Dotaz

Dobrý den,

cca měsíc se věnuji meditování, avšak při hlubším ponoření do ní, kdy se snažím o vizualizaci, se mi stává, že mi do mých obrazů vnikají děsivé obličeje. Většinou se jedná o podobné obrazy nějaký šílených smějících se karikatur a působí to celé tak nějak zle. Nemůžu však sama přijít na původ těchto obrazů, začínám si snad i myslet, že mi něco do meditací vstupuje. Jedná se o normální jev při začátcích s meditací?

Moc děkuji za radu 🙂

S pozdravem E

Odpověď

Dobrý den,

v počátcích bych doporučila řízenou meditaci, která vás povede a nedovolí, aby vám podvědomí ukazovalo, co chce a na co třeba ještě nejste připravená. Pokud člověk začíná s duchovní prací, je lepší se nechat vést, protože v počátcích nerozeznáte, oč jde a neumíte s tím pracovat. My v každém z našich programů Akademie celostního zdraví máme pro účastníky řízenou meditaci pro začátek a start. Protože vy jste 8 Země, tak vaším životním úkolem je učit se přijímat, program pro vás Přijímat je láska, meditaci samotnou si můžete pořídit tady.

V každém případě není třeba se ničeho bát, jde pouze o nepřijaté strachy, které se vám ukazují a dráždí vás, abyste se jim postavila.

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Strong Bones: Vápník s hořčíkem
Strong Bones: Vápník s hořčíkem

Naše tělo není schopno tvořit vápník a hořčík, ale tyto minerály jsou nezbytné pro zachování zdravé stavby kostí a zubů a k zajištění normální činnosti svalů. Kapsle Strong Bones obsahují tyto dva minerály v nejvhodnějším poměru 2:1, a tak přispívají k našemu zdraví.

Detail produktu

Komentáře