Dotaz

Dobrý den,
moc bych potřebovala poradit. Už je to 3měsíce, co mívám bolestivou menstruaci. Dceru jsem víc jak půl roku kojila, takže jsem menstruaci neměla. Pak když jsem ji dostala, měla jsem ji bolestivou a docela i dlouhou, skoro 7dní. Mívám ji i nepravidelnou. První den mám dost křeče, pak dva dny dobrý a čtvrtý den zase křeče. Zkoušela jsem, že to vydržím, nakonec jsem si vzala prášek na bolest. Pomohl,ale stejně bych byla raději, abych si ho brát nemusela. Vím, že by mi hormonální antikoncepce menstruaci srovnala a že bych měla i menstruaci kratší, ale zase by mi škodila. Menstruaci mám ty 4dny silnější, pak už je to slabší krvácení. Poradíte mi co s tím?
Moc díky za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
zadejte si do vyhledávače v Empatii Bolestivá menstruace a přečtěte si odkazy, které se vám ukáží.
Bolestivá menstruace je vždy ukazatelem nějakého problému se ženstvím, nevyřešený partnerský vztah, nespokojenost v něm, nepochopení ženské role. Jde vždy o stažení a zatuhnutí (i v hlavě zatvrzele lpíme na svých „správných“ názorech) pohlavních orgánů a nedostatek minerálních látek, především vápníku s hořčíkem (u vás naprosto jasná záležitost, protože těhotná a kojící žena, pokud nemá dostatečný příjem minerálních látek kvalitními doplňky stravy, nemá šanci dostat minerály ze stravy, dnes téměř každá žena je demineralizovaná), pak vznikají křečovité bolesti.
Doporučuji vám toto:
Noni přípravek v tekuté formě, velmi účinně stabilizuje hormonální systém, rozvolňuje stažení, pomáhá nám pochopit. Dávkování 1-1-1 lžíce.
New Life – multipreparát pro těhotné a kojící ženy, dodává ženskému tělu všechny hrubohmotné životně důležité stavební látky těla. Pro vás velmi důležitý přírodní vápník s hořčíkem, kterého obsahuje velké množství. Dávkování 1-1-1.
Strong Bones = vápník s hořčíkem – nutně potřebujete razantně doplnit, první balení v dávkování 2-2-2 spolu s New Life, další, to už bude menstruace v pořádku, zachovat na 2 před spaním.
Evening Primrose Oil pupalkový olej, posiluje svalstvo pánevního dna, snižuje bolestivost menstruace a upravuje její cyklus. Dávkování 1-1-1.
Pijte 2-3 litry bylinných čajů denně.
Snažit se stravovat zdravě – zeleninu, ovoce, obiloviny, luštěniny, sojové produkty (sojové mléko, tofu, tempeh). Ze stravy se snažit vyloučit maso (v žádném případě nejíst kuře!!!), z něj tak pouze rybu a krůtu maximálně 1x týdně, vyloučit mléko a mléčné výrobky, uzeniny, cukr, čokoládu, kávu (nahradit můžete obilnou), všechny bublinkové vody. Kromě mnou doporučovaných čajů pít zeleninové a ovocné šťávy (dělat si doma čerstvé a ředit vodou). Ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu, pokud máte rodinu, je to řešení pitného režimu pro všechny a na celý život, zásaditá voda má naprosto zázračné účinky.
Čtěte knížku Čtyři dohody a Láska, vztahy, přátelství
Opatrujte se a kdyby něco, ozvěte se
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře