Dotaz

Dobrý den,
jsem nevěřící (nebyla jsem k víře nikdy vedena). Ted ale začínám prokoukávat nebo jak to nazvat. Je Bůh není? Jak to všechno funguje? Takhle by se asi měly ptát děti a ne 30-letá ženská, viďte? :))
Díky za velice zajímavé stránky.

Odpověď

Dobrý den,
každý má svůj čas a vy jste ještě velmi mladá, kdy jste se začala ptát. Děti se na nic neptají, ony to vědí, že Bůh je. To my v nich toto vědomí pěkně udupeme, všechny otázky na „nadpřirozeno“ jim hned vyvracíme. Vždyť přece jak by to vypadalo v dnešním realistickém světě plném techniky, aby jsme si povídali o andělech, o vílách a skřítcích, které dítě vidí? Je to jen strach, který nás ovládá, strach, aby nás společnost nevyloučila ze svých řad. Většinou teprve v dospělosti člověk pochopí, že bát se není čeho a naopak se raději vyčleňuje sám ze společnosti, ve které být nechce. Protože žít život tak, že chápu, je radost a úžas.
Bůh existuje a většinou k tomu dojdeme tak, že pochopíme, že je v nás samých. A pak jsme schopni vnímat i to, jak vše funguje, jak platí zákony vesmíru a života. Každý jednou dojde k tomu, že všeobjímající láska je Bůh a že žít v souladu s Bohem, tzn. milovat vše a všechny, je Ráj.
Mé přání je, aby takto viděli Boha všichni lidé, chci to kvůli nim samým i celé planetě. Je to naše jediná záchrana, láska.
Čím víc jí rozdáme, tím víc se nám jí vrátí, proto nečekejme na nic a žijme v lásce každý okamžik s každým.
Pokud chcete vědět víc, jak co funguje, musíte číst knížky – Hovory s Bohem nebo jakékoliv knížky od Walsche; sérii knih o duších Cesty duší, Osudy duší, Vztahy duší, Učení duší; jakoukoliv knížku od paní Foučkové např. Jsem.
Smiřte se ale s tím, že pochopit vše nám není dáno, buďme vděčni.
Přeji vám lásku a vše, co si přejete vy
Vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?