Dotaz

Dobrý deň,
už asi dva mesiace ma trápia hnacky, väčšinou bez bolesti brucha hlavne ráno a doobeda, aj štyri päť krát po sebe…

Začalo sa to okolo dovolenky, keď som mala stres z cestovania, potom aj cesta naspäť, strach z toho, že autobus nebude môcť zastaviť, ak sa mi bude nutne chcieť na wc. Po dovolenke hnačka ostala, pri cestovaní sa mi stav mierne zhorší, niekedy cítim tlak okolo žalúdka.

Trápia ma ešte vyrážky na tvári, hlavne na brade. Pri nedávnej kontrole u gynekológa mi zistil, že mám v maternici myom. Ten mi chcel gynekológ hneď operovať. Samozrejme som odmietla, chcem sa liečiť alternatívne. Teraz užívam AC zymes 3 x 2 tabletky. Mohli by ste ste mi prosím poradiť, čo užívať, aby mi tieto zdravotné problémy zmizli? Ďakujem veľmi pekne a prajem pekný deň. Renáta

Odpověď

Dobrý den,
jste velmi citlivý člověk a náchylný na stres – máte tři dvojky v datu narození a izolovanou sedmičku. Jste přespříliš napojená na druhé a špatně se vám mluví o svém nitru, resp. vůbec neumíte mluvit o tom, co je hluboce ve vás uloženo – jste podle Astrolologie 9 planet totiž 1 Voda, což je neuzavřenější ze všech energií. Životním úkolem Vody je pochopit vztahy a naučit se chápat trénink druhých lidí, vy navíc díky těm dvojkám velmi na lidech lpíte, stále řešíte vztahy…. Podívejte se na Harmonické vztahy a na Soužít je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. Důležitý je pro vás i program pro Ženy – Žena je láska. 

S tím souvisí nejen problémy s trávením, kdy rychle opouštíte situaci, kterou nevíte, jak řešit, ale i myom. Je o uzavřených, nevyjádřených emocích. Najdete tam i proklik na přírodní léčbu. Vyrážky na bradě jsou ukazatelem hormonálních problémů – sedí to.

Doporučila bych užívat Nopalin (2-2-2) + AC Zymes Plus (1-1-1) před jídlem na lačno cca 3 měsíce, než problémy s trávením zmizí, k tomu Rhodiolin (2-2-2 a nebo dle potřeby, nejde se jím předávkovat). A na myomy přidat Organic Noni a podporovat funkci ledvin a močových cest něčím zeleným – vojtěška Green Health, Liquid Chlorophyll, Ocean, Spirulina Chlorela. 

Jako člen naší sítě CaliVita máte přístup do FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde se můžete ptát také. 
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře