Dotaz

Dobrý den,

shlédla jsem video ohledně yuccy a chtěla bych se zeptat jestli je vhodné podat tento produkt 15lete slečně, které se začala vyskytovat vyrážka (nezávisle na jídle, pití nebo teplotě) vždy se objeví jen na chvíli pokaždé na jiném místě a za cca 30 minut zmizí. Někdy je většího rozsahu, jindy jen pár čárek nebo teček, vypadá to na kopřivku, a někdy svědí a někdy ne. Všechny vyšetření jsou v pořádku – borelióza, alergie na laktózu a lepek) Poslední dobou jí i hodně padají vlasy i když je má krátké a husté.

Poradite prosím jaké vitamíny nebo produkty by pomohly? Moc děkuji ❤

Odpověď

Dobrý den,

přečtěte si o duchovní příčině vyrážky. Kůže je zástupný orgán jater – viz orientální diagnostiky, stejně jako vypadávání vlasů je problém jejich oslabení.

Přečtěte si o očistě jater, bylo by vhodné na jaře udělat jaterní kůru v jejich období.

Teď jí dejte Green health – vojtěška, pomůže odkyselit, čistí střeva a detoxikuje, hojí záněty, dávkování 2-2-2, 10 minut před jídlem, Noni – 3 žíce denně, podpoří imunitu a regeneruje i játra, New life – multivitamín 1-1-1 po jídle k doplnění živin. Pokud není problém s polykaním tablet přidejte Super soya lecithin 2-2-2 po jídle.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Upravte stravu podle zásad zdravého stravování, je potřeba vyloučit bílou mouku a výrobky z ní, cukr a sladkosti, mléčné výrobky – nechte jen zakysané, maso omezeně raději rybu a krůtí.

Bylo by dobré, aby de věnovala něčemu, co ji baví, nějaký koníček, který ji bude naplňovat a učte ji mluvit o svých pocitech, ventilovat zlost sportem, aktivitou.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

New Life: Pro těhotné a kojící
New Life: Pro těhotné a kojící

Pro těhotné ženy, mladé matky a dokonce i pro ty, které se na těhotenství připravují, je velmi důležité, aby byla zajištěna jejich zvýšená potřeba vitaminů a minerálů. Proto pro ně bude užitečný New Life. Železo, vitamin C, vitaminy B, vápník a hořčík jsou nezbytné pro tvorbu krve plodu a zdravý vývoj jeho imunitního, kostního a nervového systému a kromě toho podporují organismus matky. Kyselina listová se navíc podílí na vývoji tkání matky, udržování její psychické kondice během těhotenství a je také životně důležitá pro rozvoj nervového systému embrya.

Detail produktu

Komentáře