Dotaz

Dobry den,
uz dlouho procitam Vasi poradnu. Kdyz je mi nejhure, vzdy mi Vase odpovedi dodaji energii, ale i tak se stale tocim v nejakem zacarovanem kruhu. Uz cca 4 roky mam zdravotni potize (kdyz nepocitam akutni anemii od dospivani), zacalo to stavy nevolnosti, na zvraceni, omdleni, nekdy i jakoby arytmie, pokracovalo bolenim pod pravym, pak i pod levym zebrem, krece zaludku, ted uz me boli bricho cele, temer stale, nezavisle na jidle a zacalo i nadymani. Nikdy jsem nejedla extremne nezdrave, krom detstvi, ale pila jsem kavu i 3x denne, nekourim, nepiji alkohol, cca 3 roky jim velmi zdrave a nekolik mesicu(8) uz jim jen ryzi natural, jahly, pohanku, zeleninu, obcas ovoce, orisky, seminka, nebo lzici nejake lusteniny. Byla jsem i na spouste vysetreni – krev, sono, gastroskopie, ale nic zavazneho se neprokazalo – jen alergie na kravske mleko a lepek. Jsem z toho zoufala, mam bolesti, ale jsem“zdrava“. Hodne jsem zhubla, prestala menstruovat, mam problemy se zuby, ale uprava stravy mi zase hodne pomohla od neustaleho kasle a paleni zahy. Sama si dobre uvedomuji, ze nejvetsi problem u me bude psychika – vztah k mamce – nemohu vstrebat jeji nezajem o me a syna a pak i vztah prave k synovi – 7 let – jsem s nim sama a nejak to nezvladam, a urcite i vztahy partnerske, kdyz jsem stale sama. Uz kdyz pisi, tak vnimam opakujici se slovo vztahy, mozna to je ma“prace“. Budu rada, kdyz si udelate chvilku a nasmerujete me, jak po psychicke, tak fyzicke strance. Predem dekuji za odpoved a vubec cele Vase stranky. Jste super.
Krasny den
Petra

