Dotaz

Dobrý den paní Miluško,

píšu, abych mohla i nadále pracovat na svém zdraví a ještě více ho zlepšit. Již jsem Vám psala asi 2 dotazy a snažila se používat produkty dle Vašeho doporučení, přiznávám však, že v období Korony se mi moc nepodařilo dokončit očistu jater a jsem si vědoma toho, že je budu stejně muset (tedy chci) je dát dopořádku následně, ale mám za sebou očistu ledvin, doplnila jsem 5 balení probiotik, užívala 3 balení Noni, beru stále vitamíny a minerály, uvedu dále, měla jsem 2 balení Pupalky apod..

To, co mě však v současné chvíli nejvíce trápí je, že mě začaly tuhnout svaly, především v oblasti pravé krční páteře, rameno, také občas, když se chci zvednout z postele, tak cítím, jak mě bolí obě paty a musím to rozchodit, jsou zatuhlé, po rozchození je to pak dobré. Taky mě vlastně jakoby bolí pravá klíční kost, občas mám pocit, jakoby chtěla snad prasknout, či co, ale spíše to bude asi nějakým tahem svalů okolo klíční kosti.

No, také mě trápí, že mě bolí na pravé straně záda v oblasti nad bedry (dle rentgenu je vše ok). Pomotává se mi hlava, bedra mě bolí taky, ale né jakoby klasicky, ale jako ty svaly okolo, bohužel teď nejsem schopná sama říct, zda je pro mě nyní lepší používat na tyto problémy lecitin a Noni, nebo odkyselit, tak vás títo prosím o radu.

Také jsem zjistila, že jsem byla v neustálé nervozitě a vnitřním vypětí, proto jsem každý měsíc při menses kolabovala, v září mě čekají testy na nadledvinky (byla jsem na testech se štítnou žlázou a uzlinami a vše je v pořádku) ale od té doby, co beru Strong Bones ve velkém množstí se cítím až divně klidná :D, poslední menstruace byla v pohodě a cítila jsem, jak se po každé tabletce s vápníkém a horčíkem vnitřně uklidňuji, jsem zvědavá, jak bude probíhat následující menstruace.

No, dále mě trápí, že mám poslední dva týdny takové teplé pocity v pravém oku, někdy až trochu pálení. Jinak jsem teď prodělala lehkou angínu, začalo to, když jsem začala brát 2 balení Ocean 21, tak to asi je kvůli tomu, že se čistí lymfa?

No a pak mě trápí zahlenění, to jsem si vědoma, že jde o tlusté střevo, teď jsem dopoužívala 1 balení Pure Yucca, ale další bych chtěla používat až od září, kdy je jeho aktivní čas, doufám, že jsem tím něco v těle nezpůsobila, četla jsem, jak jste v jednom dotazu psala, že ženy PY neměly užívat v létě. Občas, když sním něco, co není úplně košér, nebo jsem hodně unavená, tak mě bolí žaludek a jakobych se až třepala vyčerpaností, naštěstí se to neděje často.

No, ale také se mi pořád trochu dělá akné, hlavně na různých místech na obličeji, no a pak trošku záda.

Aktuálně užívám Rhodolin 2-3 denně, Strong Bones (již druhé balení) 4 denně, C 1000 2-3 denně, no a Ocean 21 3-4 lžíce denně (mám druhé balení). Tímto Vás chci moc poprosit o Váš názor, jak co používat, aby se mi daly dohromady moje svaly a přestalo mě bolet tělo, ono vlastně by se to dalo přirovnat k tomu, že mě to tělo bolí jakobych měla chřipku, při které vás bolí svaly, ale v takové lehčí formě.

Piju okolo 3 litrů vody s citrónem denně, nebo čaje, nejím mléčné výrobky, bílou mouku, vyřadila jsem co to šlo cukr (tak 1-2x za týden si dám kostku hořké čokolády s malým množstvím cukru), omezila jsem hodně alkohol a nyní se snažím omezit i kafe, což pro mě není jednoduché. Maso jím taky občas, snažím se jíst když už spíše ryby.

Také bych chtěla podotknout, že jsem si vědoma toho, že hodně věcí se týká pravé strany, zrovna řeším svůj vztah s bráchou, s rodiči mám již dnes krásný vztah, který je velmi otevřený a upřímný. Mou nespokojenost v práci jsem se rozhodla vzít do vlastních rukou a dala jsem v práci výpověď, říkám si, že tam bude šťastný někdo jiný a já se posunu dál sama k sobě :-), ale připadám si trochu “psycho”, protože jsem dala výpověď, aniž bych měla jinou práci a nyní hledám, věřím vesmíru, že všechno dobře dopadne a v hlavě mám nějaké plány, tak jsem sama  na sebe zvědavá. 

Jako poslední bych chtěla zmínit, že poslední dva roky za sebou, tzn. 2018 a 2019 jsem pokaždé v září dostala obrovské bolesti do beder, které mi vystřelovaly do noh, nemohla jsem pomalu chodit a musela vždycky zůstat na nemocenské a teprve po 4 dnech, kdy jsem nemohla ni spát to povolilo, ráda bych tomu předešla, protože to je velmi nepříjemné, když jsem byla naposledy na rentgenu, tak nic nezjistili. Kdysi jsem však měla vyhřezlou plotýnku, to se však dalo dohromady, když jsem začala chodit na Dornovu metodu k mému fyzioterapeutovi.

Tak to je snad vše, omlouvám se za tak dlouhý dotaz, moc Vás tímto prosím, co mám dále užívat, abych šla tím správným směrem, i jak nastavit správně očistu tlustého střeva.

Děkuji za Vaši skvělou práci 🙂

Z.

Odpověď

Dobrý den a děkujeme 🙂 Je skvělé, jak se o sebe staráte, vše půjde, chce to trpělivost. Což jsem u hlavní příčiny vašich potíží, což je totální přemíra mužské energie. Máte veskrze mužská čísla, navíc spojená do aktivní mužské roviny odhodlání, k tomu logickou trojku a negativní osmičku…. je třeba začit tuto mužskou energii v sobě pustit ven a sladit se s ženskou silou a ženskou pasivitou a měkkostí. Začněte s Žena je láska kurzem zdarma, možná pro vás bude lepší knížka Žena je láska, vstupte až ho otevřu do KRUHU. Vaše ženská cesta je na celý život… Zatuhlost je zatvrzelost, mužská energie, měkkost je energie ženská. Je ve vás blok, který vás brzdí jít dál směrem, kterým jdete, tak vás tělo zastavuje. Veškeré potíže na pravé straně jsou o vztahu s mužem, muži nebo s mužským principem vůbec. Doporučuju teď pít Ocean 3 lžíce denně, přidat Liquid Chlorophyll 3 polévkové do vody a popíjet přes den, a Super Soya Lecitin 9 denně, určitě si zachovejte Strong, pokud vám dělá dobře, a ostatní vitamíny jako céčko klidně můžete též… Od půlky září bych začala podporu tlustého střeva – chlofophyl a Lecitin pokračovat, a přidat Juku 4 denně, Mega qProtect 3 denně, kdyby šlo, užívala bych Noni trvale (už teď) panáka denně. Nechte si zjistit krevní skupinu, nebo se rovnou objednejte na kapku krve v temném poli mikroskopu – viz kontakty. Doporučuji striktní stravu podle krevních skupin, něco vás extrémně překyseluje, a možná to může být z obecného pohledu “zdravá” potravina. Vše půjde :.-) S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?