Dotaz

Dobrý den,

Už několik dní mě trápí bolestivý zánět na lýtku. Podle praktického lékaře se jedná o flegmónu – bakteriální zánět měkké tkáně. Předepsal mi antibiotika. Téhož dne jsem byla ještě na chirurgii, kde vřídek rozřízli a vytáhli hnis. Zde doktor tvrdil, že by se to dalo zvládnout bez antibiotik. Také bych se chtěla chemii vyhnout a podpořit tělo přírodní cestou.

Chci se proto zeptat, jaké doplňky stravy byste mi doporučili? Ještě dodám, že kojím 11 měsíční dceru. Předem děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

zánět vždy znamená boj, agresi a je přirozenou reakci na infekci. Podívejte se na video o zánětu.

Určitě to lze zvládnout bez antibiotik, přírodně. Doporučené produkty najdete u duchovní příčiny – Jak vyléčit zánět přírodní cestou. Produkty CaliVity, které doporučujeme, mohou téměř bez vyjímky i těhotné, kojící i malé děti (i když podle legislativy musí být uvedeno jinak, ale to je prostě dnešní svět….)

Doporučila bych vám popíjet Liquid Chlorophyll – 3 lžičky do 1,5 l vody, můžete jim i potírat ránu, pomáhá hojení. Jako přírodní antibiotikum, můžete použít Garlic – česnek  3×1 tbl nebo Samburex 5x denně 1 lžičku, můžete obojí i když kojíte, jen česnek může ovlivnit chuť mateřského mléka. Přidejte C1000 – 2-2-1.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

A přemýšlejte, kde v životě příliš bojujete a jste tvrdohlavá, v čem neumíte ustoupit. Vzhledem k vašim lichým číslům data narození, dvěma osmičkám, chybějící dvojce je zřejmé, že se to týká vaší ženské energie ve vztahu. Podívejte se na kurz zdarma Žena je láska nebo si kupte knihu Žena je láska.

Učte se sdělovat své pocity, mluvit o tom, co vás trápí, co vás štve, z čeho máte strach,.druzí vám do hlavy nevidí, je třeba to říct a nedržet to v sobě. Příliš vše analyzujete a rozebíráte v hlavě, nad vším dumáte, a protože máte negativní způsob myšlení, vytvoříte problém tam, kde původně nebyl. Vše vás vyzývá do akce, začít věci dělat, nejen o nich přemýšlet, je to vaše výzva. Zvládnete ji, protože jste velmi silný člověk a vyspělá duše, žádný začátečník.

Podívejte se na Akademii celostního zdraví na kurz Přijímat je láska, je o vašem prvku Země.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Curcuma Pro: Kurkumin v unikátní formuli MicroActive® proti zánětům
Curcuma Pro: Kurkumin v unikátní formuli MicroActive® proti zánětům

Hlavní složkou přípravku Curcuma Pro je kurkuma známá svými protizánětlivými účinky, kterou jsme pro dosažení lepší biologické dostupnosti doplnili extraktem z pepře BioPerine® a kurkuminem v unikátní formuli MicroActive®. Výrobek přispívá k udržení pružnosti kloubů a jejich normální funkci.

Detail produktu

Komentáře