Odpověď

Milá Petro,
děkujeme za pochvalu, to potěší, i vy jste skvělá, jen to ještě nevíte 🙂
Pojďme spolu hledat souvislosti.
Přečtěte si o svém datu narození, o životním čísle 2, o plné rovině odhodlání, dovednosti a pochopení, o své energii podle astrologie devíti planet a o svém charakteru podle vaší krevní skupiny. Tolik úžasných darů, schopností a pozitiv! Máte skutečnou a reálnou šanci s těmito dary zvládnout mnohé karmické zátěže, hodně pochopit a hodně se posunout. Sama to cítíte velmi správně – vztahy, vztahy, vztahy. Vše se u vás točí kolem vztahů, partnera, přátel, dětí – vztahy. Nejdůležitější je pro vás partner, bez něj se cítíte opuštěná, izolovaná, neschopná čehokoliv, potřebujete v něm najít jistotu, oporu, potřebujete mazlení, hlazení, sex. Problém je ale v tom, že dokud ho budete „potřebovat“, žádný nepřijde. Zkuste zrekapitulovat vztah se svými minulými partnery, tuším, že právě ona jistota a zázemí, které jste od partnerů „potřebovala“, tam scházela. Je jasné proč – abyste se učila jiným partnerským vztahům, jinak ve vztahu fungovat, abyste přestala lpět na svém partnerovi, přestala ho „potřebovat“. Máte se učit partnera podporovat, milovat a mlčet, být pasivní a nemanévrovat ho tam, kde ho chcete mít vy. Máte se učit naslouchat potřebám druhého, neradit, dokud nejste žádána, neprotlačovat svůj názor. Je to úžasné, že i váš syn vás učí tomu stejnému, na něm to můžete trénovat! Nerozkazovat, nevychovávat, jednat s ním jako rovný s rovným, s přítelem, kamarádem. Mluvit o tom, co byste ráda, že vás těší, když něco udělá dobře, že jste smutná, když neposlouchá, mluvit s ním jako s přítelem – byla bych ráda, kdybys to udělal, ale záleží na tobě, jak se rozhodneš. Uvidíte tu změnu! Zkuste si přečíst knížku Do pátku bude vaše dítě jiné, ne to návod, jak změnit své rodičovské postoje, nebo knížku Láska jako životní styl, je to knížka příběhů o tom, jak se chová v reálném životě láska 🙂 Nebo podivejte na náš program Žena je láska.
Vaše vztahy je ale třeba změnit od toho základního – vztahu k matce, odtud se odvíjí veškerá vaše nespokojenost ve vztazích a neschopnost ve vztahu láskyplně fungovat. Vaše matka vás odmítá, nechtěla ani, abyste se narodila, takže ranné dětství bylo pro vás skutečně neláskyplné, nedostala jste od základu jistotu, že vás někdo miluje a že někoho svého „máte“. ALE! Za to nemůže vaše matka, byla jste to vy, kdo si ji přesně takovouhle vybral! Vy jste se rozhodla, že budete trénovat nelpění na nikom druhém, že se budete učit ve vztazích druhé podporovat v tom, jak to chtějí oni, i když vám se to nelíbí, že se budete učit milovat druhé i s jejich chybami, a že se naučíte vnímat chování druhých jen jako trénink pro sebe! A to vám perfektně vychází!! 🙂 Nemilující máma, partner, který vás opustil, syn, který dělá potíže…. úžasný trénink! Radujte se! Všichni kolem vás se mohou přetrhnout, abyste už konečně pochopila, že druhé není možné změnit, ale jen jim naslouchat, co chtějí a pak je v tom podpořit. Je jasné, že se vám do toho moc nechce, ztráta menstruace je nechuť být ženou.
A teď si vše doplňte duchovní příčinou anémie, nádherně to sedí. Anémie není ani tolik významná jako porucha, ale jako známka skrytého problému, který u vás je špatně fungující tenké střevo (špatná vstřebatelnost živin) a trávicí orgány, především žlučník. Tím, že jste změnila stravu, vyčistila jste si tlusté střevo a tak se zbavila kašle a překyselení žaludku, pálení žáhy (je to dobře, protože podle astrologie devíti planet jste 6 Kov a tam patří orgány tlusté střevo a plíce, které máte nejohroženější a také ukazují na váš nejdůležitější životní úkol – učit se odpouštět a pochopit, že odpuštění je vlastně nesmysl). Problém je ale v tom, že jste se začala stravovat dost striktně vegetariánsky, což pro vaši krevní skupinu není vůbec vhodné, vaše krevní skupina potřebuje maso a zeleninu (obiloviny moc ne), a tak jste si vlastně zdravou stravou ještě víc rozhodila zažívání. Je dobře, že se snažíte, rozhodně zachovejte snahu o zdravou stravu, ale přidejte si rybu, krůtu, domácí kuře, zvěřinu, jezte hodně listové zeleniny, petržel, brokolici, denně si umýchejte jeden syrový žloutek (z domácí slepice) s hroznovým cukrem.
A užívejte:
Vojtěšku = Green Health – pomůže vám s mnoha problémy, s trávením, nadýmáním, překyselením, dostanete sílu a energii, zlepší trávení v tenkém i tlustém střevě, podpoří vstřebávání železa, dávkování 2-2-2 před každým jídlem, zapít.
Stress Management B Complex na podporu vstřebávání živin v tenkém střevě, dávkování 1-1-1 po jídle.
C 1000 velmi důležitý vitamín nejen k podpoře vstřebávání železa, dávkování 1-1-0 po jídle.
Přidejte si probiotika AC Zymes. na podporu osídlení střevní flóry, tuším, že při těch různých lékařských vyšetřeních jste do sebe dostala různé tekutiny na vyčištění apod., takže bych doplnila střevní mikroflóru (nadýmání svědčí i kvašení, tudíž jejím nedostatku). Pijte bylinkové čaje, zezásaďují vás, a určitě vypijte denně 3 litry tekutin.
Takto bych to viděla na 3 měsíce a pak podle stavu těla i mysli se dohodneme, jak pokračovat 🙂
Radujte se a buďte spokojená s tím, jak to je – vždycky může být hůř
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře