Dotaz

Dobrý den,
Vaše stránky se mi moc líbí, zvláště Vaše vyčerpávající odpovědi na dotazy, proto se Vám chci svěřit s mým problémem. Je mi 34 let a s manželem se snažíme 3 roky o miminko. Gynekolog žádnou příčinu nezjistil, jen mám cystu na pravém vaječníku, ale ta prý otěhotnění nepřekáží. Manžel je také v pořádku. Měla jsem v minulých letech dost velké pracovní stresy, pracovala jsem i o víkendech, ale už jsem přestala, protože jsem byla dost unavená a i vzteklá, neměla jsem žádný volný čas pro sebe. Teď se snažím odpočívat a být psychicky v pohodě. Ale stále se nám počít dítě nedaří. Můžete mi prosím poradit?
Moc Vám děkuji. E.

Odpověď

Hezký den 🙂
zadejte si do vyhledávače Otěhotnět, těhotenství, neplodnost – přečtěte si odpovědi, pomohou vám.
Dnes bohužel většina párů má problém s otěhotněním. Je to jednak ze strany ženy, která má tendenci si vše plánovat (proto užívá antikoncepci, aby se náhodou něco nevymklo z jejích rukou, aby se náhodou nemusela podrobit nátlaku přírody, je to smutné) i ze strany muže, který vše nechává v rukou ženy (je pro něj pohodlné, aby vše organizovala žena antikoncepcí, stává se tím pádem neakční a nerozhodující, tím i jeho spermie jsou líné a neakční). Dnes také většina lidí zanedbává pohyb, jsme obecně líní, a tak i naše všechny buňky jsou líné. Dostala se k nám informace ze spermabanky, musely se posunout normy, které připustí muže k odběru. Bohužel dnes téměř 20% mužů má nepoužitelné sperma, a to do spermabanky chodí studenti si přivydělat. Je to alarmující. Bohužel nám lékaři předkládají jednoduchou alternativu, umělé oplodnění. Nikdo si vůbec neuvědomuje, jak obrovsky nebezpečná tato cesta je. Pokud půjdu na umělé oplodnění, zbavuji sám sebe zodpovědnosti za to, co svému potomku poskytnu ze sebe – nemusím se starat, zda část mého já bude kvalitní. Za další zbavuji svého potomka energie, kterou mu početí přináší – vždyť kolik energie musí vydat spermie, než se protluče vejcovody k vajíčku, než ho prorazí, je to tak neskutečná síla, kterou si ani neumíme představit a tu získává náš potomek! A o tu umělým oplodněním přichází. A za další, což je možná naprosto fatální, ztrácí se tu přirozený výběr nejlepšího z druhu – ztrácí se tu vývoj, evoluce, pokrok! Nevyhraje ten nejlepší, ale ten, kterého si budoucí pár vybere, zatím volíme holka či kluk, za chvíli nám nabídnou další skvělá kritéria. Lidé, nebuďme naprostí trotlové, nenechme si vmanipulovávat do hlavy, že toto je správná cesta! Toto je cesta k likvidaci! A to vůbec nemluvím o vztahu muž – žena, kam ten spěje, nad tím je potřeba plakat, plakat a plakat. Ženy, obraťme vývoj, máme to v našich rukách!
Přitom je tak jednoduchá cesta, jak počít, máme s ní výborné zkušenosti, funguje a nic neobchází. Je nutné se totiž při ní milovat (víte, kolik párů u nás bylo na konzultaci, že nemohou mít dítě a při dotazu, jak často se milují, odpověděli, že jednou do měsíce? Proč chtějí dítě? Nemají chuť se ani spolu milovat a mají chuť vychovávat dítě? Někdy to nechápu…) a starat se o stravu, pitný režim trošku se hýbat a být připraven na náhody, na rozhodnutí vyšších sil, kdy to přijde a to je super 🙂
Takže je třeba zbavit se překyselení, omezit uzeniny, maso, mléčné výrobky, cukr a bílou mouku. Vaše dítě bude potřebovat také zdravě se stravovat, začněte se sebou už teď. Naše rady najdete zde. A užívejte Liquid Chlorophyll proti překyselení (3 čajové lžičky denně). A k tomu:
Pro muže:
Chelated Zinc – 1-1-1 = zinek – podporuje potenci a plodnost
Pro Selenium – 1-1-1 = selen – totéž
Arginin – 1-1-1 – totéž, společně pomáhají produkci většího počtu spermií a jejich větší aktivitě
VitalMan – 1-1-1 – obsahuje mimo mnohé složky extrakt z yokimby, který stimuluje činnost pohlavních orgánů, mozku a srdce.
Pro ženu:
VitalWomen – 1-1-1 – podporuje pohodu a chuť ženy k milování mnohými výtažky z cizokrajných léčivých rostlin.
Vitamín E – 1-1-1 – zlepšuje plodnost žen, je velmi účinnou látkou proti spontánním potratům
New Life – 1-1-1 – multivitamin pro těhotné a kojící, obsahující výtažky z bylin, které posilují ženu, aby úspěšně donosila zdravé dítě.
Nemáte problém, je to pro vás výzva a je na vás, jak jí uchopíte…
Dítě je bonus plus k lásce partnerské 🙂
Lásku přeje vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?