Dotaz

Dobrý den. Píšu Vám s žádostí o radu.  Včera večer jsem nejspíš prodělala menší ischemickou ataku s poruchou vidění a řeči, která po několika minutách odezněla. Ovšem dost mě to vyděsilo. Mám dvouletou dceru a jsem v 8. týdnu těhotenství (možná na to má také vliv). Už jednou se mi něco podobného stalo, asi před 17 lety. Tehdy jsem to vůbec nezkoumala a až několik let potom jsem si uvědomila, o co asi šlo. Prosím o doporučení ohledně stravy či výživy a také o vysvětlení duchovní příčiny, z té jsem moc moudrá nebyla. Děkuji za přečtení a případnou odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
vše vychází z vaší silné mužské energie (lichá čísla v datu narození, rovina energie, izolovaná 3, izolovaná 1), kdy všechno ve vás, v ženě, funguje ryze tvrdě, mužsky. Neumíte sdělovat, co cítíte, neumíte naslouchat druhým lidem, prosazujete svůj názor jako ten nejlepší, máte na vše logické argumenty – prostě super zatvrzelý chlap 😀 A k tomu se přidávají dvě 8, které vám dávají mnoho negativity, vy ve všem vidíte problém místo příležitosti k vlastní změně – třeba se naučit na problémy dívat jako na výzvy. A aby toho nebylo málo, jste 4 Dřevo, jehož energie vám dává lpění na svých názorech, zatvrzelost a nespokojenost… Do tohoto prvku patří orgány játra a žlučník, které nás duchovně vyzývají změkčovat a nelpět na svém. Podívejte se na program Tolerovat je láska na Akademii celostního zdraví. Takže já se tedy vůbec nedivím, že jste měla „nemoc“ ze zatvrzelosti a nepružnosti 🙂
V odkazu z duchovní příčiny mozkové mrtvice se dostanete na přírodní léčení, já bych vám doporučila na změkčování na úrovni mysli pracovat se svými životními výzvami změkčovat – třeba v programu Tolerovat je láska, a současně se podívejte na Akademii na ženské programy Žena je láska, a na úrovni těla změkčovat tkáně.
Užívat Liquid Chlororophyll, který zezásaďuje, tj. odkyseluje a změkčuje (3 polévkové lžíce denně) + Super Soya Lecithin (12 tbl. denně) na změkčení + Sylimarin Plus (2-0-2) na regeneraci jater + Organic Noni (3 polévkové lžíce) na změkčení a „pochopení“.
Další rady najdete v očistě jater a žlučníku, stravu podřiďte své krevní skupině.
Vnímám toto upozornění jako důraznou výzvu ke změně, a impulz k poctivému starání se o sebe…
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře