pochyby, pryč s nimi. Ve vašem případě je třeba zbavit se strachu ze ztráty kohokoliv, rodičů, partnera, až přijde, tak dítěte. Všichni vás budou v tomto ohledu „trénovat“ tak, že o ně budete přicházet, stále vám budou ukazovat, že vlastnit nikoho nelze, ani připoutat. Že jediným poutem je volnost, prostor a láska, umožnění druhému dělat cokoliv chce on sám, i když mně se to nelíbí. Prostředkem ke zbavení se strachu v sobě musí sloužit komunikace o vašich citech, mluvte „žensky“, tj. pomocí toho, co cítíte, co je ve vás. Pokud se naučíte projevovat své city slovy, pokud sdělíte, čeho se bojíte, druzí vám jasně dají najevo, že strach není nutný, takto ale oni vůbec neví, co je ve vás.

Pro váš problém jsou videa Soužít je láska, je o vztazích, jak přestat lpět na druhých lidech.

Projděte si kurzem Žena je láska, prohlédněte videa na různá ženská témata, kupte si knížku Žena je láska, projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU. Naučíte se ženskou energii nejen pochopit, ale i žít.

Pomožte svému tělu, pokud se potíže projevují i na hmotném těle, je třeba ho hmotně podpořit, ono pak pomůže i onomu pochopení.

Doporučuji konkrétně toto:

Green Health = vojtěška – základní rostlina na léčení veškerých potíží s ledvinami a močovými cestami, je možné a dokonce vhodné ji užívat i v těhotenství a při kojení, dávkování 2-2-2 10 minut před jídlem a hodně zapít, užívat minimálně 3 měsíce.

AC Zymes – příznivá střevní bakterie, která udržuje správnou mikroflóru na našich sliznicích, drží pod pokličkou nepříznivé mikroorganismy, aby se nepřemnožily, dávkování 2-0-2 současně s vojtěškou.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Usuzuji, že moc nepijete a také překyselení je u vás zřejmé, proto si přečtěte o Odkyselení především kvůli stravě, abyste omezila kyselinotvorné potraviny (cukr, mléčné výrobky, maso, chemii) a zaměřila se na obiloviny se zeleninou. Přečtěte si také o léčení zásaditou vodou – aquarion.empatia.cz. Hodně pijte, bylinné nebo zelené čaje jsou pro vás také velmi vhodné.

Na pomoc proti ztrátě minerálů, způsobených překyselením, a také na přípravu na těhotenství užívejte kvalitní miltiprodukt New Life, kde jsou minerální látky v chelátové, tj. pro tělo přijatelné formě (3tbl. denně vždy po jídle).

Opatrujte se a kdyby jste potřebovala něco doplnit, ozvěte se. Sluníčko nejen na nebi 🙂
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K
Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K

Vojtěška, která je základní látkou Green Health, je díky svému vysokému obsahu chlorofylu skvělá k detoxikaci a alkalizaci. Je to opravdová zásobárna živin: obsahuje několik vitaminů (C, D, E, K, B), betakaroten, minerály (vápník, železo, draslík, fosfor) a esenciální aminokyseliny, které všechny podporují zdravé fyziologické procesy v těle.

Detail produktu

Komentáře