Dotaz

Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat na příčinu ječného zrna u 8mi letého dítěte? Již před třičtvrtě rokem se dceři objevilo ječné zrno na horním víčku levého oka, dávali jsme různé masti a obklady ze světlíku lékařského a pomalu se to zrácí, ale před týdnem se jí objevilo ječné zrno i na dolním víčku stejného levého oka, tak to už si myslím, že opravdu není virového původu. Když jsem si četla duchovní příčinu nemoci na Vašich stránkách – Konflikt o vidění věcí a odvrácení pohledu od nich, kromě třísek v cizím oku také vnímat břevno ve vlastním – tak se omlouvám, ale vůbec tomu ve spojitosti s tím malým dítětem nerozumím. Můžete mi to prosím zkusit trošku rozvést? Dcera je bezproblémová, šikovná, ve škole ve 3.třídě samé jedničky, aktivní, usměvavá, jen trošku trémistka, ale neuvědomuji si žádné problémy ani s kamarády, učiteli ani s okolím… Děkuji mnohokrát. Lenka

Odpověď

Dobrý den,

duchovní příčina ječného zrna je vaše, matky, na dítěti se projevuje jen tělesně. Přečtěte si dotaz: Proč má dítě příčinu nemoci v mtace. Protože vy hledejte, co nechcete vidět, s čím jste ve konfliktu, co ve vás vyvolává vztek a zlost, agresivitu, protože ječné zrno je zánět, a zánět je vždy boj. Nenapsala jste své iniciály, takže vám přesně nenapíšu, kde to máte, ale krásně si na to přijdete sama třeba v programech AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, které sledujete. Všude každého učíme, aby pochopil své životní výzvy a úkoly a taky našel způsob, jak je překonávat.

Vaše dcera si nese určitě podobné úkoly a výzvy, proto se k sobě přitahujeme a vybíráme se, neseme si stejnou karmu, ve které si můžeme pomáhat. Rozhodně má tendence schovávat v sobě emoce, které ji trápí, má izolovanou sedmičku. A podle A9P je 8 Země, což je energie, která se má učit vidět ve všem jen to pozitivní, učit se přijímat nedokonalosti druhých a svoje jako výzvu k tomu mít radost tady a teď. Nejohroženější orgány Země jsou trávicí trakt, a ječné zrno je problém zánětu v trávicím traktu, proto je třeba zdravě se stravovat – žádné cukry, sladkosti, pečivo, mléčné výrobky s cukrem, uzeniny,… podívejte se na naše zásady zdravého stravování nebo na nadstavbový modul Základů celostního zdraví: Jak mít zdravou rodinu. Hodně videí ohledně vztahu k dětem je v Žena je láska: Jsem skvělá žena, mrkněte se.

Dceři bych dávala ProbioBalance 6 denně + vojtěšku Green Healht 6 denně + C 500 6 denně + Virago 6 denně – na lačno, zapít
Až zrno zmizí, tak zachovat Probiobalance, vojtěšku a C 500 ale pouze 3 denně a tak 3 měsíce na stabilizaci stavu, pak bude stačit jen doplňovat živiny – vitamíny a minerály podle věku na prevenci a zdravě se stravovat a bude to OK.
Vše si pořídíte v empatia.shopu

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?